Jump to content

service Braila - Galati

diabolyk
 Share

Recommended Posts

mi-am luat moto acum in iarna si am baiatul care se ocupa de motorul meu la facultate la Bucuresti. eu am terminat facultatea si m-am mutat in Braila.as dori daca stiti vreun service in zona asta unde sa schimb un cauciuc, sa fac un schimb de ulei, sa comand niste piese, sa schimb o placuta de frana etc, lucruri normale.

era un baiat cu un kawa de 600 negru, din 2008 care din cate stiu facea asa ceva, baiatul sta la apolo si mai are un peugeot negru RCZ, dar nu stiu numele lui.daca stii ca omul tau e serios si face treaba buna (nu vreau sa o duc intreaga si sa o iau bucati), lasa-mi si mie un nr de tel sau un id de mess pe pm te rog.ms frumos

Din ce stiu eu baiatu cu RCZ-ul(Silviu, reprezentanta Kawa din braila), nu se mai ocupa de ceva vreme cu astea ...

Tipul de pe Grivitei e fratemiu, Marius il cheama. Daca vrei numai mentenanta iti recomand cu caldura, la chestii mai complicare nu are experienta (na, Braila), nu ca nu ar putea ;). Iti dau nr pe privat.

• 7 months later...

..problema e in felul urmator..mi se aprind in timpul mersului simultan pentru aproximativ 2-5 secunde indicatorul acela universal cat si cel de la HISS..pe acea perioada de timp stau aprinse ambele..Am cercetat manualul..dar spune numai despre acel indicator adica indica eroarea in functie de numarul de flash-uri pe care il face..

Deci, reiau, cunoaste cineva daca exista vreun tester de Honda prin Braila sau Galati?..:)

• 2 weeks later...

Mulţumesc...am rezolvat-o!..era o borna slabită surubul care o strangea era putin cam lung..si am schimbat si cheia de contact..ca tot se aprindea HISS-ul ala...;)