Jump to content
Sign in to follow this  
usercalin

Importator Revit?

Recommended Posts

Stiti cumva un magazin online care are produse Revit? Sau unul pe langa Sibiu?

Ce avatar ai! :eek: :goodposting:

:))))))))))))))))))

Nu stiu daca exista vreun importator. Dar iti pot sugera eu un site serios unde au produse Rev`it. http://www.motoblouz.com/ - sunt francezi, comanda vine in aproximativ o saptamana, iar taxa pentru colet e 20 de euro parca.

e un magazin care era candva plin de produse revit si acum cica e inca importatorul oficial(asa zice pe revit.com)

http://motoadventure.ro/

l-am sunat pe om cu cateva luni in urma si zicea ca nu a mai adus nimic nou dar mai are cateceva in stock si preturile sunt mai mici, ca vrea sa scape de ele.

daca te intereseaza sa probezi, sau cum sunt marimile iti pot zice ca S-ul e putin larg pt un om de 180 si 60 de kile. asta la gecile enduro/touring, ca altele n-am probat.

e un magazin care era candva plin de produse revit si acum cica e inca importatorul oficial(asa zice pe revit.com)

http://motoadventure.ro/

l-am sunat pe om cu cateva luni in urma si zicea ca nu a mai adus nimic nou dar mai are cateceva in stock si preturile sunt mai mici, ca vrea sa scape de ele.

daca te intereseaza sa probezi, sau cum sunt marimile iti pot zice ca S-ul e putin larg pt un om de 180 si 60 de kile. asta la gecile enduro/touring, ca altele n-am probat.

Nu gasesti mai nimic la ei pe stoc. Si ce au sunt marimi extreme la multe.

fc-moto.de, poti cere inlocuirea produsului daca nu-ti vine bine din cate stiu, doar ca dureaza plus ca filipinezi ce au magazinul nu sutn cei mai atenti la detalii, poti avea supriza sa primesti o marime diferita fata de ce comandasei initial.

Multumesc pt raspunsuri! Am incercat mai demult fc-moto.de. Am pus comanda si nu am mai primit nici un semn de la ei... Mi-au raspuns doar ca sa imi confirme cand am anulat comanda.

Multumesc pt raspunsuri! Am incercat mai demult fc-moto.de. Am pus comanda si nu am mai primit nici un semn de la ei... Mi-au raspuns doar ca sa imi confirme cand am anulat comanda.

Mda, nu-s cei mai comunicativi... eu am comandat de mai multe ori si de fiecare data cand intarziau era de la un produs care nu era pe stoc si asteptau... intr-un caz chiar revit care trebuia sa vina de la italieni... am mai avut aceeasi problema incercand si de pe alt site-uri, toti imi ziceau ca asteapta dupa revit.... deci s-ar putea sa ai si tu bafta de probleme la revit de fapt.

eu am pus comanda pentru geaca intr-o joi si a venit vinerea de saptamana urmatoare. mai comandasem o geaca held in vara si a ajuns si aia tot cam asa.

vad ca a bagat si louis ceva revit...

Nu mai e nici un importator, Romanistan nici nu exista pe harta tarilor la www.revit.eu

Desigur, exista altele, inclusiv Bugaria..