Sari la conținut

Grupul vesel de la "9"


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

@ b374

 

Crezi tu, ca daca am muta topicul in alta sectiune am scapa de indiviosi? Poate sa fie asta problema lor, ca este topicul al sectiunea nepotrivita?

 

Da, nu interzice nimeni comentariile nimanui, asta tine de bunul simt al fiecaria.

Nu, tati, forumu nu e messu vostru. Pricipisi?! Rahaturi de genu "Care vii cu vinu'" o discutati pe privat, mess sau oriunde in alta parte, nu pe forum. Asta e ideea. daca nu intelegeti suportati-ne si pe noi cu "prostiile" noastre. Sunt la fel ca ale voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 666
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ dNb

 

Vorbind de bun simt. Rau ati ajuns unii, v-a ocolit soarta.

Nu stiti altceva decat sa comentati fara rost.

 

@ kollar

 

Sunt prostiile noastre, pe topicul nostru. In caz ca nu ai inteles.

Si pana la urma pe tine cine te-a mai bagat in seama?

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

@ kollar

 

Sunt prostiile noastre, pe topicul nostru. In caz ca nu ai inteles.

Si pana la urma pe tine cine te-a mai bagat in seama?

Auzi mestere, ti-ai tras cumva forum p-aici si n-am aflat noi? De unde pana unde "topicul vostru"?

In caz ca nu ai inteles, pe forum, pe orice topic, poate scrie oricine. Nu exista "topicul vostru". Ala e pe feisbuc, pe tuiter, pe iahuu pe ce vrei tu. Aici nu.

Deci n-ai decat sa te iei cu mainile de curr si sa sari in sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nici nu ma asteptam la tine, asa cacalator care esti, sa nu stii atata lucru!

Cacand iti spuneam ca degeaba ai colindat mari si tari cu barcutele tale de hartie nu ma credeai!

Ia d' aici si nu mai pune intrebari prostesti:

http://www.trilulilu...e-e-targovistea

:crack: :crack: :crack:

Multumesc prietene, stiam ca pot conta pe tine.

Abia astept sa vad Targovistea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ dNb

 

Vorbind de bun simt. Rau ati ajuns unii, v-a ocolit soarta.

Nu stiti altceva decat sa comentati fara rost

mai bine ar fi sa inveti sa mergi pe motor,tu si gigivarga ala(de cand a dat cu curu de pamant si-a facut id nou:)si restu aplaudacilor cu permis de 2 luni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va mai zic ceva,

 

la varsta voastra ar trebui sa va ocupati de altceva mai important, nu de vorbit lucruri fara importanta pe forum.

 

Aveti familii, unii chiar si copii si voi stati pe un forum la vorbit prostii. Va puneti la mintea noastra?

 

Va credeti ''tari'' ca intrati peste topicul nostru? Eu cred ca dati dovada de prostie acuta, pentru varsta voastra.

 

Ce exemplu dati voi celor tineri?

 

@ kollar

 

Vad ca ai postat, iar. Crezi ca rezolvi ceva? Crezi ca ai realizat ceva important in viata ta cu acel post?

 

mai bine ar fi sa inveti sa mergi pe motor,tu si gigivarga ala(de cand a dat cu curu de pamant si-a facut id nou:)si restu aplaudacilor cu permis de 2 luni

 

Unii se lauda singuri ca ar fi experimentati...

 

Da, ai si tu dreptate, TOTI, mai avem de invatat cate ceva in domeniul motociclismului, chiar si dupa ani pe motor.

 

Poate tu te-ai nascut deja invatat. Daca zici ca le stii pe toate si ca ai permis dinainte de a te naste, invata-ne si pe noi. Te ascultam, expertule.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ar fi sa inveti sa mergi pe motor,tu si gigivarga ala(de cand a dat cu curu de pamant si-a facut id nou:)si restu aplaudacilor cu permis de 2 luni

 

Bravo. Good post!

 

Sa-i spuna cineva baietelului cu "V-a mai zic ceva" ca se afla intr-o mare eroare gramaticala, ca sa nu mai zic de conjunctura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo. Good post!

 

Sa-i spuna cineva baietelului cu "V-a mai zic ceva" ca se afla intr-o mare eroare gramaticala, ca sa nu mai zic de conjunctura.

 

Atat ai inteles tu din tot ce am scris eu? :crack:

 

Mi-ai confirmat, indirect, ca tot ce am scris este adevarat.

 

Se pare ca odata cu varsta nu apare si intelepciunea.

Editat de Sei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa multumesc pt entertainment in primul rând! Anuntul cu accidentul cu x5 al lui lucianU si postul de mai sus @L.U.V sunt mortale :))

 

Copil sunt si eu ,dar din 07 pana in 09 doar am citit aici. Așa am ajuns sa mai învart roata cu unul altul . Unii dintre voi ați terminat repede de citit vad de va permiteti sa jigniti la 18-20 de ani cu 125 de cmc sub oo..

 

Ai vreun prieten cu X5 sau X6, la care te-ai gandit in momentul ala ca a comis-o si l-ai mwui? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: :crack: :crack:

Multumesc prietene, stiam ca pot conta pe tine.

Abia astept sa vad Targovistea.

hm. zici tu sa vorbesc cu Black'ul sa vedem daca inaitne de marea aventura sa incercam impreuna , de incalzire, targovistea? mi e cam teama sincer sa fiu. e periculos. dar o viata avem, hai s-o facem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va mai zic ceva,

 

la varsta voastra ar trebui sa va ocupati de altceva mai important, nu de vorbit lucruri fara importanta pe forum.

 

Aveti familii, unii chiar si copii si voi stati pe un forum la vorbit prostii. Va puneti la mintea noastra?

 

Va credeti ''tari'' ca intrati peste topicul nostru? Eu cred ca dati dovada de prostie acuta, pentru varsta voastra.

 

Ce exemplu dati voi celor tineri?

 

@ kollar

 

Vad ca ai postat, iar. Crezi ca rezolvi ceva? Crezi ca ai realizat ceva important in viata ta cu acel post?

 

 

 

Unii se lauda singuri ca ar fi experimentati...

 

Da, ai si tu dreptate, TOTI, mai avem de invatat cate ceva in domeniul motociclismului, chiar si dupa ani pe motor.

 

Poate tu te-ai nascut deja invatat. Daca zici ca le stii pe toate si ca ai permis dinainte de a te naste, invata-ne si pe noi. Te ascultam, expertule.

nu trebuie sa ma asculti ca nu am de gand sa dau sfaturi.. chiar mi se rupe cum merg altii

ce ma distreaza pe mine e ca 1 ca tine sau ca astia de au mers 3 luni pe motor dau sfaturi ca si cum, ar fi destul de trecuti prin viata asta de

motociclist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, tati, forumu nu e messu vostru. Pricipisi?! Rahaturi de genu "Care vii cu vinu'" o discutati pe privat, mess sau oriunde in alta parte, nu pe forum. Asta e ideea. daca nu intelegeti suportati-ne si pe noi cu "prostiile" noastre. Sunt la fel ca ale voastre.

 

auzi ,ma.

chiar asa

pe tine cine te-a bagat in seama. vezi ca acum te trimit la colt la pantoama si luigiambreiaj,

rusine sa iti fie.

ptiu, 'ati naibii voi cu melcii vostri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

@ kollar

 

Vad ca ai postat, iar. Crezi ca rezolvi ceva? Crezi ca ai realizat ceva important in viata ta cu acel post?

 

 

Tu de ce postezi?

 

Atat ai inteles tu din tot ce am scris eu? :crack:

 

E ceva de inteles din ce ai postat tu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

mai bine ar fi sa inveti sa mergi pe motor,tu si gigivarga ala(de cand a dat cu curu de pamant si-a facut id nou:)si restu aplaudacilor cu permis de 2 luni

Greu..greu tare..de unde asta..daca pitpalacii stau numai pe forumuri, au tupeu si obraznicie cit Casa Scanteii, jignind fara rost la o simpla observatie??

Generatie trista de exemplare facute in palma, din poignet si aruncati in eprubete..cu singurele realizari certe in linii trase pe nas, continuand cu bagatul in vene..cu o singura finalitate indiscutabila...Sectia XVI de la AL.Obregia..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo. Good post!

 

Sa-i spuna cineva baietelului cu "V-a mai zic ceva" ca se afla intr-o mare eroare gramaticala, ca sa nu mai zic de conjunctura.

Sa va mai zic ceva,

 

la varsta voastra ar trebui sa va ocupati de altceva mai important, nu de vorbit lucruri fara importanta pe forum.

 

Aveti familii, unii chiar si copii si voi stati pe un forum la vorbit prostii. Va puneti la mintea noastra?

 

Va credeti ''tari'' ca intrati peste topicul nostru? Eu cred ca dati dovada de prostie acuta, pentru varsta voastra.

 

S-a miscat repede titirezul, si-a dat seama ca a scris gresit dupa postul meu si l-a modificat scriind "sa va mai zic ceva".

 

Tot e bine ca macar invata sa scrie corect.

 

Un multumesc "a-si" merita.

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu trebuie sa ma asculti ca nu am de gand sa dau sfaturi.. chiar mi se rupe cum merg altii

ce ma distreaza pe mine e ca 1 ca tine sau ca astia de au mers 3 luni pe motor dau sfaturi ca si cum, ar fi destul de trecuti prin viata asta de

motociclist

 

Sincer, nu am 3 luni, nu ca ar conta, dar ma consider tot un incepator. Nu sunt in masura sa ma laud singur, cum faci tu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi ,ma.

chiar asa

pe tine cine te-a bagat in seama. vezi ca acum te trimit la colt la pantoama si luigiambreiaj,

rusine sa iti fie.

ptiu, 'ati naibii voi cu melcii vostri

Auzi ma, nu te lua de melcu' meu, ca ma iau si eu de rama ta... Daaaa?!?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu de ce postezi?

 

 

E ceva de inteles din ce ai postat tu?

 

In primul rand, eu nu am varsta voastra. Nu am deocamdata, familie, copii si alte probleme mai importante pe cap. Voi ar trebui sa aveti un scop in viata asta, si acela nu este forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...