Sari la conținut

Harley Davidson custom/piese etc


TheFatBob
 Share

Postări Recomandate

Piese HD din dezmembrari:

"Piesele se afla in Ungaria . Se vinde toate piesele intr-un pachet -adica o camioneta de aprox. 3.5tone .

Pentru cei interesati rog trimiteti un mail la madarmoto@gmail.com .

In cateva zile o sa primesc un CD cu poze,detalii,si modele dezmemrate si un pret per total .

O sa revin si aici cu detalii.

O zi buna tuturor. "

sc MADAR MOTO SRL

PIESE ACCESORI SEVICE MOTO-SCOOTER-ATV

Saula Nr 18 (DN1E60) 407343

Tel.0740133048

Mail. madarmoto@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Caut cablu ambreiaj Harley Dyna de 1,8 metri

si semnalizatoare negre.



Intre timp va intreb (daca mai exista oameni pe acest forum), exista vreo posibilitate pentru prelungirea conductei de frane? Pe net am gasit o gramada de fitinguri, dar nu am gasit o solutie concreta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut cablu ambreiaj Harley Dyna de 1,8 metri

si semnalizatoare negre.

 

Intre timp va intreb (daca mai exista oameni pe acest forum), exista vreo posibilitate pentru prelungirea conductei de frane? Pe net am gasit o gramada de fitinguri, dar nu am gasit o solutie concreta..

Salut,

masori ce dimensiune vrei la furtun, masori filetele si apoi dupa pozitie pe care o vrei stabilesti ce banjo sau adaptor iti trebuie.

ceva concret ti se poate spune numai cand este si motocicleta de fata pentru masuratori,etc...

poti incerca si pe la cei care se ocupa cu asa ceva dar la cat am incercat sa dau de un priceput n-am reusit,am rezolvat cu masuratorile mele si cu ajutorul strungarului.

mai poti incerca si la Razvan de la metricmotion care te poate ajuta.

daca ai HD este destul de simpla rezolvarea -la HD am vazut multe variante pe US.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut cablu ambreiaj Harley Dyna de 1,8 metri

si semnalizatoare negre.

 

Intre timp va intreb (daca mai exista oameni pe acest forum), exista vreo posibilitate pentru prelungirea conductei de frane? Pe net am gasit o gramada de fitinguri, dar nu am gasit o solutie concreta..

Uita-te aici:http://www.bashanmotor.ro/piese-atv/piese-de-frana/furtune-de-frana

Au diferite lungimi,la furtune de frana ptr atv-uri,care pot fi puse si pe moto.Eu am gasit site-ul asta din intamplare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am pus Rusell si Goodridge.

Ca sa faci adaptare nu cred ca merita, masori ce-ti trebuie si schimbi tot furtunul. Stabilesti unghiurile la banjo si folosesti bolt-urile pe care le ai (se potrivesc).

Eu de aici am mai luat https://www.denniskirk.com/harley-davidson/goodridge/russell/brakes-and-suspension/100.ipp/pricedesc.srt

Editat de Saracie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

eu am folosit o buna perioada una cu pager, pe la 500 ron (nu retin marca, dar la banii aia toate sunt ok).

in general hotu' trece la urmatoarea daca prima ii pune probleme, asa ca eu recomand o sufa sanatoasa cu care sa o legi de ceva (stalp, copac, gard etc), si eventual alarma.

In mod normal n-ar trebui sa ai probleme, dar daca i se pune unuia pata fix pe a ta, ti-o ia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roata fata sportster 19 ' buna , cu ax si suruburi disc frina ( fara Disc ) + 2 gume DP sporty ( fata 19 spate 16 ) TOT la 100 euro !

Numai prin curier ! Tel 0735778581



roata fata sportster 19 ' buna , cu ax si suruburi disc frina ( fara Disc ) + 2 gume DP sporty ( fata 19 spate 16 ) TOT la 100 euro !

Numai prin curier ! Tel 0735778581

400 ron rapidos !

chiar asa moarta e piata romineasca ???

oferta e valabila 1 sapt .

eu am cumparat roata din asta acu 3 ani DP -ebay si ma ajuns cu mult peste 100 euro ( in pachet sunt si 2 gume pe care altii cer 50 lei )

Editat de basty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

incercam sa adunam aici,pt harley-isti,piese/accesorii noi/sh,pentru a fi mai usor de gasit ce avem nevoie.

am aripi sporty,ceva comenzi avansate de la dyna,risere,un radiator ulei,ghidoane stock si dragbar,oglinzi,semnale, carb S&S super B etc,2 sei solo pe arcuri...

preturile le facem la cerere.happy bidding!

 

TFB

salutare....ma intereseaza si pe mine comenzile avansate si inaltatoarele dak le mai ai....si niste preturi dak se poate...stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salut!




Vand parbriz pentru Harley Sportster, part number: 58063-04, quick detachable



polished braces


58063-04 18" Clear.


Windshield dimensions: Overall height – 26.8"; width – 19.7".




Cumparat anul trecut in august si folosit de cateva ori, e prea inalt pentru mine...




Pret 300 EUR.





post-56953-0-93694100-1364803614_thumb.j


Editat de apostelnicu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...