Sari la conținut

noua infatisare a 900 RR-ului meu


deleted
 Share

Postări Recomandate

cre-ca te-a costat inca o data pretu' mobrei, dar ca si rezultat sunt sigur ca merita din plin, cand ai satifactia sa vezi un asa motor (atat estetic, dar si tehnic)... multi ar fi carcotasi si ar zice ca decat sa bagi atatia bani,mai bine luai o mobra ceva mai noua...

 

da... e motocicleta mea de suflet si intradevar ai satisfactie ( priceless) pentru restul exista mastercard :)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...

Salut, aceeasi treaba o fac eu pentru a mea mobra, fara sa stiu ca mai este una ca ea...proiectul eu l-am luat de la un tip de pe fireblades.org, ca idee vreau sa te intreb mai multe chestuni legate de proiect. Da-mi un pm cu nr tau te rog. Multumesc mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E una din cele mai frumoase si bine ingrijite motociclete pe care le-am vazut vreodata! As vrea sa am si eu rabdarea ta :)

Asta sa nu o vinzi niciodata! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba motocicleta ! Felicitari, ai facut o treaba foarte frumoasa. Te unge pe suflet sa te uiti la ea.

 

Ca sa nu raman necunoscator, ce schimbari aduc arcurile heavy duty de la supape? Multumesc !

Editat de robertd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

E una din cele mai frumoase si bine ingrijite motociclete pe care le-am vazut vreodata! As vrea sa am si eu rabdarea ta :)

Asta sa nu o vinzi niciodata! :peace:

 

 

frumoasa foc ,sa te bucuri de ea !

multumesc!

 

 

 

Salut, aceeasi treaba o fac eu pentru a mea mobra, fara sa stiu ca mai este una ca ea...proiectul eu l-am luat de la un tip de pe fireblades.org, ca idee vreau sa te intreb mai multe chestuni legate de proiect. Da-mi un pm cu nr tau te rog. Multumesc mult.

ai pm :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

imi e frica sa fac un calcul :)))) dar estimez undeva la 4000

N-o vindeeeee ! Asa o motocicleta trebuie pusa pe stander in locul plasmei , in living :) . Foarte multa munca investita si foarte multi bani si rezultatul . . . este cu mult peste asteptari . Ai incercat sa o vinzi pe site-uri externe ? Am sentimentul ca acolo ar fi mai apreciata motocicleta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...