Sari la conținut

SMAEB 2013 - 12-13-14 Aprilie - ROMAERO Baneasa - comentarii


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

Salonul de Motociclete, Accesorii si Echipamente, Bucuresti a ajuns la cea de-a XI-a editie.

SMAEB 2013 va avea loc in perioada 12-14 Aprilie in cadrul complexului ROMAERO, hangarele H107VEST si H107EST (partial).

Dupa foarte multe editii in care evenimentul a avut doar doua zile (sambata - duminica), SMAEB 2013 revine la formatul de 3 zile, ziua de vineri avand scopul de a facilita contactele B2B intr-un mediu adecvat.
Deschiderea oficiala va avead loc in ziua de Vineri la ora 12 iar publicul va avea acces Vineri 13-20, Sambata 10-20 si Duminica 10-17.

In paralel cu SMAEB se va desfasura si EXPOBIKE - Salonul de Biciclete si Accesorii 2013 - www.expobike.ro, ajuns la a IV-a editie, acum sub patronajul ASPIC - asociatia de profil. Cele doua evenimente vor avea loc in aceeasi zona, vizitatorii avand acces la ambele locatii.
Traditional-ul STUNTSHOW, cu 2 reprezentatii pe zi impreuna cu SCOOTER CUP organizat anual de catre revista SCOOTERFUN vor asigura spectacolul in zona de exterior.

Firmele care doresc sa participe la SMAEB 2013 sunt rugate sa foloseasca formularul de contact de pe www.smaeb.ro.

Cu stima,
Echipa SMAEB 2013
www.smaeb.ro

www.expobike.ro

 

thumbs_smaeb-2013.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu te deranja... nu e cine stie ce, insa este placut sa vezi atati pasionati de motoare la un loc.

Pai daca nu e cine stie ce ... hai sa punem umarul sa facem sa fie mai misto ... ca de aruncat cu noroi e simplu .. 2 vorbe si ai terminat.

 

Sau mai bine zis ... "Sa facem sa fie bine, sa nu fie rau".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca nu e cine stie ce ... hai sa punem umarul sa facem sa fie mai misto ... ca de aruncat cu noroi e simplu .. 2 vorbe si ai terminat.

 

Sau mai bine zis ... "Sa facem sa fie bine, sa nu fie rau".

Eu am zis in conditiile in care unii isi doresc... si spera sa ajunga de la sute de km distanta.

 

De pus umarul... il pun de 2 ani prin plata biletului (chiar de mai multe ori anu trecut :peace: )... Eu o pot compara doar cu expozitiile de masini, tuning... de la care ar trebui sa invete.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, din 2009 vin in fiecare an si pot spune ca am ce vedea. Macar ca ma intalnesc cu vechi prieteni motociclisti, mai barfim una, alta, si apoi drumul pana acolo mi se pare o placere. Camd intru in parcarea de la SMAEB si vad sute de motociclete parcate, mi se lateste gura pana la urechi de incantare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent, prezent , prezent ! ! sper sa fie frumos atat timpul cat si organizarea deoarece planuiesc sa vin cu moto de la cateva sute de km... indiferent de situatie macar am motiv de plimbare pana acolo si inapoi...o sa fie un weekend prelungit in bucuresti !!! deci , tot ce mai pot zice e ...PREZEENT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut, Honda (banuiesc ca dl. Tiberiu Troia are un merit foarte mare) a avut cel mai tare stand (dupa mine), urmata de BMW, Harley si Ducati, restul au fost de umplutura din pacate. Personal astept ceva mai mult de la Yamaha (Dual Tours).

 

O sa fiu prezent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atatea mofturi,cui nu ii convine sa nu vina,vorba unuia de mai sus,cand vad atatea motocicleta in jurul meu se zbarleste pielea pe mine,iar eu nici nu intru in salon,stau afara sa admir motocicletele de afara si pe cei care vin,iar apoi ma duc inauntru sa vad ce e acolo hai cu caldura si cu smaebuuuuuuuuuuuuuu!!! sa ne ajute domnu sa avem vreme frumoasa ca daca nu avem degeaba vine smaebu :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...