Sari la conținut

Motopolițist maghiar omorat la granița cu România .


Jane Roe
 Share

Postări Recomandate

Oricum daca e ungur nu ii simte nimeni lipsa mai ales ca aia de la vama sunt niste spagari.

Partea nasoala e ca putea fii altcineva in locul ungurului, e buni ca sa terminat asa,

daca trolezi, e jenant.

 

daca nu, e grav.

 

sa zicem ca, fiind vineri, 1:47 AM, esti beat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde-ai facut?

medias?

Unde dreacu' n-am facut ? Miner , sportiv militar , culegator de fructe (sclav pe plantatie) , cercetare si diversiune , "revolutie" , a se observa parantezele. 5 boabe in sector si in iarna lu' '89 , fara nr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde dreacu' n-am facut ? Miner , sportiv militar , culegator de fructe (sclav pe plantatie) , cercetare si diversiune , "revolutie" , a se observa parantezele. 5 boabe in sector si in iarna lu' '89 , fara nr.

u're a piece 've work dude!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca l-au gasit pe unul cu o masina destul de mare si destul de high cat sa ignore consecintele ca sa faca ceea ce mai toti care se afla in tranzit prin Ungaria si au de-a face cu politia ar face dar isi inghit frustrarea, isi platesc amenzile si spagile si merg mai departe.

Pacat ca s-a ajuns aici si ca de obicei probabil ca a incasat-o unul, care poate n-avea nici-o vina, pentru multi jegosi care la adapostul uniformei se comporta ca talharii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma ca sa trollez si eu as zice ca a mai fost un caz acum cativa ani cand un sofer de camion roman scos din minti de ungurii de la frontiera a trecut peste un vames sau politist ungur cu camionul. de la intamplarea aia le-a fost mult mai greu camionagiilor romani. ca-i opreau ungurii pe unde apucau si-i futeau.

e bine ca a un austriac completeaza seria de oficiali unguri calcati la granita pe motiv de exces de zel. as fi ramas un pic suparat stiind ca un roman este ultimul care a facut asta :P

 

p.s. chiar as fi curios sa stiu daca exista cazuri de oficiali romani omorati de granita (calcati de masini) de soferi scosi din minti... nu de alta dar la unguri eu deja am documentat 2 cazuri (si sunt convins ca sunt mai multe dar unii nenorociti au reusit sa scape :P )

Editat de Eliadar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba vericanilor , fara caterinca , da' am avut asa , un gind , cum ca niste nemti sau ce natie de nazisti erau aia s-au saturat de niste fite de gabor pseudo-occidental si daca tot au tras ei ceva pe nas , de ce sa nu-l calce cu camionu'. Pardon , am zis camion ? Masina aia tot camoin e , da' cum scriam(ziceam zic doar aia care nu realizeaza ca calculatoru' nu vorbeste), sa nu fie o stire data pe jumate'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Ba vericanilor , fara caterinca , da' am avut asa , un gind , cum ca niste nemti sau ce natie de nazisti erau aia s-au saturat de niste fite de gabor pseudo-occidental si daca tot au tras ei ceva pe nas , de ce sa nu-l calce cu camionu'. Pardon , am zis camion ? Masina aia tot camoin e , da' cum scriam(ziceam zic doar aia care nu realizeaza ca calculatoru' nu vorbeste), sa nu fie o stire data pe jumate'.

 

La Paris-Dakar au bagat Hummer-ul la camioane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E camion in toata regula ala.Cred ca are peste 3tone usor.Oricum,nu asta conteaza

Ce ma mira pe mine,am citit articolul ala,zicea ca au fost opriti pt "depasirea cu mult a vitezei legale".Cum draq devine asta?

Probabil iar au scris aia din presa articole cu copy-paste de pe net,pt ca daca se interesau putin ar fi vazut ca viteza maxima a masinilor alora e cam de 130kmh,viteza pe care o prinde chinuit rau de tot.

 

In sfarsit,nu asta e important.Diferenta zic eu fata de la noi,in Ungaria au scos politzaii au scos pistolul si au tras,nu au stat la discutii cand au vazut ca e groasa.Si banuiesc ca o sa-l si ascunda pe cateva zeci de ani pe rescpectivul cand va iesi din spital.La noi daca ala era un smecher natural cu relatii si bani il pupau stiti voi unde,ca nu aveau ce sa-i faca.

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se zice prin Nadlac ca politaiu ala a vrut sa opreasca Hummeru pentru ca cica era ceva limitare de viteza la 40km/h si crezandu-se zmeu cu BMW si uniforma s-o bagat in fata lu Hummer sa ii arate adevarata fata a legii maghiare, a franat brusc si ala s-o suit pe el ... tonele alea de gaoace americana nu se opresc asa repede ca un fer nemtesc

 

... poate e numa folclor de Nadlac dar cred ca exista si oleaca adevar pentru ca nici politaii si vamesii din zona nu-s usi de beserica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...