Sari la conținut

The Pioneer ...Indian / Knucklehead


fhchth
 Share

Postări Recomandate

Vesi Bune de pe frontul de Vest !

Motocicleta a cistigat deja citeva premii prin anglia si va fii prezentata in Back Street Heroes custom Magazine !

 

Ideea de Indian Khief ( nu , nu am scris gresit de data asta ) , a fost a lui Sir Tony AKA indian Trading UK , care este expert in indian-uri si a vrut un indian facut cu " in parerea multora cel mai frumos motor de harley " :)) un Knucklehead ...

 

mai multe poze :

 

 

Editat de basty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba, la fel ca si celelalte! Felicitari si succes in continuare! Chiar ma gandeam daca exista in Romania persoane/ateliere care se ocupa cu motocicletele custom.

Sper ca peste cativa ani sa am si eu propriul meu atelier de motociclete custom; poate chiar o sa lucram impreuna.

De acord cu el! Frumoase lucrarile (m-am uitat si pe blog). Si eu imi construiesc un bobber din Mobra 50 Super si materiale ce gasesc pe acasa, mi-ar face placere sa stiu asa meserie ca tine sau sa am un atelier dar in Salaj saracie lucie atat la mine cat si la restul oamenilor din judet. Faine lucrari, spor in continuare si sa ajungem sa faca Discovery Romanian Chopper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...