Sari la conținut

Postări Recomandate

Drumul e destul de prost (dar se poate si mai prost de-asa!), ca in Romania...dar acolo am vazut de la Busa si Harley, autobuze BMW 1200 LT sau vapoare Honda Goldwing GL 1200, si pina la motociclete de epoca...adica piese de muzeu pe roti, care au reusit sa invinga traseul cu brio! Am vazut si motoare imobilizate datorita unor defectiuni majore datorate drumului, dar asta-i tot farmecul...sa ajungi acolo si sa te intorci intreg, cu motorul intreg si cu amintirile vii! Exista si variante de drum mai lejere care nu constituie o piedica pentru motoarele mari, grele sau joase! Te astept sa mergem impreuna daca vrei, fiindca aleg de obicei varianta lejera deoarece am foarte mult bagaj pe camila! Deh, confortul costa! :bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-un an astept vestea asta! Sa ne revedem sanatosi! :cheers: :banana: :friends:

Tanar si nelinistit mai esti Ivane. Practic Garnic da tonul in afara de nebunii frumosi de la Bike on ice, la adunari. Loc frumos Garnicu. Nu stiu daca o sa bem un whisky si anul asta, mai e timp pana atunci. Daca nu, ne mai revedem noi prietene. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eh, asa-s io, mai nelinistit...dar mi-o trece mie...! Am vrut sa merg si la Bike on Ice, dar am fost plecat in delegatie exact in perioada aceea, asa ca am ratat si anul asta! Iar de baut nu m-am apucat, inca, asa ca tu vei bea o tarie, io un ceai sau suc! Numa' sa ne revedem, ca ne intelegem noi cumva! :cheers:



Apropos, acolo la Girnic te lasa "colonelul" ca sa mergi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

/index.php?/topic/328437-1-mai-garnic/?p=3397044

Informatia este aici...sper sa nu fie adevarata, sa fie o gluma tardiva de 01 Aprilie!

Mai este pina atunci, ne mai interesam...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...