Sari la conținut

Noua legislatie 2013 pentru categoriile A, A1, A2, AM


Fester
 Share

Postări Recomandate

Bag si un buget de care dispui.

Ceva mai ieftin,ar fi un pegaso.Parca se incadreaza la categoria care iti trebe tie

 

vezi ca mai are un topic... baga pe ala cu pegaso :))

 

asta il lasam pt wakasaki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

1000 euro buget

Astia care nu aveti ce sa faceti va rog abtinetiva din a comenta.

Ești cam plantă. Tu ai citit întrebarea înainte sa o scrii? De unde rahat să știm noi ce motocicleta îți trebuie ție?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva gen... vreau sa îmi iau mașină, am 43 la pantof..

Zero barat.

Daca nu te dadeai doar pe net iti dadeai si tu seama ca la moto conteaza mult greutatea si inaltimea.

 

Omule, cauta in lege si vezi ce maxim de putere e impus si apoi intri pe pro-bike la catalogul moto si dai la filtre puterea aia, vezi ce apare.

 

Moto tre sa fie capra (mare, de teren) ca sa arati decent pe ea, pe altele cred ca o sa fie naspa nu numai la aspect, posibil sa stai inghesuit.

 

Mai e optiune cu moto limitate dar astea doar sa le iei deja limitate din germania, ca la noi e mai greu cu limitarile.(ex. parca limita e 35kw, deci poti sa iti iei moto care are din fabrica 70kw, limitata la 35k; sau iti iei direct moto din fabrica de max 35kw)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zero barat.

Daca nu te dadeai doar pe net iti dadeai si tu seama ca la moto conteaza mult greutatea si inaltimea.

 

 

Daca te dădeai un pic pe net ai fi observat ironia mea și ca e un topic de cacao. Cum sa întrebi "Ce motor sa îmi iau?" și sa te aștepți să te ia lumea în serios... Adica stai.. Ca tu l-ai luat în serios.. Nah... Scuze...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te dădeai un pic pe net ai fi observat ironia mea și ca e un topic de cacao. Cum sa întrebi "Ce motor sa îmi iau?" și sa te aștepți să te ia lumea în serios... Adica stai.. Ca tu l-ai luat în serios.. Nah... Scuze...

de ce sa fie de cacao? nu toti sunt "scriitori" din nastere, asa s-a exprimat omul, mai pe scurt.

 

cand imi cautam si eu moto nu stiam de unde naiba sa aleg, la omul asta e simplu. Cand esti prea mare sau prea mic optiunile sunt limitate rau, deci nu e deloc o intrebare stupida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre chopper si enduro is ceva diferente, n-ai spune? :P

 

Omu, daca era serios, putea da cateva detalii. Ok, am inteles ca e mare... da si aia mari au preferinte. Sau daca esti mare... esti neaparat enduro?

A intrebat intr-o doara, i s-a raspuns la fel.

 

Culegi ceea ce plantezi, nu?

 

Un pic mai multa seriozitate din partea celor care vor afla ceva.

Editat de navix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intre chopper si enduro is ceva diferente, n-ai spune? :P

 

Omu, daca era serios, putea da cateva detalii. Ok, am inteles ca e mare... da si aia mari au preferinte. Sau daca esti mare... esti neaparat enduro?

A intrebat intr-o doara, i s-a raspuns la fel.

 

Culegi ceea ce plantezi, nu?

 

Un pic mai multa seriozitate din partea celor care vor afla ceva.

+1 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...