Sari la conținut

Suzuki GSXR-600 K7


razvan_gsxr
 Share

Postări Recomandate

RAzvan cat a costat minunatia?

felicitari pt achizitie

Multumesc!

Cu pretul e mai complicat. Am dat un Volvo XC 70 din 2000 la schimb cu ea. Asta s-a intamplat pe 1 Decembrie 2012. Am fost oarecum legat de masina, nedispunand de bani efectiv pentru o motoreta. Nu imi pare rau, eu zic ca am facut un deal bun in ideea in care volvo-ul nu il foloseam, avea si ceva anisori( cu toate astea o masina foarte buna, mai ales pentru iernile astea ale noastre). Am alta masina de mers, dar imi lipsea motoreta foarte mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Volvo XC 70 din 2000 am vazut ca se invarte pe la 5000 euro .

Zic bine ?

Nu stiu si daca se da cu pretul asta , dar cam asa se cere .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca era conditionat si de noua taxa pt o posibila revanzare daca nu o avea platita ...ceea ce facea sa ii scada mult pretul daca incerca sa o vanda pe bani ;)

sa te bucuri de ea !

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda , ce sa facem si noi .

Nu e un topic de vanzare , deci nu incurcam nimic .

Si in plus mai glumeam si noi .

Dar daca initiatorul nu spune nimic , nu se supara , atunci . . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Volvo XC 70 din 2000 am vazut ca se invarte pe la 5000 euro .

Zic bine ?

Nu stiu si daca se da cu pretul asta , dar cam asa se cere .

Cam asa l-am pus si noi. Avand in vedere ca a fost vorba de un schimb si ca eu eram conditionat de masina, am acceptat asa.

 

presupun ca era conditionat si de noua taxa pt o posibila revanzare daca nu o avea platita ...ceea ce facea sa ii scada mult pretul daca incerca sa o vanda pe bani ;)

sa te bucuri de ea !

masina era cumparata de noua din Romania, si super ingrijita( cat poti sa ingrijesti o masina de 11-12 ani) dar era un volvo veritabil 4x4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

razvan nu ai inteles ce am spus eu , acum pt masinile care se vand chiar si inmatriculate fiind dar neavand taxa platita(nu s-a platit taxa de prima inmatriculare) cumparatorul trebuia sa-i plateasca asa ceva(taxa)ceea ce facea sa-i scada valoarea bunului tau foarte mult , pierdeai mult de tot daca incercai sa o vinzi in 2013 ,e cel mai bine cum ai facut , te felicit

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa vb mai bine de motociclete ca de masini vb degeaba ca nu urmaresti fenomenul , cum merge? te multumeste ? e prima motocicleta?o analiza "SWOT" puncte forte / puncte slabe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu aveam idee despra taxa asta de care ziceai tu, ca intr-adevar nu am urmarit fenomenul, neinteresandu-ma acest aspect!

Vis-a-vis de motoreta, da, sunt super multumit, cu toate ca am mers foarte putin cu ea( am adus-o pe 1 Decembrie 2012 de la Calarasi), un drum Calarasi-Bucuresti si foarte putin in Bucuresti pt ca a venit frigul!

Nu este prima mea mobra! Am plecat in 2007 pe un Suzuki GS 500 E modelul carenat complet! Am mers vreo 2 ani cu el, dupa care am abuzat la maxim de Transalpul fratelui meu aproape 2 ani! Iar anul trecut am mers un pic cu un GSXR identic cu al meu! Am facut Transfagaraseanul si Transalpina intr-un weekend, o tura pana la mare si mers asa ocazional prin Bucuresti! Cam atat. Plusuri si minusuri? E prea devreme sa ma pronunt!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai difera doar culoarea! :))) nu pot sa-mi dau seama daca sunt sau nu fiferente intre ele. Singura chestie a fost ca mi s-a parut ca asta al meu trage un pic mai bine si ma gandeam ca se datoreaza tobei! Acum nu am idee daca ii poate da o toba atat de multi cai incat sa simti asa diferenta. Eu stiam ca o toba iti poate da maxim 10 cp, dar sa fie una superbuna si schimbata toata evacuarea probabil! In rest, astept primavara ca sa fac diferenta( asta daca exista). Avem in plan cateva drumuri interesante anul asta, printre care si un Bucuresti-Atena-Thassos si back!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...