Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu o informatie? Ieri am reusit sa pierd telecomanda de la alarma motocicletei un spy 500m mai are rost sa ii caut telecomanda se poate programa ? mentionez ca era singura telecomanda. Sau ar terebui sa o dau jos si la gunoi cu ea ? Ma poate ajuta cineva cu acest model de alarma daca sa ne intalnim sa vedem daca se poate connecta alta telecomanda ? Am gasit pe aliexpress ceva asemanator dar tare imi e ca o iau degeaba. Multumesc pentru ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 213
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cauta magazine / vanzatori (aici pe forum era cineva, imi scapa acum nickname-ul dar il gasesti sigur) care vand alarme Spy. Gasesti la ei telecomenzi separate si tot ei te vor ajuta cu imperecherea ei cu sistemul de alarma. O rezolvi sigur. Nu comanda nimic deocamdata de pe aliexpress.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Salut, am de 3 ani un lacat xena cu sistem de alarma si sunt foarte multumit. recomand. Sensibiltatea este oferita de fermitatea pozitiei in care sta lacatul, nu gasesc pe nimeni care sa imi poata reproduce cheia din pacate.

Editat de Marius2610
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Salutare.

Am in gand sa imi cumpar motocicleta la primavara. Mai exact Yamaha XV1700 Roadstar. Avand in vedere ca o sa imi fac imprumut in banca ca sa o achizitionez as vrea sa fie cat mai in siguranta. Buget 500 lei. De preferabil una cu Pager. Ce alarma se incadreaza in acesti bani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, este undeva la 4% din pretul motoretei, daca o iei SH. Dar dormi mai linistit, in special daca nu ai unde sa o parchezi. Daca ai unde sa o parchezi peste noapte si vrei doar sa ai alarma pentru momentele cand intri la mega sa iti iei o apa, poti sa cumperi si o chinezarie de la chinezi. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...

Stiti ceva despre alarmele Steelmate? Sistemul este cu "smart key", se armeaza/dezarmeaza singura inteleg, nu trebuie apasat nici un buton.

Nu pricep de ce rastoarna pozele...

post-5325-0-49931300-1529569679_thumb.jpg

post-5325-0-52427100-1529569717_thumb.jpg

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 7 months later...
La 04.04.2020 la 12:43, SenseyShack a spus:

Salut! Stiti pe cineva in zona Snagov-Ghermanesti care sa imi monteze o alarma Pandora Smart Moto pe un GSX-S1000F

ai gasit ?

ca am si eu cateva intrebari legate de Pandora :) 
vreau sa-mi pun pe BMW R1250GSA si nu stiu daca trebuie modificata ceva cablaraie sau merge inlocuita cea originala BMW cu asta de la Pandora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...