Sari la conținut

Accident rutier grav in care soferul a fugit .


free-rider
 Share

Postări Recomandate

http://www.rtv.net/un-sofer-a-trecut-pe-culoarea-rosie--a-lovit-un-scuter-si-a-fugit-de-la-locul-accidentului-video_47737.html

 

Masina care a parasit locul accidentului este un JEEPCherokee-Liberty 2005-2008 de culoare neagra sau albastru inchis cu avarii la aripa dreapta fata si posibil far spart. La aripa dreapta nu are suportul de plastic care imbraca aripa .

Cine poate sa dea detalii despre masina sau numarul acesteia daca din intimplare erati in zona cind a avut loc accidentul sau aveti prin cartier o astfel de masina ,sunati la nr 0722895435 Stefan .Orice detaliu despre masina conteaza pentru a prinde acest vierme care probabil sta linistit acasa in timp ce motociclistul are piciorul zdrobit si plin de tije

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil tot politia afla ce si cum,trebuie sa il gaseasca pe o camera de supraveghere,sau trebuie sa se gaseasca el un martor.Cat despre masina,cred ca te suna foarte multa lume,ca sunt o gramada in romania,nu ai cum sa o gasesti asa,te suna 2-3 din diferite colturi ale capitalei,te duci si realizezi ca te-ai dus degeaba,si te lasi pagubas,nu merge asa.Sa speram ca va rezolva politia.

-Daca esti ruda ceva,poti incerca chiar tu ,sa te duci in zona si te uiti pe cladiri dupa camere poate ai noroc la vre-o banca,un bar ceva, te duci explici,le zici data,ora aprox,si poate ai noroc.

Editat de niniarges
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este tipul de masina cu numere de palestina fara asigurare si desigur numere expirate.. a unuia cariat care-i pute gura da fumeaza kent..

Mai mult ca sigur este sau a avut-o pe autovit.ro Poti suna si te prinzi repede ca o da la "combinatie " combinalar moarte de cocalar nenorocit.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil tot politia afla ce si cum,trebuie sa il gaseasca pe o camera de supraveghere,sau trebuie sa se gaseasca el un martor.Cat despre masina,cred ca te suna foarte multa lume,ca sunt o gramada in romania,nu ai cum sa o gasesti asa,te suna 2-3 din diferite colturi ale capitalei,te duci si realizezi ca te-ai dus degeaba,si te lasi pagubas,nu merge asa.Sa speram ca va rezolva politia.

-Daca esti ruda ceva,poti incerca chiar tu ,sa te duci in zona si te uiti pe cladiri dupa camere poate ai noroc la vre-o banca,un bar ceva, te duci explici,le zici data,ora aprox,si poate ai noroc.

 

M-am plimbat pe toate stradutele din zona si din zonele cu stabi si sincer nu am vazut nici macar o masina modelul ala Am vazut toate marcile de Jeep dar nu asta.Am vazut doua cind mergeam spre Ploiesti dar erau modelul mai vechi cu proiectoare in bara adica 2001-2005 Asta este 2005-2008.Pe camerele de supreveghere nu vezi nimic sunt de forma ca sa vada daca este ambuteaj sau ceva de genul.Masina am depistat-o dupa aripa ramasa in strada in urma accidentului .Din imahinile de pe camera nu iti dai seama ce masina este pentru ca astea arata cam la fel si difera botul ..Concluzia este ca masina asta este ori prea scumpa ori consuma mult pentru ca sunt rare si asta este un punct pozitiv.Politia o sa identifice masinile inscrise si care au anul de fabricatie intre 2005-2008.Problema este ca un baiat de la fata locului a zis ca avea numar cu w ceea ce este destul de nasol.Daca are numar de viena cred ca deja este acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia nu exista.

 

nu este atat de abil sa o scoata de pe net.. daca suni trebuie sa fi foarte atent sa nu se prinda ca ai alt interes nu intrebi daca este lovita ca inchide si the end, vrei sa o vezi ca ai banii pregatiti.. o vezi si daca este el ai venit cu politia pooli

 

sa ne punem in pielea jegosului.. ori o tineam un timp pitita la mamaia in curte departe de civilizatie, ori o dadeam la dezmembrari.

este clar ca nu merge cu ea, si nici sa o repare ca o bara deaia face deranj in portofel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate daca nu ai imagini de la camerele de suraveghere sau cel putin niste indiciii despre numarul masinii (ex. nr de bucuresti sau de provincie - unde nu sunt asa multe) slabe sanse sa rezolvi ceva. Cel mai probabil ca soferul era baut, fara permis, etc (ca altfel oprea la accident) asa ca acum probabil va sta 1-2 saptamani cu masina ascunsa in garaj, o va repara apoi la un service de cartier si gata!

 

Imi pare rau, dar asta e Romania. Iar atat timp cat nu s-a lasat cu morti sau nu e un caz de notorietate, cu televiziuni si tot tam-tam-ul, pulisul nu se va agita prea mult sa fac ancheta. Probabil vor deschide un dosar, il vor ascunde printr-un sertar un timp si apoi il vor clasa. Asta repet, daca nu exista indicii ref la numarul masinii sau inreg video care sa arate ceva legat de numar.

 

Recuperare grabnica scuteristului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu o masina ca asta se plimba de ceva vreme prin floreasca dar are numere de america si o conduce un om la vreo 50 ani

Tipul care a vazut cit de cit nr zicea ca este nr strain Daca masina respectiva are ceva avarii pe partea dreapta fata si arata ca aia din poze este posibil suspect >Nu sunt multe masini ca asta mai ales negre si 2005-2008 un nr o adresa unde se poate vedea sunt de folos

 

cam asa trebuie sa arate masina dar capota mai putin sifonata ca nu a ajus la nivelul ala dar asa arata aripa

Editat de free-rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa fie si masina de la ambasada americii sunt foarte rare in ro modelul pe care il cauti si daca e de la ambasada te ostenesti degeaba nimeni nu o sa te ajute ... imi pare rau dar asta e tara in care alegem in continuare sa traim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Politia, boid.gif , probabil stie cine e autorul dar ca de obicei, protejeaza infractorii (ca deh ...de la ei vin banii nu de la bietul om cazut pe drum)

Insanatosire grabnica ranitului!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Am aflat "pe surse" ca soferul a fost incatusat vineri la 14.30 si a fost propus pentru arestare, masina s-a gasit si ea tot vineri..

 

Pai da si tu mai multe detalii, asa nu intelegem nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da si tu mai multe detalii, asa nu intelegem nimic.

Era un raspuns la "asta trebuie prins si bagat in puscarie", se pare ca s-a rezolvat treaba, a fost bagat in puscarie macar pentru un timp din ce am inteles eu. Politia l-a prins si iI-a pus catuse, procurorul a semnat cererea sa-l tina la racoare macar 29 de zile, in rest nu stiu ce a zis judecatorul dar am o banuiala ca nu a zis nu...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Era un raspuns la "asta trebuie prins si bagat in puscarie", se pare ca s-a rezolvat treaba, a fost bagat in puscarie macar pentru un timp din ce am inteles eu. Politia l-a prins si iI-a pus catuse, procurorul a semnat cererea sa-l tina la racoare macar 29 de zile, in rest nu stiu ce a zis judecatorul dar am o banuiala ca nu a zis nu...

 

Inseamna ca Dumenezeu exista! Macar ca se va speria stand ceva zile pe circa si va intelege ca pe viitor trebuie sa fie mai atent.

Editat de corleone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. procurorul a semnat cererea sa-l tina la racoare macar 29 de zile, in rest nu stiu ce a zis judecatorul dar am o banuiala ca nu a zis nu...

nu procurorul il baga la racoare pe hautor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...