Sari la conținut

Motoraliul Anual National-Romania


-UFO-
 Share

Motoraliul Anual National  

253 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 301
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. sa se faca undeva in centrul tarii. ( dar sa se tina cont la o adica de numarul posibilor participanti )

2. sa se mediatizeze evenimentul ( dar sa se tina cont de eventualele "spargeri in figuri" care ar ajunge la loc de top in media )

3. sa se stabilesca rute, ( dinspre sud sa se vina pe valea oltului si pe rucar, dinspre est pe buzau si bicaz, nord-vest pe alba si brasov, astfel incat sa aratam {cel putin} ca suntem in trafic )

 

 

4. ...

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tiranspider Poll-ul ne va indica, intr-o anumita masura, numarul posibil de participanti, sper, functie de cat de mlti utilizatori vor accesa topicul. In privinta traseelor, cred ca e mai greu de stabilit, insa nu imposibil . ;) De mediatizare, asta va fi intr-adevar greu de facut, asteptam sprijin si sugestii in acest sens.

aia cu traseele,, daca ar iesi, ar fi o chestie faina ;)

 

 

 

adica eu as prefera sa ma alatur celor care vin din zona "severin/craiova" pe valea oltului, astfel incat sa iasa o coloana faina, ;)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nici nu stiti ca va asteapta.., sau poate stiti, eu va doresc succes maxim! Mai cred ca, cheia succesului va sta in PUBLICITATEA facuta evenimentului. Una care trebuie sa fie FEROCE. Sa afle si sa discute la claca din sat despre acest eveniment si ultima baba surdo-muta din fundul tarii Romanesti! doamne ajuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buei... dati-ar aria 51 like, unde dilitiul masii imi e numele mah?? vinde-tiar sa iti vanda ferengi harabaia interstelara

Sorry sunt doar cei care erau online cand am facut copy/paste ... dar.. parca esti...

 

post-46097-0-72034700-1355777242_thumb.jpg

 

 

Oricum filmuletul trebuie sa creasca pe masura ce apar idei noi si sustinatori reali.

 

Ar fi bine sa ne cunoastem cu totii si altfel decat pe forum... :cheers:

Editat de TM06UFO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adicatelea un fel de plimbare in gasca maaareee pe strada.... pfaaaaa pai cine organizeaza asa ceva ar trebui sa stie ca nu are nici o legatura cu raliul, poate fi un raid... dar nu un raliu. sa nu fiti comfundati cu competitiile sportive ca o sa va umple astia de autorizatii necesare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul pas s-a facut.

 

Al doilea , ar fi promovarea actiunii prin mijloace de informare , inclusiv prin viu grai , prin discuti directe la nivel de grup, de club .

 

... ma duce gandul la miscarea pasoptista care s-a format pe baza unui curent ideologic , unind idealurile tuturor romanilor .

In cazul nostru , ca punct de referinta este rolul si locul nostru in circulatia rutiera actuala si trebuie tras un semnal de alarma in acest sens.

 

Experienta organizarii exista in multitudinea intrunirilor motociclistice la nivel de cluburi sau de ce nu , de hoarde . :

 

... sa fie intrun ceas bun.

Editat de nicon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adicatelea un fel de plimbare in gasca maaareee pe strada.... pfaaaaa pai cine organizeaza asa ceva ar trebui sa stie ca nu are nici o legatura cu raliul, poate fi un raid...

------------

 

Nici macar raid. E doar o intrunire asa zis nationala. Denumirea aleasa duce la confuzie. Trebuia o chestie simpla si clara gen Intrunirea Moto Nationala sau ceva similar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

------------

 

Nici macar raid. E doar o intrunire asa zis nationala. Denumirea aleasa duce la confuzie. Trebuia o chestie simpla si clara gen Intrunirea Moto Nationala sau ceva similar.

 

Corect, si mie mi se pare ca a asocia cuvintele raid sau raliu acestei intalniri este neinspirat.

De ce nu Marea Adunare Nationala Moto sau National Moto..ceva cit mai simplu si concis..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum s o numi nu are importanta. desi "raid" suna militarocomputeristic sunt de acord Stabilirea datei si a locatiei le consider un pas mic si indraznet la realizarea intalnirii Locatia propusa de UFO e OK si o data ar putea fi 21-23 iunie. Sunt de acord cu orice alta varianta sau propunere. Constructiva bineinteles !

 

Harta lui UFO ar prinde bine pe aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

... si mie mi se pare ca a asocia cuvintele raid sau raliu acestei intalniri este neinspirat.

De ce nu Marea Adunare Nationala Moto sau National Moto..ceva cit mai simplu si concis..

Corect .

 

Despre loc. Dealu Frumos:

http://www.zborpestetransilvania.ro/dealu-frumos/

 

 

Este prima propunere. Asteptam si altele..

Personal optez pentru zona sibiu sau harghita

Editat de nicon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc UFO dar am votat ca nu vin :D

 

 

 

 

 

 

cine stie ce se mai intampla pana atunci si te razgandesti.

 

o maxima filozofica spune :

 

nimic in viata nu este absolut ,

totul este relativ .

Un singur lucru este absolut....

Editat de nicon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi fain la Dealu Frumos, dar nu exista nicio capacitate de cazare, restaurant, nimic. Eventual la Agnita, dar n-asi baga mana in foc.

Valea Hartibaciului este moarta din punct de vedere al turismului, indiferent de natura lui.

Si nu cred ca toata lumea vrea sa stea la cort si sa manance din traista.

Asta in cazul in care exista spatiu pentru intins cortul, ca oamenii si-au cam luat terenurile inapoi si nu cred ca le face mare placere sa ramana fara fan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...