Sari la conținut

YAMAHA R6-2007


gabi29
 Share

Postări Recomandate

Cum a spus si Andrei,protectia pt rezervor trebuie sa fie pt modelul acesta printre primele investitii

Felicitari pt moto,arata extraordinar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu cu o intrebare care nu are legatura , stiti cumva daca difera windscreenu la un r6 2002 cod rj03 si unu 2002 cu cod r6p/c sau 600rp/c



sunt pe cale sa cumpar unu dar spune ca e valabil doar pentru modelele respective, oar al meu nu se afla acolo...dar imi este greu de crezut ca ar putea sa nu se potriveasca, poate ma lamuriti voi...

post-69096-0-28720500-1357808696_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

cu parere de rau iti spun ca ai facut niste investitii proaste..fara protectii la rezervor bijuteria ta posibil sa se transforme in scrum la prima cazatura!in rest superba!

la ce protectii va referiti??? Acelea de pe marginile rezervorului care se fixeaza ca niste ''slidere'', ?

On topic: frumos moto, sa-l stapanesti sanatos :)

Editat de roshu2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pare sa le aiba in poze de ce s-au luat de el ? asta m-a facut sa pun intrebarea?? cele in cauza sunt cele pe care le-am incadrat in imaginea de mai jos sau altele?? Multumesc :)

scuze de off topic

post-70948-0-85036500-1359314548_thumb.jpg

Editat de roshu2010
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pare sa le aiba in poze de ce s-au luat de el ? asta m-a facut sa pun intrebarea?? cele in cauza sunt cele pe care le-am incadrat in imaginea de mai jos sau altele?? Multumesc :)

scuze de off topic

 

nu este ce ai incercuit tu

http://www.ebay.co.uk/itm/Yamaha-R6-08-13-Genuine-Carbon-Fibre-Tank-Sliders-Protectors-Fiber-/221175874662?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item337f1c0466

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil cum arata Akrapovicul scurt in dreptul scaritei. E frumos motorul. Codita cu LED nu e pentru mine dar fiecare cu gusturile lui. Acum ii mai trebuie doar ceva steroizi pentru turatii medii. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...