Sari la conținut

Filmulete & materiale educative


arunescu
 Share

Postări Recomandate

  • 2 years later...
  • Răspunsuri 839
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1 oră în urmă, Speedy.K a spus:

Slabut! D-astea se intampla zilnic.
Sa vezi lumanare cu 650 in examen!

Prin comentarii toți urlă că instructorul e de vina. 

 

Mie mi se pare puțin anti talent

........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, LionEl a spus:

Prin comentarii toți urlă că instructorul e de vina. 

 

Mie mi se pare puțin anti talent

........


Toti ne pricepem la de toate. Orice incepator are 8mpresia ca poate fi instructor. Cine sunt eu sa-i contrazic, nu?! Cel mai misto e cand dai de un elev care iti explica ca nu e buna metoda ta si ca ar trebui procedat altfel. Daca insista n-ai altceva de facut decat sa-l exmatriculezi (ca tot se vorbise mai devreme) si n-are decat sa caute un instructor pe placul lui, oferte sunt nenumarate.


 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Nguyen a spus:

 

O fi dar toti incepem de undeva, unii prind imediat iar altii mai greu. Aici cred ca o femeie ar trebui sa-si dea cu parerea pt ca ele au creierul mai ciudat @Flower-Power.

Nu ma interesează subiectul și nici ce crezi tu despre femei...ca nu te tratez eu gratis. 😂

E și postare pe motociclism cu filmulețul ala, dacă te interesează opiniile have a look.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda da...recent pentru tine, depinde care este etalonul.

Nu am cum sa îmi dau cu părerea despre o secventa atâta timp cât nu știu ce s-a întâmplat anterior, ce au discutat șamd.

După încălțămintea domnișoarei îmi dau seama ca e la primele ședințe...dar în rest, nu am ce sa zic, cine zice ca nu a dat cu ea de cauciucuri în scoala moto...înseamnă că nu a trăit "periculos"..depinde de ea dacă e demoralizata sau nu, sunt doua variante, ori continua, ori renunță.. 

Am văzut fete și băieți în poligon în primele lecții care au plecat din timpul ședinței spunând ca nu e pentru ei. ..asta dupa ce au făcut vreo cascadorie si s-au speriat. Au plecat fără sa mai stea pe gânduri, este o decizie personala..

Altceva, ce vrei sa iti mai spun ? cât încă îmi amintesc ca stau prost cu memoria..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum foarte multi ani cand inca mai instruiam "pufosi", nu ii scoteam la traseu decat cand eram sigur ca pun roata in poligon unde vreau eu, nu unde vor ei... In examen cu politaiu' intrau numa daca eram eu sigur ca trec fara probleme, si aveam dreptate, dpdv poligon si traseu, partea teoretica era a fiecaruia....Am avut elevi si sub 18 ani, si au asteptat sa faca baremul de varsta, am avut si pensionar de 65 de ani, caruia colegii ii luasera o motocicleta cu atas sa se duca la pescuit, insa uitasera sa il intrebe daca are permis....Dar viteji/meseriashi nu i-am bagat la examen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...