Sari la conținut

HARD ENDURO PISCU' NEGRU


ENDUROSTORE
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

Intalnirea prieteneasca din M-tii Fagaras -Transfagarasan/Piscu' Negru

 

M-am gandit sa va anunt intai data, sa vad daca nu se bate cap in cap cu ceva...deci 24-25 AUGUST

 

Anul asta m-am gandit sa bag si clasa hobby, care a fost neglijata anul trecut, dar care nu va avea un traseu preferential mai usor , ci va face doar o parte din traseul de experti....

 

Cred ca o sa avem si o clasa Profi...dar mai dezbatem problema...

 

Va astept cu feed-back domnilor si domnisoarelor...

Editat de ENDUROSTORE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, daca faci si traseul de hobby o sa venim si noi astia mai batrani :stuck:

Nu de alta, dar sa tragem si noi un pic de fiare, ca sa mearga berea si cantatul seara la foc, altfel n-are niciun sens doar sa-i vedem si auzim pe altii cum se dau...

Data stabilita e perfecta , vara la munte racoare cand e canicula in tara. Plus ca nu se suprapune cu niciun alt eveniment enduristic anuntat. Bravo Vali, bine gandit ! :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos, daca faci si traseul de hobby o sa venim si noi astia mai batrani :stuck:

Nu de alta, dar sa tragem si noi un pic de fiare, ca sa mearga berea si cantatul seara la foc, altfel n-are niciun sens doar sa-i vedem si auzim pe altii cum se dau...

Data stabilita e perfecta , vara la munte racoare cand e canicula in tara. Plus ca nu se suprapune cu niciun alt eveniment enduristic anuntat. Bravo Vali, bine gandit ! :10:

DA, Bogdane...cum am spus...traseul de hobby va avea si pasaje de experti, dar fiind mai scurt, merita sa tragi putin si sa-l termini....este o experienta frumoasa.

si da...m-am gandit si sa nu se suprapuna peste ceva.... sper sa ne vedem acolo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu !!!din nou ! locatia ma inebunit super frumos si traseul marcat din belsug !!!!!sustinut si f frumos *prima parte a 2 ma m tirat ca venise mama cu placinte.

pai ai pierdut cireasa de pe tort mai Teo :)))))) in partea a doua incepea lambada ;)

 

hop si eu la spritz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

hop si eu !!!din nou ! locatia ma inebunit super frumos si traseul marcat din belsug !!!!!sustinut si f frumos *prima parte a 2 ma m tirat ca venise mama cu placinte.

al naibii hodorog.... a fost prea lenes si s-a bagat la bere la jumatea zilei.... :alcy:

 

sper sa ajung, prea e lumea excitata..

ce soso, tu mergi doar la alea cu feed-back bun ?... :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la competitile oficiale merg la hobi dar la tine vin la profi si m-ai aduc si citva sustinatori care sa ma ajute e bine ? si inca ceva vreu sa ma dau la dublu cu Gheza ca are aparat misto !

:offtopic:

daca te dai cu gheza esti asigurat de album foto beton ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...