Sari la conținut

N-am crezut vreodata...


Dogg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 113
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Păcat pentru site

Cand cineva te freaca la cap,si tu sa fii bolnav dupa ce era sa mori?si esti si de vreo câteva ori mai bun, nu este aceeași chestie cand unul iti taie calea in trafic?El nu știe ce face....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti spun sincer si nu te mint,nu-ti port pica pentru ca ne-ai injurat

inca iti spun din suflet insanatosire grabnica ,

nu pentru noi trebuia sa faci lumica ca noi suntem mici ,ci pentru tine ,sa-i demonstrezi Bunului Dumnezeu care a avut grija de tine sa scapi din situatia aceasta ca duci crucea pana la capat

numai bine ,Doamne ajuta

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, bucura-te de viata si de copil! Sunt cele mai importante lucruri pe lumea asta! Nu plecat din RO, nu crapat capul taximetristului si al alora care mananca rahan (fondat sau nu, nu conteaza). N-are rost si nu e momentul sa te incarci negativ acum, cand ai o gramada de motive sa te bucuri. Cum s-a mai spus, 99,99% taximetristul nu o sa intre la puscarie, insa ai fi preferat sa mori si ala sa faca parnaie sau mai bine sa scapi ok, cum esti acum, si sa il lasi pe nemernic in treaba lui (nu zic sa renunti la proces).

 

Pe de alta parte, ai zis ca aveai maxim 60 pe o straduta foarte ingusta (adica vizibilitate ff redusa). Poate ca-s eu incepator (mi-am luat permisul de a abia anul trecut), dar mi se pare o viteza totusi cam mare.

 

Inca odata, respect pentru vointa si energie (pe care sper sa o directionezi in sensuri mai bune)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci lucrurile stau cam asa..ai avut un accident, era sa o mierlesti, ai scris pe aici, lumea te-a compatimit si te compatimeste in continuare, cineva te-a acuzat ca ai fost sub influenta alcoolului in seara in care ai avut accidentul, altcineva a confirmat asta, din ce am inteles mai multa lume cunoaste asta, iar tu incepi sa jignesti si sa injuri lumea..

Era suficient sa spui "nu dom'le, nu am baut nimic" daca nu bausei sau "da dom'le, eram matol, greseala mea, bine ca nu sunt pe lumea ailalta"..

Nu-ti cere nimeni socoteala, ai baut din banii tai..dar daca a fost asa barbateste este sa recunosti greseala si sa-ti asumi criticile celor carora le povestesti!

Pentru ca altfel cazi in penibil si, mai mult, dai dovada de lipsa clara de educatie injurand si amenintand pe altii de pe aici!

Stai cuminte, fa-te bine si daca nu vrei nu mai scrie o perioada sau deloc, dar atunci cind o faci fa-o civilizat si arunca pe masa argumente, nu injurii!

Ar fi pacat sa o dam in suspendari..

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca sunteți mai rau ca muierile.

Ce bine va pricepeti voi fix pe experiența celuilalt, nu va dați ma si la curse in locul lui Cazacu,Pascota...

Adminilor tocmai ce v am rugat sa mi stergeti posturile si contul de pe siteul asta!

Nu ma știți si asta nu va da nici un drept sa gresiti...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moderatorii pot ascunde posturile cu jigniri,off-topic,s.a.m.d. Nu pot sterge conturi, doar Admin face d-astea. Asa ca astepti pana il enervezi destul pe Admin si probabil iti va asculta rugamintea...probabil. Dar posturile mai mult ca sigur o sa ramana si o sa scrie in dreptul lor "cont sters:dogg", deci mare branza nu faci...eu zic sa te potolesti si sa-ti vezi de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca sunteți mai rau ca muierile.

Ce bine va pricepeti voi fix pe experiența celuilalt, nu va dați ma si la curse in locul lui Cazacu,Pascota...

Adminilor tocmai ce v am rugat sa mi stergeti posturile si contul de pe siteul asta!

Nu ma știți si asta nu va da nici un drept sa gresiti...

Deci inca o tii pe-a ta... Vrei sa pleci din tara, vrei sa pleci de pe forum. Cu ce te ajuta fuga asta? N-o sa schimbe nimic din trecut. Tot ce poti schimba este viitorul. Pe care ti-l faci cu mana ta, cum vrei tu. Nu intereseaza pe nimeni daca ai fost treaz sau beat crita in momentul accidentului, insa daca relatezi un fapt, relateaza-l intreg, prezinta toate datele (oricum, carcotasi se gasesc tot timpul, nu incerca sa te feresti de ei, n-o sa reusesti). Acum e foarte simplu sa facem scenarii: oare cum ar fi fost daca n-ar fi fost... Nu mai conteaza. Important e ca ai scapat, esti relativ intreg si poti sa-ti duci mai departe viata alaturi de cei dragi.

Incearca s-o lasi mai moale cu vorbele dure aruncate in jur. Nu te ajuta si nu ne impresioneaza cu nimic.

 

Sanatate maxima iti doresc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Rusule,cred ca nu stii cate am dezgropat si in motoare si in afaceri si prin scoli de nu va inteleg,(plus ca am ingropat niste baieti, si am stat mult cu ei prin spitale) alt motiv decat a vrea sa fiti interesanti, si sa-i faceti rau altuia, din sptele locului unde nu va prinde nimeni, dar cu tehnologia asta, nu mai e atat de simplu sa te ascunzi...MONITORUL nu mai este tot calculatorul...

Niko cred ca uiti ce firma am facut de web design si daca vroiam de mult era floodu unde vroiam...

Dar nu ma mira cand va vad asa ca ganditi, de ce statul e in ultimul hal...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Rusule,cred ca nu stii cate am dezgropat si in motoare si in afaceri si prin scoli de nu va inteleg,(plus ca am ingropat niste baieti, si am stat mult cu ei prin spitale)

Nu stiu. Si nu ma intereseaza. Nu inteleg de ce-mi zici toate astea. Nu are nici o legatura cu accidentul tau. Motoarele, afacerile si scolile nu te ajuta cu nimic in cazul unui accident,nici toti mortii pe care i-ai bagat in pamant. Tu ar trebui sa stii cel mai bine lucrul asta.

Nu prea inteleg ce ai vrut sa zici in postul de mai sus, nu e foarte coerent (app de scoli), insa daca ai impresia ca eu (sau oricare dintre cei care au scris aici) vreau/vrem sa-ti facem vreun rau...te inseli amarnic. Sau ai zis-o in speranta ca vom ingenunchia in fata ta? Nu, nu se va intampla asta.

Cred ca ai inteles foarte bine ce am vrut sa spunem, insa ti-e greu sa recunosti anumite lucruri. Nu-i nimic, nici pentru asta nu-ti vrem raul.

Nu te mai ataca, noi nu asta facem. Noi iti dorim sa te faci bine si sa n-o mai patesti alta data. Si sper ca ai invatat ceva din toata povestea ta. Eu unul am invatat.

Editat de andrei_rusu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa n-o mai lasi pe nevasta-ta la calculator, ca la asa raspunsuri de femeie iti fac si un copil... (*toti care o fac, nu am nici o treaba cu cel dinainte)

as putea sa dau quote la fiecare mesaj, deoarece sunt unele pline de chestii aberante, nu mai zic imprecise...

ORICUM ACUZATIILE NEFONDATE SUNT CELE MAI ENERVANTE...VOI AVETI VREO DOVADA ? CA TOT MI LE CERETI MIE CA ...

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la bautura va certati voi? :D

 

Aia care acuza, pe ce se bazeaza?

Aia care se apara, pe ce se bazeaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI BINE NE UITAM LA CEVA DE CALITATE:

/index.php?/topic/675726-switchriders/

INTRAM CU PLACERE PE FORUMUL ASTA ANUL TRECUT....

Adidas, eu intr-o luna maxim doua, voi avea documentele, intrebarea va ramane la cel care acuza...



Ca sa nu zic ca s-ar putea sa umble politia cu asigurarile pe la Dobrescu sa le dea ip-urile.......

Editat de Dogg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine bro, vei avea documentele, vei demonstra ca ai avut dreptate, dar sincer nu era nevoie de atata cearta :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Rusule,cred ca nu stii cate am dezgropat si in motoare si in afaceri si prin scoli de nu va inteleg,(plus ca am ingropat niste baieti, si am stat mult cu ei prin spitale) alt motiv decat a vrea sa fiti interesanti, si sa-i faceti rau altuia, din sptele locului unde nu va prinde nimeni, dar cu tehnologia asta, nu mai e atat de simplu sa te ascunzi...MONITORUL nu mai este tot calculatorul...

Niko cred ca uiti ce firma am facut de web design si daca vroiam de mult era floodu unde vroiam...

Dar nu ma mira cand va vad asa ca ganditi, de ce statul e in ultimul hal...

 

cred ca ai cam exagerat cu medicamentele inainte de postul asta.. o dai pe afaceri, ingropat oameni, ne explici ce-i ala un monitor/calculator si pe urma ceva legat de cunostinte in IT si faptul ca esti baiat bun si nu faci flood..(apropo, forumu asta pica destul de des si fara hekăreala ta)..

 

ultima propozitie imi place cel mai mult.. cei 5 oameni care te-au luat la bani marunti sunt cei mai vinovati de felul in care merge statul.. mi-au rupt mintea cu propozitia asta..

 

nu vrei tu mai bine sa lasi forumu de-oparte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai la testul ala ma refer dobitoc idiot ce esti!

Vezi tarane ca ai greșit cratima vs spatiu
Compara te cu mine pe tine pe forum si tot esti mai slab,prostea haiducul,ca sa nu zic de motor..

Mai silencer eu am un master la ASE in economie, luat cu spaga,imi permit,tu?

De abea astept primu topic ca l-am bătut pe unul din voi sub orice circumstante,daca va întrebati si de treaba asta,da sunt foarte smecher am fost coleg cu Sora Ciprian si nu ca voi ci la kickboxing, va sparg pa toti.
Asta e un motiv pentru care mai merg...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ai cam exagerat cu medicamentele inainte de postul asta.. o dai pe afaceri, ingropat oameni, ne explici ce-i ala un monitor/calculator si pe urma ceva legat de cunostinte in IT si faptul ca esti baiat bun si nu faci flood..(apropo, forumu asta pica destul de des si fara hekăreala ta)..

 

ultima propozitie imi place cel mai mult.. cei 5 oameni care te-au luat la bani marunti sunt cei mai vinovati de felul in care merge statul.. mi-au rupt mintea cu propozitia asta..

 

nu vrei tu mai bine sa lasi forumu de-oparte?

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la un post in care s-a relatat recuperarea lui...s-a ajuns la "va prind in curtea scolii si va bat cu prietenii mei de la liceu".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dogg bine ca te-ai recuperat ... si esti intreg.

 

Dumnezeu sa iti dea sanatate tie si familiei.

 

Romania are plusurile si minusurile ei ...

 

Dar un lucru e sigur ... avem o istorie prea bogata si radacini mult prea adanci ...

 

Si suntem cu totii blestemati :

 

" Asta e blestemul poporului romanesc ... sa nu poata sta departe de glia unde s-a nascut" - Stefan Cel Mare.

 

Si asa e.

 

Chiar daca vin americanii f00toi in gura si ne pun sa modificam constitutia ... ptr un interes ascuns al lor (Ca de accea e scandalul cu modificare Constitutiei acum ... si totusi nimic nu e in neregula cu ea) nu ne pot manipula.

 

Doamne ajuta si moarte dusmanilor tarii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...