Sari la conținut

Postări Recomandate

Pot spune insa ca sunt extraordinar de incantat, este cu totul o alta mobra.

 

Io zic ca te-ai cam scos... ai avut ceva stres dar asa este, ai acum cu totul o alta mobra.

Sa fii cuminte pana va acomodati si sa te bucuri de ea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La multi kilometri frumosi! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Upss... ce vad la profilul tau?? Nu ne arati o poza? ST place mult la mine.

Dintre sute de motoare...ultimul pe lista...cu voia dumneavoastra...

 

 

dan.nastase - Yahoo Mail.html

post-882-0-56260800-1445075312_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei bine, am sa-mi iau libertatea de a-l contrazice pe colegul @ d a n: intr-un final mi-am recuperat mobra de la service... reparata

desi banuiesc ca mi-au schimbat-o acolo... e alta mobra, oameni buni :love: ...nici nu stiam ca poate sa mearga asa frumos... cutia de viteze merge unsa, ambreiajul tot asa, parca si urca in ture mai frumos...

conform devizului s-au schimbat: 2 rulmenti in CV, simeringuri si daca tot s-a desfacut jucaria s-a schimbat si discul de ambreiaj...

 

rezultatul e dupa cum am spus spectaculos: nu agata intre viteze, cutia schimba fin (cuvint cu care nu o puteam asocia pina acum), ce mai, sunt incintat!

Tibi si baietii lui au facut o treaba de mari meseriasi... jos palaria!

ieri pe drumul spre casa, pe ploaia aia, mergeam cu viteze care sigur i-au facut pe soferii de pe DN1 sa zica "uite inca un donator de organe"...

 

PS: la plecare de la service un taximetrist a tinut sa-mi pomeneasca rudele de sex feminin (mie si ale altor mobristi, presupun), "baaaaa, <neinteligibi> mergeti ca pisatul boului"... ma pregateam sa-i ard un picior in usa dar ataiat-o in tromba iar mie mi s-a oprit motorul :stuck: ... de ce o fi vrut sa zica asta nu stiu nici acum... nu facusem absolut nimic sa-l incomodez... probabil ca avusese vreo treaba cindva cu vreun mobrist iar eu i-am fost mai la indemina :)

Editat de ache2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand am citit: De vanzare, pana sa dau click, m-am speriat... :D

:crack:

 

Nici vorba...imi place atelajul maxim si nu se pune problema sa ne despartim curand.

Pun si eu diverse accesorii, ca tot omu, iar unele nu se dovedesc a-mi fi pe plac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea luv... iar incurci borcanele. :)))))))

Aia era o alta discutie pe un topic de vanzare de k1200r, model sport ca sa fiu mai precis!! :)))))

 

Recomand spirulina / lecitina!!! Portie dubla pentru dvs! :P

» Post actualizat in 26 Oct 2015 21:25

Si nu era el implicat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios? Iti place maxim? Parca citisem pe undeva ca aveai alta parere despre BMW vis/a/vis japoneze & altele si nu stiu ce sa mai cred..

 

BMW este pentru mine ca si Ducati...

....cel putin pana acum....marele zambet pe buze ce se lupta cu emotiile date de fiabilitatea atelajului.

 

Si da, probabil ceva borcane incurcate....

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

@dan, daca am confundat persoanele si discutia sa avem pardon, imi cer scuze!

@audi_a9, confuziile sunt regretabile intodeauna dar perfect normale, avand in vedere cate topicuri, corectii, pareri, cereri, PM-uri si altele mi se cer pe forum. Pentru tine pare a fi ceva mai greu, avand in vedere ca tii laptopul in brate si picioarele intinse pe-un scaun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit... va inteleg pe voi, adminii. Sunteti foarte ocupati, dar puteti renunta oricand! Plangaciosilor!

De-asta dispar cate 20 de topcuri deodata la rubrica de vanzari. (Delete accidental). Cred ca v-ati reglat laptopul prea pe spate. :))

 

Si nu m-ai ghicit, laptopul e pe masa.

 

Cu maxim respect! Bleah!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Asta pare a fi o treaba intr-adevar serioasa pentru care iti inteleg si impartasesc ingrijorarea!

Si cum ceva ma face sa ma simt direct vizat m-ai ajuta daca imi indici care sunt alea cate douazeci de topicuri deodata sterse de mine sau de noi, adminii. Numai ca am rugamintea sa fii cat mai convingator, sa nu fiu nevoit cu durere in suflet sa-ti dau o perioada de relache pe aici daca ai aruncat cu vorbe doar ca sa ne arati ce gaura in Kurtos ai inventat de cand ai calcat intr-un scuipat de smecher. Astept explicatiile pana maine la aceeasi ora :-)) Merci anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dan, daca am confundat persoanele si discutia sa avem pardon, imi cer scuze!

 

Nu-i bai nenea, toti mai incurcam borcanele (si nick-ul meu este din gama adibas, reebak si mike - chinezeste facut adica).

 

Si....lasati dreaq cearta....nici nu a venit zapada...la iarna ce facem?!...murim de plictiseala?!....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Doamne ca atunci cand un admin da un reply, simt cum coboara intelepciunea peste topicuri si peste cei participanti.

Atata revelatie deodata, atata aplecare si generozitate asupra celor mici si neputinciosi ... sper sa putem face fata.

Anyway, daca in postarea mea anterioara nu ai vazut ironia si gluma... esti slab tare!

(parca asa zicea ianachim, ca situl asta e doar de caterinca)

 

Acum la subiect:

Odata cu asta s-au sters si altele, inclusiv unul care era al meu.

Si nu am nevoie de 24 de ore sa raspund. Ai chiar raspunsul tau acolo! Esti facut gramada?

Use your head! Cumva userii pot sterge topicuri? Nu cumva doar adminii pot face asta? Doh...

 

Relache poti sa-mi dai, nu ma deranjeaza, doar asa poti scapa de cei care te incomodeaza. E modul tau de a refula!

Dar vazand raspunsul tau suburban... o sa-mi iau singur si o sa intru mai rar.

Oricum, esti pe dinafara.

 

Iti recomand sa mai treci pe la scoala si sa mai citesti una-alta! Ar putea sa-ti schimbe limbajul.

Si-asa, nu stii ce sa scrii nici cand dai replici de un rand (cum a fost ultima pe pm).

Scrii una, apoi editezi... hai dom'le fii mai decis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel, parca esti ceva clona, si ai avut multe alte clone in trecut. Daca ai fost interzis o data pe site, de ce tot insisti sa re-apari, daca ti s-a facut clar ca nu esti dorit pe aici, din cauza comportamentului tau. Nu stii cand sa te opresti? Ca de schimbat nu ti-a cerut nimeni sa te schimbi.

 

Pe de alta parte, Luigi o fost facut moderator si din cauza activitatii lui, avansat la admin. Pentru ca omul e cumpatat, are timp sa se ocupe, ii drept in alegeri zic eu, etc. Clar ca nu are cum sa multumeasca pe toti intotdeauna, dar overall, face treaba buna, pro-bono pana la urma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...