Sari la conținut

SHOEI - Discutii Generale


zîmbesc
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

N-are rost sa dai e scump sprayu(15e) iar dupa ce cureti viziera de goange trebe sa dai din nou, in cazul in care locuiesti in Anglia poate se merita.Produsul era pe site la louis, nu mai retin numele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce aplicati pe viziera pentru a aluneca picaturile de ploaie ?

Viteza + intors capul intro parte si apoi in cealalata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, nu functioneaza nici la viteza daca era deja plina de insecte si te-a prins ploaia...

eu zic ca 15 euro pentru o buna vizibilitate nu-i un capat de tara. De ceara ati auzit, stiti ceva ca ar functiona ?

 

si....130, incepator, pe ploaie, + pasager...nu mere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau la oferta NXR sub 400 de euro in iarna, daca retin bine. La grafice (si casti) produse cu ceva ani in urma erau mega reducerile.


Daca vrei sa dai atatia bani pe una ia-o dintr-un magazin sa ai garantie la ea. Nu se stie cand si daca vei avea nevoie de ceva de inlocuit.

(Exemplu concret de garantie: are prietena o modulara la care unul din pinurile de metal are joc; vreau sa o trimit la garantie sa o schimbe/rezolve ei fara sa desfac eu suruburile de la interior, sa risc sa stric ceva, si sa raman cu buza umflata dupa si cu garantia invalidata.)

Editat de FadeToBlack
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat mai mult sa ma asigur, nici eu nu credeam ca s-ar produce fake-uri, dar nu stii niciodata...

As fi luat noua, dar pe fc-moto sunt pe stock doar design-urile mai scumpe, de la 500 euro in sus. Cele reduse nu au marimea care imi trebuie.

@george_p Nu e vorba de el M-am uitat si la anunturile lui, dar nu am vazut NXR marimea M

Editat de Kappa_C
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi prietene pe Motocard sau la My Moto in Romania. Noi, garantie. Motocard ti-o trimite pe gratis, iar la My Moto o poti lua dintr-un showroom.

 

La Motocard un NXR pe alb (M) e 408 euro. Pentru un euro in plus primesti si ochelari de soare Oakley. Sunt si pe alte culori simple la banii aia.

Editat de FadeToBlack
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am intrebat mai mult sa ma asigur, nici eu nu credeam ca s-ar produce fake-uri, dar nu stii niciodata...

As fi luat noua, dar pe fc-moto sunt pe stock doar design-urile mai scumpe, de la 500 euro in sus. Cele reduse nu au marimea care imi trebuie.

@george_p Nu e vorba de el M-am uitat si la anunturile lui, dar nu am vazut NXR marimea M

http://olx.ro/oferta/casca-moto-shoei-nxr-marimea-m-noua-ID44qPK.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Tocmai ce am primit si eu ieri cadou un Shoei NXR :D si voiam sa stiu de unde v-ati luat viziera heliomata (photochromic transitions visor) si la ce pret...aparent la myshoei e un pret bun dar poate exista vreo oferta mai buna prin alta parte.

 

Stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vroiam sa-mi Shoei,vroiam si viziera aia.si cel mai bun pret il gasisem parca pe ebay din olanda parca(pana la urma de la ei am luat Shark-ul) la 95eur cu tot cu transport.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are un flacau pe ebay la 100$ din anglia...zice ca e in stare perfecta...si la noi la myshoei cica dupa 15 septembrie se poate comanda...nu stiu de ce, trebuie sa mai sun o data sa imi spuna motivele

Editat de Ashtray
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca Shoei Raid 2 culoare negru mat; Are montat pinlock;


Masura este L (sau circumferinta capului de 59-60 cm); Greutate 1400 de grame;


Interior hipoalergic; Se vinde impreuna cu o husa si un rucsac;


Casca a fost cumparata personal din Germania, am folositt-o de 2 ori - starea in care se afla este noua;


O vand pentru ca nu o folosesc; Am vrut la un moment dat sa cumpar un motor de strada dar am ramas la enduro;


Pret : 700 Lei


Telefon: 0743848118 post-6762-0-86714000-1302086302.jpg


Editat de sprike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...