Sari la conținut

SMAEB 2013 - 12-13-14 Aprilie - ROMAERO Baneasa - comentarii


SMAEB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sa puna si un bancomat ca nu-mi place sa vin cu cash,,, si sa-i puna la dispozitie o palma de asfalt dreapta si fara gropi baiatului responsabil cu stunt-ul

 

astea ....asa spuse frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2010 a fost bancomat bcr-ist, din cate imi amintesc. In 2011 n-am fost. In 2012 n-am vazut bancomat.

In alta ordine de idei, cine va merge sambata, 13 Aprilie, din nordul Moldovei pe E85 sa ma ia si pe mine in gasca. Jonctiunea la Tisita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o lista provizorie cu expozantii ?



mea culpa,acum am vazut pe pagina smaeb`ului 2013

Lista expozantilor la SMAEB 2013 va fi dinsponibila incepand cu data de 30 Martie 2013.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca organizatorii sa arunce un ochi si pe aici pe forum. Dupa 2 pagini de comentarii concluzia e ca 90% dintre cei care vin nu vin pentru salon ci pentru prieteni, o excursie in grup, stat la vorbe, etc. Poate poate vedem si noi ceva k lumea anul asta, ca asa sa ne vedem se poate si altundeva in afara de SMAEB.

Eu am fost anul trecut, in poponeata gol, abia imi luasem motor, nu aveam nimic, nici geaca, nici ghete, nimic. Si nici de la SMAEB nu mi-am luat ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca organizatorii sa arunce un ochi si pe aici pe forum. Dupa 2 pagini de comentarii concluzia e ca 90% dintre cei care vin nu vin pentru salon ci pentru prieteni, o excursie in grup, stat la vorbe, etc. Poate poate vedem si noi ceva k lumea anul asta, ca asa sa ne vedem se poate si altundeva in afara de SMAEB.

Eu am fost anul trecut, in poponeata gol, abia imi luasem motor, nu aveam nimic, nici geaca, nici ghete, nimic. Si nici de la SMAEB nu mi-am luat ceva...

 

fix aceeasi problema am avut si eu anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca organizatorii sa arunce un ochi si pe aici pe forum. Dupa 2 pagini de comentarii concluzia e ca 90% dintre cei care vin nu vin pentru salon ci pentru prieteni, o excursie in grup, stat la vorbe, etc. Poate poate vedem si noi ceva k lumea anul asta, ca asa sa ne vedem se poate si altundeva in afara de SMAEB.

Eu am fost anul trecut, in poponeata gol, abia imi luasem motor, nu aveam nimic, nici geaca, nici ghete, nimic. Si nici de la SMAEB nu mi-am luat ceva...

plm, eu mi-am luat TOT echipamentul, dar acum 2-3 ani :)

 

*fara chiloti si sosete..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice afacere care se vrea de succes, in Romania AR TREBUI sa ia SERIOS in considerare criticile cumparatorilor (celor care ii aduc bani si, implicit, profit) SI SA FACA CEVA IN ACEST SENS. Pana atunci pe principiul "L-AM PACALIT SI PE ASTA...IL ASTEPT PE URMATORUL" eu unul nu vad, NORMAL (intr-o societate normala, alta decat Romania), sa ajungi sa CERI MAI MULT DECAT OFERI (adica, daca vrei sa fraieresti, YO zic sa ramai FRAIER).

P.S. A nu se intelege ca cer preturi mici nejustificat, dar la preturile care le oferi, ofera CALITATEA aferenta (produs+servicii). Daca cumva oferi ceva la reducere nu umfla pretul inainte "ca sa ai de unde sa scazi". Tine produsul la pret ca doar nu e perisabil, dar nu uita CAT CERI ATAT OFERA. Celor care vor sa cumpere prea ieftin le pot spune ca asta vor primi. Eu unul, n-as cere doar 2 lei in scopul de a fura clientii altora, ci le-as explica CLAR ce ofer pt. acesti 2 lei.

(pt. unii expozanti)P.P.S. "Nu atingeti motoarele" ori "Nu va urcati pe motoare". WTF (Dorele, se ia vopseaua?!?!?), pai pt. asta sunt facute motoarele, daca nu le oferiti ocazia clientilor sa testeze un produs cum va asteptati sa-l cumpere (unde sa-l testeze, in alta parte? pai, atunci de ce sa nu-l cumpere de acolo??!?).

NU RASPUND COMENTARIILOR RAU INTENTIONATE. ASTA A FOST DOAR PAREREA MEA.

Editat de unycorn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve! Sant de acord cu ce spui! La anceputul topicului antrebam de cauiucuri pentru intruderul meu daca le gasim mai ieftine la smaeb! O companie cat de cat cunoscuta prin randurile moto a crescut preturile la cauciucuri cu 10 euro! Abia astept Smaeb-ul sa vedem cu ce oferta vine compania asta la cauciucuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In 2010 a fost bancomat bcr-ist, din cate imi amintesc. In 2011 n-am fost. In 2012 n-am vazut bancomat.

In alta ordine de idei, cine va merge sambata, 13 Aprilie, din nordul Moldovei pe E85 sa ma ia si pe mine in gasca. Jonctiunea la Tisita.

E f posibil sa vin eu cu un amic dinspre Husi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi frumos sa ne intalnim mai multi intr-un loc si sa mergem imprena la smaeb intr-un mod civilizat si frumos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bv tata scrieti nm firmelor care le vedeti ca fac smecherii ca sa pacaleasca fraierii ca fac reduceri la smaeb

Citeste cu grija si mai atent. Ideea mea era ca un targ nu este TALCIOC. Daca tii neaparat sa faci reduceri, fa-le pe bune. Ideea unui targ presupune prezentarea celor mai noi motoare, echipamente, gadget-uri etc. in domeniu. (mai putin...bisnitarii...de la Ducati)

Numai bine!

P.S. Ideea este ca am mai discutat cu multi motociclisti si in afara de "intalnire" si parcarea moto, restul este TAL-CIOC! E o idee buna SMAEB-ul, dar hai sa trecem la urmatoarea etapa: nush. pubertatea de exemplu. Nu zic ce trebuie sa fie perfect din prima. Nu are cum. Dar, din experienta anilor trecuti se poate invata si imbunatati. Asta numai daca se doreste, nu e obligatoriu. MERGE SI ASA! (vorba lu' Dorel)

Editat de unycorn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut reducerile au fost nesemnificative.. Si mie imi trebuie cauciucuri, dar presimt ca n o sa mi iau de la salon.. Un singur stand de echipamente avea reduceri mari, unele chiar si 50%.. restul preturi intregi, plus ca unui prieten i au dat alte placute de frana pt un k4 1000... nu s a gandit sa le verifice.. Partea cea mai frumoasa a fost parcarea PLINA de motoare.. M am plimbat juma' de ora printre ele. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...