Sari la conținut

Carole Nash MCN London Motorcycle show 2013!


GPauL
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Dupa cum spune si titlul, show-ul va fi pe 15-17 feb la ExCel in Docklands iar intrarea e 16lire, bilet cumparat de pe ticketfactory. Vor fi prezentate toate moto noi pt 2013, celebritati ca John McGuinness plus stunts etc.Arena e impartita pe zone :Sports and performance, Knowledge, Adventure, Custom and the Classics deci va fi cate ceva pentru fiecare.

Eu unul ma duc sambata 16 feb, iar daca e cineva dispus sa vina la o barfa si o cafea, lasati un mic reply aici. Sunt disperat dupa sfaturi, indrumari de la un co-national motociclist deoarece vreau sa imi achizitionez si eu moto anul asta, am inceput sa imi fac licenta insa nu stiu pe unde sa o apuc dupa aia.

 

Merci...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

16-17 Aprilie Peterborough. Baietii de la Lids Direct ziceau ca e show mai mare si decat MCN Excel London.

 

Anyway, a good day out. Pe 17 mai, la prima ora, decolam catre Peterborough din Borehamwood (loc de intalnire).

 

Pana acum suntem anuntati 4 rideri, cine mai vrea sa se bage sa lase mesaj (apropo, am facut pe FB un grup privat, chiar secret, aproape secta as putea spune, cu motoristii din UK, cine e interesat sa se alature sa-mi dea PM...in felul asta tinem mai usor legatura cu iesiri and so on).

 

Detalii aici: http://mcnfestival.com/

 

Luati-va bilete online, din timp, salvati de un pranz in felul asta :D

 

So far suntem 2 naked`uri si 2 choppere. Pe tzeava mai e un "intrus", coleg de-al meu, grec cu experienta in moto (si GSXR1000 :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...