Sari la conținut

accident piata rahova


BeerBelly
 Share

Postări Recomandate

GSXR negru cu gri numar B 388 WVW - e sange pe jos probabil pe baiat l-a luat deja salvarea

nu stiu detalii, m-a sunat un prieten care a ajuns acolo.

cand aflu mai multe revin

 

s-a intaplat la intersectie rahova cu buzoieni, am inteles ca un sofer ar fi schimbat banda si baiatul s-a lovit de refugiu de flori

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra nu arata foarte sifonata...da am auzit ca s-ar fi lovit la cap in gardurile alea cu flori de pe lateral...daca s-a lasat cu RIP ...chiar nu mai e nimic de spus..decat Dumnezeu sa il Ierte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E normal sa se intample asa ceva, din moment ce toti se cred soferi da' nici unu nu se uita in oglinda. Sper totusi sa nu fi decedat baiatu' asta din cauza dobitocului care a schimbat banda. Multa sanatate si aveti grija ca uite ce se intampla din cauza idiotilor. Claxonatii insistent pe bizoni ori de cate ori e nevoie, ca din cate am obs numai asa ii observa pe ceilalti, fie ei cu masini, motoare, trotinete sau mai stiu eu ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. daca este asa... si Condoleante familiei... Uitati si o poza cu motoreta. Nu este facuta de mine ci doar preluata de pe facebook.

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=426286130766889&set=a.268962959832541.67805.100001565182208&type=1&theater

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti, am observat si eu azi incidentul din tramvai 32` ... Ce pot sa spun am coborat imediat si am fost si eu sa vad.. Eu personal pot sa va spun tuturor ca am avut un accident dar nu de motocicleta ci de Moto-scuter ...multumesc lui dumnezeu ca am scapat, dar a fost destul de nasol. Numai pot sa imi amintesc destul de bine ce s`a intamplat ptr ca mi`am pierdut cunostinta,dar in orice caz Casca mea a fost sparta deasemenea si specific era casca "CAN" desii cu toate astea am suferit 3 operatii pe fatza si mi`am pierdut 5 dinti de sus. Si totusi nu m`am potolit, merg si in continuare pe 2 roti, este o pasiune dar o nebunie in acelasi timp, niste adevarati eroi pe 2 roti care nu sunt intelesi, oare ce ar trebuii sa facem sa fim vazuti de acesti neatenti soferi ??? Dumnezeu sa il ierte pe baiat, si sa il odihneasca in pace... ochii deschisi la drum ! Asfalt uscat TUTUROR !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...