Sari la conținut

SOFT ENDURO MONTEORU EP 2 ,,SI MAI ANTRENATI,,


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 149
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Santul ala e firuletul de apa din spate de la Paducel, nu-l stii ? iti dai seama cum arata toate vaile si torentele din padure peste care sau prin care probabil ca sunt treceri? E imposibil de trecut pe acolo. Brasovenii mei, nu va intristati, haideti la schi weekedul asta, e o zapada superba in Poiana, sezonul la schi se termina, eu vreau sa profit, cel de enduro abia incepe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de intelegere !am facut aceasta aminare ptr ca e soft enduro si ptr ca ma m gindit la voi cei ce va veti da sa va faca placere nu sa fie bascalie. Sa se savureze traseul pe motor si nu inot ! Pine pe 29 mai e o saptamina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu cred ca in aceste conditii, din prieteneasca se transforma in corvoada. Luasem de ieri seara decizia sa nu merg, datorita prognozei si namolului de monteoru, deci ma cuafeaza la fix amanarea, sunt convins ca sunt destui care gandesc la fel.

 

p.s. Teo sa mai pregatesti un traseu pentru varianta "avertizare meteo/zapada/etc" , 2 ture pana in centru la monteoru si inapoi la paducel :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sugestie pentru varianta propusa de Soso:

 

 

Prolog: descarcat camionul cu bere viteza, aprovizionat sala de mese

 

Traseu: viteza pe forestiere cu strigaturi

 

Sinopsis: golit butoaiele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daca se plictiseste cineva miine ?facem un tur de padure.o recunoastere!

 

fetelor, va duceti "la bai" ??? sa puneti poze cand va intoarceti :))))

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba i buna pina simbata o sa fie superb.

 

Nu uitati Simbata 30 martie prima intrecere din acest an.de vineri ora 14 se deschid inscrierile si parcul ferme.Buzau Sarata Monteoru Hotel la Paducel .ptr detali 0766.322.594. Teo

 

iata ca vestile bune continua pina miine la 12 cod portocaliu de zapada,si in judetul Buzau !poate ocoloste Monteoru,va tin la curent !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare!!!ma impusc daca se pune zapada mare! Am emoti pina miine la 14.pina acum ioc zapada.

 

numai coduri galben de ploaie acum portocaliu de zapada numai ploua si ninge la misto numai power !

cum e teo la voi??la bv ninge ca la balamuc.las mobra in garaj,imi scot schiurile si plec la schi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la noi la fel nu stiu ce sa mai ma fac ?am markat 1800 de sageti 2 role husaberg 2 saptamini pe traseu atitea aranjamente si de 2 saptamini numai coduri peste coduri.joi iau o decizie in legatura cu cursa sa vad in padure ce e si meteo ce zice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma i inveselit ,multam!! Va promit ca o sa fac o cursa superba numai sa gasesc ziua potrivita.sa vad joi ca ma duc pe traseu care i treaba se poate sau nu!?!??

 

La m rugat pe Soso sa inchida topicul acesta si voi deschide altul.zapada in pdure are 30 cm ,nu e ok simbata asta si cealalta Aradul si pe 13 Smaeb ul apoi pe 20 este perfect ptr cursa 20 aprilie o sa fie data. Asa a vrut Mama natura !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...