Sari la conținut

Filmulete & materiale educative


arunescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 833
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da ai dreptate....baga spaima in oase..........dar dupa 2~3 ore cine merge fara echipament o sa merag si in continoare fara :banana: .....asta este.....fiecare cu pielea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ai dreptate....baga spaima in oase..........dar dupa 2~3 ore cine merge fara echipament o sa merag si in continoare fara :banana: .....asta este.....fiecare cu pielea lui.

Dupa ce ai vazut asta live pe pielea unui tovaras sau chiar a ta , crede-ma, nu mai uiti cte zile oi avea. :finger: :lol: :finger:

 

Unora poate li se pare morbid, dar pozele sunt bune puse aici, asa poate incepatorilor le da de gandit. :what:

 

CASCATI BINE OCHII, REALITATEA NU O VEDETI IN BIKER BOYZ, CI AICI !!!!!!!

 

 

 

Yo, brother, Hayabusa for life! That's how we roooooooooll

 

 

 

 

P.S. Cer scuze posesorilor de GSXR1300 dar numele asta sonor e recunoscut de cei mai multi "wannabees" :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele astea le cataloghez drept blande... Se poate MULT MAI RAU. Accidentatzii din poze au mers destul de incetisor. Din ce am vazut in anii de practica pe la Urgenta, se poate mult mai rau. De fapt postase cineva mai de mult o poza luata de pe rotten.com cu ce poate face lipsa castii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, numai cei seriosi se uita pe astfel de topicuri. papagalii sunt prea ocupati sa fie cool.

eu stiu ce inseamna 2 'taieturi' cusute cu 11 copci. le-am vazut pe mine si le-am studiat pina sa le coasa. nu mai vreau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa bolduiti topicul si sa-l mutati la teme importante. Veti salva cativa metrii patrati buni de piele de la jupuiala.

 

Am fost si eu in situatia din postul 1, poate chiar un pica mai rau, da nu am simtit nevoia sa fac poze si sa le pastrez ca amintire.

 

Mai circula pe net cateva poze horror rau de tot, da astea mai "usurele" cred ca sunt mai bune, deoarece te indeamna sa iei masuri. Cand vezi o poza gen supersport impact frontal cu tir, iti vine sa te lasi de tot...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am 2 cicatrici mari in palme de acum 10 ani...........cunosc senzatia........si cand mergeam la wc trebuia sa fie cineva sa ma deschida la pantaloni.........foarte bun topic!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
foarte bun topic!!!

Agree cu nenea... si bagatzi ochiu mare acilica.... ca asta va asteapta.....

 

@Axa: se pare ca "busa fanii" sau "hayabusa for life" nu au percutat la provocarea dvs.... :banana: too bad for them... io dau camera, cine le face poze....

 

PS prin pozele astea e si vreun pancar din berceni... :what::lol: cu ZX12 cumva.... :lol::lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o poza de la o cazatura moto de anul trecut fara echipament(doar casca si manusi) si daca as putea chiar acum mi-as lua geaca si ghetele ca sa am tot echipamentul.

O sa pun poza in curand

Pana atunci aveti grija de pielea voastra ca DOARE !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de cand m-am frecat un pic de asfalt imi iubesc geaca de piele si am trecut de la fash la blugi - pantalonii. Manusi n-am inca dar incerc sa-mi iau si poate chiar si ghete. La mine a fost o chestie de 30 sec in curba, fara avarii la scuter si doar zgarieturi la mine dar m-a facut mult mai atent si mai temperat. Mi-am adus aminte acum de un prieten - tot cu scuter, care radea de mine ca transpir tot la 30 de grade cu geaca de piele pe mine; ar trebui sa vada pozele astea.

 

Daca mai vad poze din astea, o sa incep sa ma intreb daca sa mai dau A sau sa raman cu A1... :banana:

 

Bun topic oricum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...