Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU EP 2 ,,SI MAI ANTRENATI,,


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Fetelor promit ca o sa fie bine,se anunta ploaie doar joi .Traseul ramine in forma finala abia Vineri !!atunci se va decide in functie de vreme daca se merge pe varianta ud sau uscat .varianta ud are 36 km tura cea uscat 48 km tura ambele sint markate cu sageti pe copaci sagetile sint din carton gros si banda Husaberg ca la Mondiala .2 cp unde aveti apa ,redbull Inscrierile incep de vineri ora 14 pina Simbata ora 9,30 !!!!!!maxim ,la 10.00 startul. Locatia Sarata Monteoru Hotel La Paducel .

 

Meteo.

post-34555-0-48610600-1363706168_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HAI CU DRZ -ul

Chiar as vrea sa vad cum se descurca un DRZ la enduro (nu hard enduro) si poate asa se mai curma din controversele legate de acest sport.....

Fi tu acela .... take one for the team

Personal am fost la REA in 2007 cu un drz si am facut locul 6. Se descur a bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex mi-ai binedispus ziua cu filmuletul vostru de la Monteoru. Felicitari pt realizare!

http://www.youtube.com/watch?v=faevrnxNvOU&list=FLMbAAdK5DIdabvrUd9ilJxw&feature=mh_lolz

Ma bucur ca am reusit sa te binedispun :))

Cu parere de rau o sa imi anunt neparticiparea cu drz-ul la concurs :))... nu ca nu as vrea ci ca nu mai am motoreta... acum sunt deja in cautari de 450 exc dupa 2007.

Ma bucur ca cineva s-a dat cu drz-ul si a scos si locul 6 :))

Editat de alecs_1000rr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal, as investi mai mult in tuning si reglaje corecte la suspensie in tandem cu conditie fizica si cat mai multe kg date jos. Am facut ceva tampenii si inginerii cu drz-ul si nu-i rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce i-ati explicat omului cat de mult se va chinui cu un DRZ la enduro acum, ca l-a vandut, ii spuneti ca DRZ-ul e o super mobra... Hai ca-i culmea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor avem simbata un traseu ptr cei ce vor sa si arate indeminarea live nu doar pe forum. Avem si 5 chicken line!!!! Si 5 Bull line ptr curajosi.

 

sa nu fie multi de se cred bull si cand colo doar vitei fara taurina :))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia anunta cod galben de ploi si ninsori.

E cumva motiv de a anula/ amana evenimentul? Eu unu vin si daca ninge dar vreau sa stiu cum imi fac programul de week-end

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi smechere !?unde cacao ai vazut tu meteo asta ca aici e vara!!

 

Cupele ! Si am pregatit categoriile tu cine o sa fi la cursa asta Taurul sau Gaina ????? Ptr fetele care nu vor sa se murdareasca o por lua pe calea Gaini sau in engleza Chickenline!!!

 

Vremea !

 

Vremea !

post-34555-0-29460600-1363794373_thumb.jpg

post-34555-0-59073700-1363794417_thumb.jpg

post-34555-0-14430900-1363798840_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e doar o treaba de orgoliu cred, eu o sa merg pe calea gainii ca sa nu ma incurc de "tauri" prin padure, plus ca zicea Teo ca a facut stocul la bere si sa nu ramana dreaqu cu ia pe inventar :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca am reusit sa te binedispun :))

Cu parere de rau o sa imi anunt neparticiparea cu drz-ul la concurs :))... nu ca nu as vrea ci ca nu mai am motoreta... acum sunt deja in cautari de 450 exc dupa 2007.

Ma bucur ca cineva s-a dat cu drz-ul si a scos si locul 6 :))

A NU SE INTELEGE GRESIT ACEST FILMULET NU ESTE DE PE TRASEU ! IN REST TOATE BUNE.

 

Meteo

 

Cum e cu Tauru' si Gaiana'? Daca o iei pe gaina e mai usor dar te penalizeaza 1,000,000 de minute etc. Regulile va rog!

 

 

Cum e cu Tauru' si Gaiana'? Daca o iei pe gaina e mai usor dar te penalizeaza 1,000,000 de minute etc. Regulile va rog!

fara penalizari ! merge cine vrea pe unde vrea daca vrea nesilit de nimeni dar vei ocoli un pic pe chickenline atit si daca cineva vrea sa se dea mai cu talent nu o ia pe acolo poate incerca toata lumea daca nu poti te intorci si o iei pe chickenline.

 

Park ferme si inscrierile de Vineri ora 14 la Hotel La Paducel.Buzau Sarata Monteoru.

post-34555-0-83798000-1363841298_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia anunta cod galben de ploi si ninsori.

E cumva motiv de a anula/ amana evenimentul? Eu unu vin si daca ninge dar vreau sa stiu cum imi fac programul de week-end

 

 

si acu.... cat poate sa ploua??????

cine a fost la REA stie

mie unu mi ar conveni sa nu veniti k,asa poate am si io vreo sansa sa iau podium , nu de alta da nu am mai luat demult si sponsorii mei deja au inceput cu amenintarile ......

asa k fetelor va doresc noroi mult si lipicios cum numai la buzau gasim......

 

ne vedem la start :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.vremea la cursa va fi frumos dar ud.Vom acea traseul de ,,ud,, chickenline este defapt varianta de ploaie cei mai bine pregatiti vor face Bull line si vor fi rasplatiti cu minute una singura va fi cu cp si cine o face ia 30 minute bonus.

 

Meteo miine!

 

CURSA AMINATA !!!! Se amina pina pe data de 29 simbata ce vine! Traseul este inpracticabil .acum am fost si le am testat!rog mi de scuze ! Si va astept pina atunci mai finisam traseul.Multumesc !

 

Cam asa arata un fir de apa care e ditamai riul.nu pot da drumu la cursa ptr 5 minute sa va intoarceti inapoi.

 

Rog cei ce citesc topicul sa anunte mai departe.multam!!!

post-34555-0-82689100-1363933769_thumb.jpg

post-34555-0-08728300-1363937789_thumb.jpg

post-34555-0-08636100-1363937885_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va uitati pe www.meteoblue.com (cel mai exact site de meteo din cate am vazut - si ne ocupam de evenimente outdoor unde depindem de vreme) ploaia se opreste la Monteoru azi la ora 11.00 si nu mai ploua deloc pana maine. Nici in conditiile astea nu se poate tine cursa? daca se amana cursa lista participantilor sigur se va subtia semnificativ weekend-ul urmator - eu si inca vre-o trei cel putin nu vom participa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O decizie foarte inteleapta Teo, nu avea niciun sens pe urgia asta, era pacat de munca voastra, doar tot acolo gasim Monteoru, traseul nu fuge nicaieri si daca va fi vreme mai buna va fi mai fun pt.toti. Dupa episodul canicula de anul trecut n-are sens unul cu tone de noroi, ploaie si frig. Sigur, pt . cei f.buni nu e o problema, dar pt. majoritatea e mai greu si personal pt. mine fun factorul dispare in asemenea conditii, nu-miplace noroiul :stuck: . Sa ne vedem sanatosi sambata viitoare daca vremea va fi cat de cat ok. Mai vedem pana atunci. urmariti site-ul asta , e cel mai bun, daca nu ne mint astia ca la meteo :stuck: http://www.accuweather.com/en/ro/buzau/272546/daily-weather-forecast/272546?day=6

ma rog , important e ce se intampla meteorologic atunci acolo, nu neaparat prognoza...asa ca baieti, sezonul abia s-a deschis, avem timp destul sa ne vedem la curse sau iesiri anul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...