Sari la conținut

Makaveli
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mega parteeeeeeeeeeeeeee aseara!!!!!

:banana:

 

CEVA pozzeee ??? de la petrecerea cu pricina ???

 

 

 

-- Si la noi Vineri seara , la lasat cu mega petrecere cu scopul adunarii de donatii pt familii neajutorate din tot judetul Hunedoara !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare actiunea,inca nu m-am decis daca o fost mai fain ca in primu an,dar aseara...dezmatz!

Pana la urma am demonstrat cu totii ca se poate dom'le! Numa sa sa vreie! :)

Chiar asa,poze de la party!!! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci

 

S-a strans si s-a cheltuit mirifica suma de 5230 RON. :banana:

 

Le multumim si suntem recunoscatori urmatorelor persoane: Dudu, Stan Alex, Gaby, Cucun, Andrei, Vili Intruder, Razvan Motobike, Miha+Remus, Dan+Andreea, Danut, Kato, George, Adi Flex, Imi, Manu, Cristi+Dani Jula, Cristi+Anca, Nicu+Alex Pirlea, Robi VFR, Rookie, Marian VFR, Titi, Ariciu, Roxana, Dani Etap, Cristi BMW, Mike, Robi Sheol, Ati+Larking, Nicu Transalp, Rockeru, Mircea, Ovi Picasso, Gabi+Nico.

 

Deasemenea multumim familiilor, prietenilor si colegilor acestora si anonimilor care nu au vrut sa-si dezvaluie identitatea.

 

Multumim firmei A.S.A pentru donatia in bani.

 

Multumim firmei METRO pentru cele 15 baxuri de cola si 90 kg de portocale.

 

Si vreau sa-i multumesc special lui George-Skorillo, care a strans singur o suma considerabila.

 

Ne vedem sambata! :cheers:

 

 

Salutare all.

Vreau sa-i multumesc si sa-l trec pe lista si pe Buzy Ducati, care a participat cu 70 de lei din care am cumparat baxul de banane pentru centrul de batrani.

Ciao, ciao.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru actiune!Mie cel mai mult mi-a placut de echipa de 7 Mosi pe motoare care au inaugurat autostrada sambata cu o viteza de croaziera de 140-150km/h :moto: .Pentru luna decembrie e ceva...

:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru actiune!Mie cel mai mult mi-a placut de echipa de 7 Mosi pe motoare care au inaugurat autostrada sambata cu o viteza de croaziera de 140-150km/h :moto: .Pentru luna decembrie e ceva...

 

Abia ne-am tinut dupa tine crackup.gifcica 110-120... cum ai iesit cum 150km/h gaz gaz gaz pana la coliba cu bunatati din tm. beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari prieteni

Am observat de la an la an ca ,pe mosul din imagine,nu-l mai cuprinde cureaua.Anul acesta a renuntat la ea :haha:

post-41724-0-21881500-1324330299_thumb.jpg

Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi :makeout: :cheers:

va pupa yedu'...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...

Traditia trebuie sa continuie. Dupa cum ne-am vorbit multi motociclisti in zilele trecute trebuie sa sunam adunarea ca sa ne punem la punct cu organizarea. Propun ca sambata 17 Noiembrie la ora 14 sa ne reantalnim la Clubul Flex (daca e deschis la ora aia) . Nu intru in amanunte aici, Vom dezbate atunci toti cum vom face si ce vom face. Actiunea zic eu o putem face pe data de 22 Decembrie. Discutiile raman si aici pe forum pana atunci. La actiune se pot baga toate persoanele doritoare. Sper sa fiu inteles bine spunand asta. Cine are idei si propuneri le poate posta aici. Va rog anuntati pe cat mai multi dintre noi, poate nu intra pe forum. Ne vedem asadar sambata la Flex. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traditia trebuie sa continuie. Dupa cum ne-am vorbit multi motociclisti in zilele trecute trebuie sa sunam adunarea ca sa ne punem la punct cu organizarea. Propun ca sambata 17 Noiembrie la ora 14 sa ne reantalnim la Clubul Flex (daca e deschis la ora aia) . Nu intru in amanunte aici, Vom dezbate atunci toti cum vom face si ce vom face. Actiunea zic eu o putem face pe data de 22 Decembrie. Discutiile raman si aici pe forum pana atunci. La actiune se pot baga toate persoanele doritoare. Sper sa fiu inteles bine spunand asta. Cine are idei si propuneri le poate posta aici. Va rog anuntati pe cat mai multi dintre noi, poate nu intra pe forum. Ne vedem asadar sambata la Flex. Numai bine!

 

La ora 16 daca vrei... de la ora aia e deschis Flexu' sambata :)

Editat de Hondita500
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...