Jump to content
Sign in to follow this  
ianachim

PANOURI CU POZE PE DRUMURILE DES FRECVENTATE DE MOTOCICLISTI

Recommended Posts

In primul rand multa bafta !

parerea mea e veti face valuri in pahar, binenteles exista probabilitatea sa salvati cativa motoretisti pe an, cateodata 1 secunda fara gaz conteaza enorm.

totusi eu imi aduc aminte ca am trecut pe langa accidente live si am mers (mai) incet poate urmatoarele 2 curbe... la fel am procedat si dupa ce am evitat accidente urate...

daca vreti sa faceti ceva constructiv cred ca modificarea reglementarilor legislative privind scoala de soferi ar fi mult mai eficace, am asistat la cateva ore de scoala moto in Olanda si va spun sincer ca un incepator de aici iese in trafic cu carnetul in buzunar incomparabil mai experimentat si pregatit decat in RO, practic e diferenta de ani buni de motociclit, pentru ca in scoala chiar ii invata sa mearga si intructorul le vorbeste prin intercom, primesti sfatul cand ai nevoie ...

aladin118 Jan 2013................. Si facebookul desigur am dreptul sa pun ce poze vreau.. care in scurt timp v-a fi sters deoarece este o politica distructiva bine pusa la punct.. adica o alta grija.. sarcina pentru creierul uman.. si eu doaresc sa fiu mai lejer.. cat mai putine sarcini. Chiar si nenorocitul de telefon dar nu ne dam seama.. oricum este foarte folositor ,, daca de maine nu mai functioneaza telefoanele mobile se dezlantuie anarhia.Edited by aladin1, 18 January 2013 - 12:23 PM.dupa cum singurel te descrii mai sus ca vrei sa fii mai lejer si cu cat mai putine sarcini........ ma pun in locul tau si incerc sa inteleg de ce TOT COMENTEZI CAND ALTII VOR SA FACA CEVA.....UITE...PENTRU TINE .....SPECIAL..... O SA PUN UN BANNER CU O BUNACIUNE GOALA........ O SA SCRIIU........ LOC DE JOACA PENTRU ALADIN1....... spor la l.ba. ASTA E UN FENOMEN INTELES DE TOTI BARBATII stii cati mor in accidente de masina deci aibagul isi face treaba.......... asta nu inseamna ca producatorii nu au mai pus airbaguri asta apropo de faza cu ineficienta bannerelor stradale stai linistit bannerele nu vor fi si pentru posesorii de "GSX r" ei stiu sa ia curbele .........

In primul rand multa bafta ! parerea mea e veti face valuri in pahar, binenteles exista probabilitatea sa salvati cativa motoretisti pe an, cateodata 1 secunda fara gaz conteaza enorm.totusi eu imi aduc aminte ca am trecut pe langa accidente live si am mers (mai) incet poate urmatoarele 2 curbe... la fel am procedat si dupa ce am evitat accidente urate... daca vreti sa faceti ceva constructiv cred ca modificarea reglementarilor legislative privind scoala de soferi ar fi mult mai eficace, am asistat la cateva ore de scoala moto in Olanda si va spun sincer ca un incepator de aici iese in trafic cu carnetul in buzunar incomparabil mai experimentat si pregatit decat in RO, practic e diferenta de ani buni de motociclit, pentru ca in scoala chiar ii invata sa mearga si intructorul le vorbeste prin intercom, primesti sfatul cand ai nevoie ... http://youtu.be/etynRhwXKbo
sal bec man" puterea" mea se opreste la cateva bannere. montate poate...ilegal...... am mai spus ....nu vom intoarce mortii de la groapa.....da macar ....le aprindem lumanarea....unii poate se vor TREZI la timp... sa intru in modificari legislative si alte muierii politice ii las pe mai MARI MOTOCISLISMULUI ROMANESC ..........amr........ cand nu pupa regii poate fac ceva si pentru noi..... plebea......

pai uite ca si Ozzy are ONG... sper ca i-am dat o ideie...

sa astepti ceva de la AMR (Dan Popescu + 1 acolit) e ca si cum te-ai astepta sa castigi la loterie dupa ce dai un acatist....

inca o ideie.. curs MSF organizat de cativa motociclisti mai vechi, pentru aia care au deja permis si motor, o taxa modica care sa va acopere benzina .. si ceva pasare care se iveste pe acolo :)

hai sa nu fim obraznicuti si sa ne vedem de lungul nasului, vad ca deja incepi sa mananci cacatel si nu este frumos.. stai in topic si accepta si parerile contra.. Pe mine nu m a intereseaza persoana nimanui nu ma uit unde ai mai scris etc.. NU vreau sa ne luam la caterinca ca pariez pe mine.

eu nu ma contrazic, ci imi sustin parerea in care cred cu sfintenie, am puterea ca la jumatatea dialogului daca constat ca ma insel, o spun in gura mare.. daca continui cu polemici demne de babuinasul care stie decat servici cacuta puta somn , am sa vomit si fi sigur ca nici nu mai citesc ce scrii.. Vede-ti de treaba ta ca stai bine.. sanatate !!

Cum incepe C.A.A.I :

"Am decis sa nu fiu o persoana obisnuita. Este dreptul meu sa fiu,daca pot, deosebit, Nu doresc sa fiu un cetatean intretinut,umilit de faptul ca Statul are grija de mine."

Succesuri cu operatiunea "Panoul".

Edited by aladin1

hai sa nu fim obraznicuti si sa ne vedem de lungul nasului, vad ca deja incepi sa mananci cacatel si nu este frumos.. stai in topic si accepta si parerile contra.. Pe mine nu m a intereseaza persoana nimanui nu ma uit unde ai mai scris etc.. NU vreau sa ne luam la caterinca ca pariez pe mine.

eu nu ma contrazic, ci imi sustin parerea in care cred cu sfintenie, am puterea ca la jumatatea dialogului daca constat ca ma insel, o spun in gura mare.. daca continui cu polemici demne de babuinasul care stie decat servici cacuta puta somn , am sa vomit si fi sigur ca nici nu mai citesc ce scrii.. Vede-ti de treaba ta ca stai bine.. sanatate !!

Cum incepe C.A.A.I :

"Am decis sa nu fiu o persoana obisnuita. Este dreptul meu sa fiu,daca pot, deosebit, Nu doresc sa fiu un cetatean intretinut,umilit de faptul ca Statul are grija de mine."

Succesuri cu operatiunea "Panoul".

pai ce

...te deranjeaza ..... ce singur ai scris.........???????

In cazul meu am observat ca imaginile cu accidente au un impact mult mai puternic decat ori ce alt mesaj scris.

O idee ar fi afisarea unor poze de la accidente de pe exact acel sector de drum, cel putin pentru mine asta ar functiona cel mai bine.

Ideea nu e noua si daca-mi amintesc eu bine am vazut-o deja aplicata acum cativa ani pe drumurile de la noi.(era cu accidente auto)

O alta idee tehnica ar fi folosirea de materiale cat mai putin re-vandabile pentru ca afisele sa nu fie furate rapid. Ma gandesc de ex ca un stalp de lemn si un panou din lemn ar atrage mai putin hotii de fiare decat un stalp metalic.

@aladin1

si exact cum singur te ai prins.....eu de asta sunt..." servici cacuta puta si somn".

m ai dat in vileag........

In cazul meu am observat ca imaginile cu accidente au un impact mult mai puternic decat ori ce alt mesaj scris.O idee ar fi afisarea unor poze de la accidente de pe exact acel sector de drum, cel putin pentru mine asta ar functiona cel mai bine.Ideea nu e noua si daca-mi amintesc eu bine am vazut-o deja aplicata acum cativa ani pe drumurile de la noi.(era cu accidente auto)O alta idee tehnica ar fi folosirea de materiale cat mai putin re-vandabile pentru ca afisele sa nu fie furate rapid. Ma gandesc de ex ca un stalp de lemn si un panou din lemn ar atrage mai putin hotii de fiare decat un stalp metalic.
gandesc o pozitionare pe ceva existent .....nicicum montaj de stalpi Edited by ianachim

Cu asta inchei pledoaria mea insultata si batut salamul de ea:

In judetul Buzau exista statiunea Sarata Monteoru. Exact acum se lucreaza spre a faca o legatura si singura cu satul Tisau daca nu ma insel, legatura catre Manastirea Ciolanu si de acolo stit ca se iese prin padure "pe carare" la Magura.. Siriu bla bla.

EEE acea Portiune Monteoru Tisau se anunta a fi "pista auto moto" deja numim la misto desigur "Monteoring" acel drum. Acum este inchis desigur, dar se poate intra cu orice chiar si cu tancul.. este facut jumatate.. si tot ce pot sa va spun este ca va fi demential.. zeci de curbe foarte bine calculate si late. NU exista ceva similar in partea asta de tara.. este ceva gen partea aia pana in Ranca.. curbe foarte late cu un asfalt perfect. Am postat asta ca vroiam sa o fac de mai mult timp.. asa ca daca vreti sa mergeti putin ma sport pe un drum nou si asfaltat jale sa stit unde sa veniti. Si desigur lagatura cu topicul este ca eu voi monta pentru mine si cativa prieteni niste panouri portocaliu fosforescent spray.. rahat panouri.. nista Bucati de tabla 20 pe 20 prinse in doua negrese de copac la o inaltime sa nu poata fi demontate decat intentionat cu scara, exact inainte de curbele capcana ( si sa ma cacao pe mine ) cine se da mai tarutz stie ce spun..

Edited by aladin1

simplu si la obiect: ma implic si eu!

e foarte simplu sa critici/ desfintezi si foarte dificil sa faci ceva concret, CHIAR SI VALURI IN PAHAR. acele valuri pot destabiliza paharul care iti va cadea in poala si ca sa vezi, te-ai udat la co... chiloti si tre sa te schimbi!

Deocamdata nu te ajuta nimeni cu nimic.. de palavragit si mancat rahat pe forum gen facem dregem scriu pana maine daca vrei prietene ! Am expus parerea mea care nu a contat.. bis TREBUIE SA EXISTE UN FENOMEN CARE SA TE DETERMINE SA PUI PANOURI PE UN DRUM,, NU INVENTAT FENOMENUL.. STIU CA DA BINE PE STRADA DAR.. ATAT. NU INVENTAM "LOCURI DE JOACA" CUM LE SPUI TU DE DRAGUL DE A LE INVENTA . REPET : nu vreau sa am dreptate dar acesta este un topic care o sa ofileasca la primul accident.. foarte multe idei bune initiate pe forum au fost ingropate.Tu crezi ca toti care scriu aici vor da o mana de ajutor.. sau sa vina undeva? Te inseli amarnic.. SUNT FOARTE PUTINI CARE SE STRANG SA AJUTE, SAU SE STRANG PUTINI DACA ADUCI TELEVIZIUNEA SA NE POZAM.. Eu dupa cum vezi sunt activ cat de cat pe forum si am sa mai scriu la vara pe topicul asta.. sanatate !!

Eu imi amintesc de toti prietenii mei. De tine nu imi aduc aminte.

Dar nu conteaza. Putem sa socializam in continuare daca reusim sa mentinem un limbaj decent.

Nu imi amintesc sa fi mancat vreodata rahat pe forum. Nici in alta parte eu nu prea am mancat rahat. Dar poate a inceput sa ma lase memoria. :D

Eu nu construiesc locuri de joaca. Ti se pare ca e inutila actiunea?

Mie mi se pare inutil sa iti dau tie exlicatii pe care e posibil sa nu le poti intelege. Nu este o jignire. Ma refer la faptul ca nu cred ca ai facut in viata ta o actiune de de acest fel ori macar sa te impici in organizarea uneia. Asa ca nu ai cum sa intelegi cum se calculeaza impactul asupra unui segment de populatie intr-o arie. Nici eu nu stiu dar imi place sa invat mereu ceva nou. :D

Daca consideram ca ideea lui Ianachim nu are un minim de impact nu ma bagam.

Si pana acum nu a existat nici o actiune in care sa ma bag si sa nu o duc pana la capat. Si indiferent ca nimeni din acest forum nu se alatura tot am capacitatea sa o fac.

De asemenea pe la inceputul topicului Blak_Wolf a facut o oferta. El este un alt om care nu mananca rahat fiindca nu e prima oara cand se implica si face ce spune. Un alt om in care am incredere.

Mai e un tip pe forum care ne poate ajuta cu banerele. El a facut banerul de la colindat. Trebuie numai sa ii cer.

Se pare ca nici la oameni nu te pricepi. Eu stiu pe ce ma bazez cand afirm ceva despre niste oameni. Tu pe ce te bazezi?

Dar daca chiar te intereseaza poti calcula si singur procentul de accidente de pe Cheia raportat la numarul de motociclisti din tara. Nu mai punem la socoteala tranzitul moto al zonei. Adica ce vizibilitate pe segmentul tinta vor avea materialele expuse de noi raportat tot la numarul de motociclisti din tara.

pai uite ca si Ozzy are ONG... sper ca i-am dat o ideie...

sa astepti ceva de la AMR (Dan Popescu + 1 acolit) e ca si cum te-ai astepta sa castigi la loterie dupa ce dai un acatist....

inca o ideie.. curs MSF organizat de cativa motociclisti mai vechi, pentru aia care au deja permis si motor, o taxa modica care sa va acopere benzina .. si ceva pasare care se iveste pe acolo :)

Tu chiar crezi ca daca se putea face ceva in acest sens nu o faceam deja. Ce te face sa crezi ca nu am incercat?

Si nu am incercat o singura data. Am incercat sa modificam si alte legi in afara de cea a scolii tot fara succes. Si nu sunt singurul care a pus umarul.

Macar un precedent sa fi creat si era de ajuns.

Am mai discutat in acest sens pe forum. Am primit raspunsuri de la oameni politici. Incusiv fostul premier Tariceanu cu consileri cu tot ne-au sprijint la una din legi si tot nu am reusit.

Noi avem carente atat de mari in legislatie incat legile astea care ne intereseaza pe noi nu au prioritate.

De fapt motociclistii reprezinta un procent atat de mic din populatie incat nu e rentabil sa isi piarda timpul cu noi.

In schimb ideea cursurilor suplimentare nu este rea.

Acum doi-trei ani am incercat sa o implementam cu ajutorul unui ONG din Anglia. Ei veneau cu aparatura lor scolarizau cativa motociclisti din toata tara si ii invatau cum sa fie instructori care primeau si brevet si totul se facea pe banii englezilor.

Au fost acele neintelegeri in amr si nu a iesit proiectul. De fapt eu nu aveam incredere sa imi pun obrazul la bataie intre englezi si amr.

A mai fost si problema banilor si a timpului. Englezii ar fi stat cam 2 luni in tara. Cam 10 zile in fiecare oras mai mare.

Ei isi plateau singuri tot. Dar si partenerii romani trebuiau sa isi plateasca tot. Asa era proiectul.

Toti oamenii capabili care ar fi putut sa faca parte din priect nu puteau fi disponibili sa ii insoteasca pe englezi prin tara 2 luni. Puteam sa ii insotim pe rand cate 10 zile fiecare. Presupunand ca am fi reusit sa facem rost de bani de stat 2 luni prin tara.

Nu spun ca nu suntem si noi capabili sa facem astfel de cursuri. Vreau doar sa arat ca nici cu sprijin nu am reusit sa facem mare lucru. Situatia in tara e prea grea ca sa ne permitem sa donam din timpul nostru. Toti trebuie sa muncim mult. Ca si curiozitate tu ai avea timp sa te ocupi de rescolarizat motociclisti?

Am mai spus pe forum ca voluntariatul ajuta dar nu este suficient.

Un ONG are nevoie de oameni care sa se ocupe doar de acel ONG pe langa voluntari. Iar un ONG puternic are nevoie de sustinere privata ca sa stea in picioare.

Cand vom avea un ONG care sa se sustina singur atunci vom avea o voce cu adevarat puternica. Atunci cand organele statului vor constata ca acel ONG are resurse incat sa merga pana in panzele albe ca sa isi atinga scopul abea atunci vom fi luati in seama.

Cat timp organele statului stiu ca noi abea avem bani sa platim contabilul nu ne vor considera o amenintare.

Am mai expus cum sunt sustinute ONG-urile straine si de catre cine. Nu ma mai repet.

Noi nu avem deocamdata nici o sansa in aceasta directie. Adica in lumea legilor si a statului.

Tot ce putem face este prin actiuni mici, multe si dese facute separat de cat mai multi oameni.

Cu asta inchei pledoaria mea insultata si batut salamul de ea:In judetul Buzau exista statiunea Sarata Monteoru. Exact acum se lucreaza spre a faca o legatura si singura cu satul Tisau daca nu ma insel, legatura catre Manastirea Ciolanu si de acolo stit ca se iese prin padure "pe carare" la Magura.. Siriu bla bla.EEE acea Portiune Monteoru Tisau se anunta a fi "pista auto moto" deja numim la misto desigur "Monteoring" acel drum. Acum este inchis desigur, dar se poate intra cu orice chiar si cu tancul.. este facut jumatate.. si tot ce pot sa va spun este ca va fi demential.. zeci de curbe foarte bine calculate si late. NU exista ceva similar in partea asta de tara.. este ceva gen partea aia pana in Ranca.. curbe foarte late cu un asfalt perfect. Am postat asta ca vroiam sa o fac de mai mult timp.. asa ca daca vreti sa mergeti putin ma sport pe un drum nou si asfaltat jale sa stit unde sa veniti. Si desigur lagatura cu topicul este ca eu voi monta pentru mine si cativa prieteni niste panouri portocaliu fosforescent spray.. rahat panouri.. nista Bucati de tabla 20 pe 20 prinse in doua negrese de copac la o inaltime sa nu poata fi demontate decat intentionat cu scara, exact inainte de curbele capcana ( si sa ma cacao pe mine ) cine se da mai tarutz stie ce spun..
poti fi "COIERENT" in opinii.......???? asta e primul tau post:Posted 18 January 2013 - 01:05 PMCati au murit pe cheia si cati in Bucuresti incepator 20 ani pe ss ? Sa fim seriosi .. doar sa punem pentru noi.. ne punem afise acasa pe sifonier si am rezolvat problema. Lasate lucrurile exact asa basca pus paie pe foc.. peste tot afise cu.. " putzele trag la motoare cand mergi tare.. foarte tare " glumesc desigur dar ar da rezultate mai bune. Copchilul ametit de bani gata este posibil sa faca burnout cand vede un baner desta.. pentru cine sa te lupti? Pentru cine sa te sacrifici defiland in haita cu toti scuteristii fara permis..?? Nu hotaram sau salvam noi ceva.. fiecare o face pentru el.. cine vrea sa nu mora prosteste mai pune o intrebare despre .. anvelope presiuni.. lasa garda jos ca simte ca este bine sa fie informat..deoarece pana la urma in asta consta totul, sa sti sa eviti si sa transformi o catastrofa iminenta intr-un simplu incident etc.. de restul " stiu io " nu-mi pasa sa se descurce cum stiu mai bine ca ei stiu, insasi faptul ca am pierdut cateva secunde si am uzat tastatura consumat curent ma scrabeste mai tare."""acum pui pe copaci ....inainte pe sifonier.......problema ta ..... ma bucur ca macar ti a folosit IDEEA TOPICULUI .......

pentru FRAIERII" care vor sa nu stea doar la ...barfe..... MARTI PE LA 19-19.30 ??? e ok

Nu ma dezic de "i" nici mort, ca doar sunt la 100hm de Buc. in plina moldova :crack: Ianachime eu sunt mai dificil frate.. cand trebuia sa invat carte sa ajung mare scula munceam,, si cand trebuia sa muncesc munceam intelegi tu !!

Ozzy cand te intalnesti cu Mihai iti poate spune ce lepra ordinara sunt ! Nu erai vizat in acel post am spus exact ce simt si cred.. de aia este un site public no? Imi pare rau ca nu stau in superba curata si infloritoarea noastra capitala ca veneam si eu cu tot cu i-ul meu.

primim si pachete da ai grija cu taxa de curierat ca m am mai ars o data pe anul asta.....

pe langa "I" poti arunca si un kg de plescoi .... nu de alta da sa merite transportul....

simplu si la obiect: ma implic si eu!

e foarte simplu sa critici/ desfintezi si foarte dificil sa faci ceva concret, CHIAR SI VALURI IN PAHAR. acele valuri pot destabiliza paharul care iti va cadea in poala si ca sa vezi, te-ai udat la co... chiloti si tre sa te schimbi!

sal man

daca te ..bagi... promit sa nu te "plimb prin aglomeratie JOIA"..... ca stiu ca nu ti place

cateva sugestii, revin :)

250%7C167%7Ccampagne-deux-roues-securite

FR%20auto.jpg

un-des-visuels-de-la-nouvelle-campagne-d

super bune astea cu iesitul motociclistului din cutie

ASTA CHIAR ARA ATRAGE ATENTIA

IN MARIME NATURALA UNDEVA LA 2 X 1 M

super bune astea cu iesitul motociclistului din cutie

ASTA CHIAR ARA ATRAGE ATENTIA

IN MARIME NATURALA UNDEVA LA 2 X 1 M

2 sugestii in general, nu numai pt imaginea asta :)

- daca se poate cu diacritice

- dupa parerea mea, mesajul are un impact mai mare la singular, vizeaza direct persoana (vs mesaj la plural, care vizeaza masa, generalizeaza)

iar referitor la imagine, cred ca "fii cu ochii-n patru" sau "atentie marita" sunt mai potrivite pt mesajul de jos.

Edited by incognito

2 sugestii in general, nu numai pt imaginea asta :)

- daca se poate cu diacritice

- dupa parerea mea, mesajul are un impact mai mare la singular, vizeaza direct persoana (vs mesaj la plural, care vizeaza masa, generalizeaza)

iar referitor la imagine, cred ca "fii cu ochii-n patru" sau "atentie marita" sunt mai potrivite pt mesajul de jos.

MULTAM DE SFATURI

daca ai timp nu ne strica o mana de ajutor....

MULTAM DE SFATURI

daca ai timp nu ne strica o mana de ajutor....

pentru FRAIERII" care vor sa nu stea doar la ...barfe..... MARTI PE LA 19-19.30 ??? e ok

unde anume? as da si eu o fuga, dar asta daca va mai prind, eu mai devreme de 9 jum nu pot scapa de la treaba.

o sa dau pm la doritori

ozzy ..............

stw.........

ati disparut in ceata???????????????

o sa dau pm la doritori

ozzy ..............

stw.........

ati disparut in ceata???????????????

okay, astept pm atunci

Ai frate ce disperi asa. Nu intra omu o zi pe topic si se lasa cu strigaturi. :D

Uite sunt viu si prezent dar nu pot sa vin la intalnirea de gradul 4.

Oricum eu sunt pentru orice hotarati. Ideea e super misto si indiferent cum va fi o sa iasa bine.

In plus Incognito se pare ca le stie bine. As merge pe mana ei la conceperea mesajelor. Suna mai bine ale ei.

Si poza e destul de reusita.

UPS. Am uitat sa vorbesc cu desenatorul meu.

Incerc sa nu uit maine sa il pun la treaba. Deocamdata cauta trasee de Viena pentru la vara. Cred ca ma impusca daca il mai pun sa imi si deseneze.

Daca va intalniti sa ne povestiti si noua ce s-a hotarat.

post-67629-0-88794700-1358822378_thumb.jpg post-67629-0-78784500-1358822396_thumb.jpeg

Mi se par mai eficiente mesajele de genul, decat ceva complicat, mai ales daca vrei sa le pui pe strada.

Ai frate ce disperi asa. Nu intra omu o zi pe topic si se lasa cu strigaturi. :D

Uite sunt viu si prezent dar nu pot sa vin la intalnirea de gradul 4.

Oricum eu sunt pentru orice hotarati. Ideea e super misto si indiferent cum va fi o sa iasa bine.

In plus Incognito se pare ca le stie bine. As merge pe mana ei la conceperea mesajelor. Suna mai bine ale ei.

Si poza e destul de reusita.

UPS. Am uitat sa vorbesc cu desenatorul meu.

Incerc sa nu uit maine sa il pun la treaba. Deocamdata cauta trasee de Viena pentru la vara. Cred ca ma impusca daca il mai pun sa imi si deseneze.

Daca va intalniti sa ne povestiti si noua ce s-a hotarat.

ai un inceput promitator...

ti am zis eu ..tu nu apari decat daca scot 1000 coco....

asta e...

aveam nevoie de discutii nu de ACORDUL.....

next time...

ai un inceput promitator...

ti am zis eu ..tu nu apari decat daca scot 1000 coco....

asta e...

aveam nevoie de discutii nu de ACORDUL.....

next time...

Ce discutii? Da aici pe forum ce facem? Sapam gradina de legume?

E simplu.

Stabilim imaginea la ce materiale o sa facem si nu e musai sa fiu si eu.

Mergem cu macheta la IGPR si le explicam ce vrem. Aici o sa fiu prezent.

Daca vrem sa facem ceva si pe Bucuresti mergem si la BPR. Si aici o sa fiu prezent.

Incercam sa luam de la politie o hartie pe care sa o aratam la primariile unde avem noi interese. Astfel capatam acordul si eventual locatia unde sa ne legam banerele, sa ne lipim afisele.

Faci rost de bani ori de materiale gata platite.

Apoi incepem sa ne plimbam prin tara sa ne facem treaba. Daca pot vin cu multa placere.

Daca totusi vrei sa imi vezi fizicul sari cu euroii si se rezolva. :D

Acum fara gluma.

Crezi ca eu nu as vrea sa pot veni sa vorbim?

Daca pot fii sigur ca vin.

Edited by ozzy

intalnirea era PENTRU A STABILI/CREIONA IMAGINEA...IMAGINILE....