Sari la conținut

Motociclismo nr 52


Nocturnus85
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Cred ca apare cam un nr la 3 luni.

Cred ca nu va mai aparea...Am cumparat o revista noua, Moto Bikes, care seamana foarte mult cu Motociclismo ( acelasi gen de articole, aceeasi publicitate); are in plus cateva articole cu si despre biciclete... si are acelasi redactor sef.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu va mai aparea...Am cumparat o revista noua, Moto Bikes, care seamana foarte mult cu Motociclismo ( acelasi gen de articole, aceeasi publicitate); are in plus cateva articole cu si despre biciclete... si are acelasi redactor sef.

Si acelasi apetit pt BMW-uri deasemenea :P Am luat-o si eu. Intradevar seamana mult cu Motociclismo. Totusi, simpatic primul numar din Moto Bikes.Ceva mai multe articole decat precetentele Motociclismo. Le doresc succes si sper sa apara lunar :D

 

Poate un moderator va crea un topic special aferent revistei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat in posesia acestei reviste noi, e laudabil faptul ca au bagat si biciclete. Eu zic ca e un pas inainte, si cu ocazia asta le urez la cat mai multe numere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din neatentie am crezut ca este urmasa lui Univers Moto. Nasol ca a disparut Motociclismo. Acum e clar, o singura aparitie pe trimestru. Primul numar e misto.



Si acelasi apetit pt BMW-uri deasemenea :P

Nu era o caracteristica Motociclismo. Toate revistele moto din EU sunt preponderent pro BMW. De acolo vine banu greu!

post-8769-0-68312200-1365318772_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...