Sari la conținut

Intrunire moto 17-19 mai BlackHelmets


Nocturnus85
 Share

Postări Recomandate

Daca reusim sa ne strangem 5 / 6 " calaretii " este tocmai bine in grupurile mai mari cam este pierdere de timp pe traseu ...................

Mai vb pe seara [ 20 : 00 ] .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca reusim sa ne strangem 5 / 6 " calaretii " este tocmai bine in grupurile mai mari cam este pierdere de timp pe traseu ...................

Mai vb pe seara [ 20 : 00 ] .

Ok...mai bine sa ne gandim la o ora la care sa ne intalnim undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect [1] din cei care credem ca plecam sambata dim a mai fost cineva acolo ,sa aproximam cam cat se face pana acolo [2] are cineva gps/ navi pe mobra ?

Eu inca nu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect [1] din cei care credem ca plecam sambata dim a mai fost cineva acolo ,sa aproximam cam cat se face pana acolo [2] are cineva gps/ navi pe mobra ?

Eu inca nu .

Sunt 100 km...functie de cum o sa mergem, tot atat o sa si facem.

Crezi tu ca o sa ne trebuiasca GPS ca sa nimerim??? :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei ziceam si eu ,,,,,,,,,,,,,atunci unde si la ce ora ? OMV Chitila 8 : 30 ?

Problema ar fi ca am mai vazut pe forum ca si baietii de la Free Riders pleaca la o plimbare si au dat intalnire tot in OMV la Chitila si tot la 08:30. :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata dar dupa asa dupa ora 12 in principiu ma bag si eu dar sunt mai comod si o iau pe A1 ,fac dreapta la Gaesti ,apoi Targoviste .....daca mai sunt amatori si intarziati ca mine ne putem lega la drum undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca vin si eu maine dimineata, tot pe la 8-9 ma gandeam sa plec din Bucuresti. Stabiliti voi locul de intalnire si ne vedem acolo sau va prind din urma daca e cazul :)

 

Daca vin, vin cu pasagera dar nu mai luam si cortul, asa ca o sa vad cum facem, ori cautam cazare ori sub cerul liber..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari celor din Dr.Taberei, ca vecinii. :) Vin si eu cu inca un amic, dar plecam sigur dupa 10.00. Pana mea...muncesc destul in cursul saptamanaii, pt. a ma "auto-mutila" si cu trezitul matinal sambata sau duminica. :D Ne vedem pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta intrunirea. Cam off-road (pt vitezane..) pe portiunea de dupa Dragomiresti..:| dar am reusit :)).

Cam putina populatie" ...dar bine pt cei care voiau ceva mai linistit :).

 

BV Black Helmets!

 

Revin cu un link catre poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...................cam scumpa acea taxa [ 15 ron ] pe cine am intrebat pt ce este nimeni nu stia pt ce este si unde s-au dus acei banii , cat despre gratargii cam inchisi la culoare precum mici lor , in rest o zi frumoasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...