Sari la conținut

AEROGRAFIERE - VOPSIRE - AIRBRUSH CASTI - Discutii Generale


r.nistor
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Excelenta treaba, mai ales ultima este de sezon, adica ... mai de Martisor ... asa. Imi place asimetria. Semnatura este suficient de discreta. In definitiv este optiunea ta.

Bravo, da-i 'nainte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur sa aud asta. stiu macar ca drumu-i bun;)) .

sa fie intr-un ceas bun,chiar daca suna putin marital.

asa sa fie!



Excelenta treaba, mai ales ultima este de sezon, adica ... mai de Martisor ... asa. Imi place asimetria. Semnatura este suficient de discreta. In definitiv este optiunea ta.

Bravo, da-i 'nainte.

merci mult pentru ca s-au gasit cateva minute,si cateva cuvinte pentru munca mea.e importanta intotdeauna o reactie,de orice fel ar fi ea.

 

P.S : sper ca maine sa pun pozele si cu casca ce se afla pe stativ (a lui Valentino) ,la care lucrez la aceasta ora tarzie in noapte.

totodata sper sa nu imi bata niciun vecin in usa,sa opresc compresorul si sa imi taie avantul (chiar de l-am baricadat sa nu se auda) :))

 

daca totul merge conform,maine ne apucam de alta !

cu stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur sa aud asta. stiu macar ca drumu-i bun;)) .

sa fie intr-un ceas bun,chiar daca suna putin marital.

asa sa fie!

 

merci mult pentru ca s-au gasit cateva minute,si cateva cuvinte pentru munca mea.e importanta intotdeauna o reactie,de orice fel ar fi ea.

 

P.S : sper ca maine sa pun pozele si cu casca ce se afla pe stativ (a lui Valentino) ,la care lucrez la aceasta ora tarzie in noapte.

totodata sper sa nu imi bata niciun vecin in usa,sa opresc compresorul si sa imi taie avantul (chiar de l-am baricadat sa nu se auda) :))

 

daca totul merge conform,maine ne apucam de alta !

cu stima

Vrei sa mai iau doi-trei baieti si sa ne postam in fata usii tale ???....sa te lase vecinii sa termini treaba ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa mai iau doi-trei baieti si sa ne postam in fata usii tale ???....sa te lase vecinii sa termini treaba ?

sa speram ca nu e nevoie ,dar e bine de stiut ca am la cine sa apelez in caz ca !=))

catinel asa,mai pe muteste,facem treaba ! maine sper sa e intalnim sa vi-o dau.va sun oricum maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin ce zona stai? poate scoatem niste poze mai de doamne ajuta.(nu promit nimic - plus ca tre sa ai si ce fotografia)

zona magheru. merci mult de initiativa,cand voi avea intr-adevar ce,daca va fi nevoie voi apela.merci mult inca o data apreciez intentia!

 

si cum am promis pozele cu ultima casca terminata,cea a lui valentino,sper sa se bucure de ea. enjoy it! a se scuza calitatea pozelor:D

post-70102-0-75704800-1361829418_thumb.jpg

post-70102-0-42189200-1361829448_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare leul.

bravo.

multumesc:)

 

precum spunea un <mare artist talentat> : "s-acum sa trecem la treaba" !astazi o noua casca vrea sa "raga",revin cu poze si informatii.astept in continuare pareri pro si contra.

Salutare tuturor! si o zi cat mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti dat naibilor,astept airtechul sa vedem cum iese,sunt tare curios > :D<

felicitari

merci mult,in curand...

 

Bravo, imi place mult cum lucrezi!

Mai faci 10-20 casti pe aici si apoi pleci in California la Troy Lee Designs! - O grafica mai complexa iese si la 1400$! :)

merci mult de aprecieri.

mai e mult pana departe,si eu invat pe zi ce trece cate putin.

daca cumva o sa ajung in california vreodata,promit sa dau de veste :)) pana atunci o sa revin la "castile noastre",mai am pana la 20 ,si cine stie

cu stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo baiete, din ce in ce mai bine. Ai imaginatie si mai ales ... mana. De la prima casca, la ultima, nu-s prea multe dar este o diferenta vizibila. Daca iti permitea casca, acel cap de leu ar fi fost nimerit pe "fruntea" unei casti, daca te "lasa" aerisirile. Ai zis ca esti student ? Nu-i rau sa "ai carte" dar o sa ai "parte" de mai multe satisfactii de pe urma acestei activitati "artistice", ceea ce n-ar fi rau, zic eu. Si, conform zicalei "azi un ou, maine un bou" (n-are legatura, da' rimeaza), azi o casca, maine o motocicleta, poimiine o masina ... eeee !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...