Sari la conținut

Bucuresti - Targoviste


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Si eu alimentez mai devreme, eventual acolo fac o presiune ceva. Ar trebui 1-2 saci de carbuni sa luam de acolo.

 

Buei, eu n-am inteles, se merge la Calugareni si se mananca la gratare pe acolo cum a fost la festivalu' de la Valeni sau se merge la Beatrice si se ia carne de pe drum, urmand sa se faca gratare la ea in curte? :rolleyes:

 

Exact, ne-a spalat creierele...Mergem sa ne afumam.

Editat de gigivarga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 366
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

n-am crezut.13 pagini pt o tura la Tg ? :)

tareeeeeeeee

Exact d-aia am intrat si eu sa arunc o privire acum... Ma miram, credeam ca s-a mutat Targovistea la Arad... Acum inteleg ca e din cauza ca nu functioneaza chatul forumului. Recomand cu caldura Messenger!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ce nu-ti convine? Bagi batu' prin gard la caine si te astepti sa nu te muste? Ai gresit persoana inseamna. Hai sa ne vedem cu totii de treaba mai bine si nu te mai umfla in pene cand nu e cazul, te rog...

Bai foxu', nu mai baga batul prin gard la catele, ca-s mici si musca aiurea!

Succes la urmatoarele 13 pagini cu plecarea spre Giurgiu.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Bai foxu', nu mai baga batul prin gard la catele, ca-s mici si musca aiurea!

Succes la urmatoarele 13 pagini cu plecarea spre Giurgiu.

Te deranjeaza ceva omule.?! lasa oamenii sa se simta cum alti nu stiu(bine)...have a fun!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele pozne de la chiolhan! :D

 

 

Cateva poze aici, toate pozele in linkul de mai sus.

Distractia continua, cum s-ar zice - sper sa nu moara nimeni!:))

 

tu te ai intors pe dn1 pe la 18.30?

am trecut pe langa 2 moto spre bucale pe la saftica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Ati ajuns cu totii bine acasa? Bun! Ma bucur!!

Sa va povestesc cum m-am intins pe asfalt cu 500 m inainte de a ajunge acasa? :)(asta ca sa lungim topicu la 30 de pagini):)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele pozne de la chiolhan! :D

 

http://dl.transfer.r...0nov-89e8cf.rar

 

 

Cateva poze aici, toate pozele in linkul de mai sus.

Distractia continua, cum s-ar zice - sper sa nu moara nimeni! :))

multumim frumos niko pt poze...au iesit super misto...mai asteptam si restul de poze de la cei care au fost dotatzi cu blitzuri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Ati ajuns cu totii bine acasa? Bun! Ma bucur!!

Sa va povestesc cum m-am intins pe asfalt cu 500 m inainte de a ajunge acasa? :)(asta ca sa lungim topicu la 30 de pagini) :)

poftim????ce-ai facut???te-ai tavalit pe asfalt????cum asa???sper ca n-ai patit nimik nici u si nici motoru...:)

 

cum ai reusit performanta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Ati ajuns cu totii bine acasa? Bun! Ma bucur!!

Sa va povestesc cum m-am intins pe asfalt cu 500 m inainte de a ajunge acasa? :)(asta ca sa lungim topicu la 30 de pagini) :)

 

Imi pare rau, sper ca esti ok, fierul duca-se. Povesteste patania.

 

Eu acum sunt la munca, pozele (alea multe) o sa le postez laters ..sau maine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) pai ce? ti se pare o performanta? :))

Eu sunt bine, Jessie si ea, saraca, e bine.

 

Cum sa intamplat? Pai dupa ce am facut dreapta de pe Timisoara pe Moinesti, dupa Lidl a iesit un tip cu un logan alb de pe prima banda (aia folosita ca parcare etc), fara semnal. De iesit nu pot sa zic ca mi-a iesit din foarte scurt, insa a lalaito, nici sa intre 100% pe banda nici sa opreasca. Pe contrasens imi veneau masini. Frana si claxon. SI pac pe partea drapta. Sa zic ca am inceput franarea pe la 60 la ora si pe la 30 m-am dus pe dreapta. De ce? Inca incerc sa imi dau seama. Nu am blocat frana, nu nimic.

 

Eu m-am ales cu orgoliu ranit si cu o speriatura zdravana, din care inca nu mi-am revenit.

Jessie cu o zgarietura pe cob, engine guardu polizat, si protectia de cilindri mutata 1 mm mai in spate.

Am vorbit cu tipu dupa ce mi-am revenit din soc. A zis ca m-a vazut in oglinda, da' a zis ca ma strecor pe langa el, ca aveam loc.

 

Nu am mai complicat lucrurile ca nu avea rost. Iam zis ca data viitoare pe urmatoru sa-mi faca favoru sa il lase sa treaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) pai ce? ti se pare o performanta? :))

Eu sunt bine, Jessie si ea, saraca, e bine.

 

Cum sa intamplat? Pai dupa ce am facut dreapta de pe Timisoara pe Moinesti, dupa Lidl a iesit un tip cu un logan alb de pe prima banda (aia folosita ca parcare etc), fara semnal. De iesit nu pot sa zic ca mi-a iesit din foarte scurt, insa a lalaito, nici sa intre 100% pe banda nici sa opreasca. Pe contrasens imi veneau masini. Frana si claxon. SI pac pe partea drapta. Sa zic ca am inceput franarea pe la 60 la ora si pe la 30 m-am dus pe dreapta. De ce? Inca incerc sa imi dau seama. Nu am blocat frana, nu nimic.

 

Eu m-am ales cu orgoliu ranit si cu o speriatura zdravana, din care inca nu mi-am revenit.

Jessie cu o zgarietura pe cob, engine guardu polizat, si protectia de cilindri mutata 1 mm mai in spate.

Am vorbit cu tipu dupa ce mi-am revenit din soc. A zis ca m-a vazut in oglinda, da' a zis ca ma strecor pe langa el, ca aveam loc.

 

Nu am mai complicat lucrurile ca nu avea rost. Iam zis ca data viitoare pe urmatoru sa-mi faca favoru sa il lase sa treaca.

 

Ori era pe jos o pata de ceva, alunecos, ori ai blocat fata/spatele si nu ti-ai dat seama.

 

Bine ca nu ai tu nimic, in primul rand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...