Sari la conținut

Black Devil


biancocelleste
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 157
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dulap e porecla data anumitor modele de Suzuki GSX-R de pe la inceputuri pana prin 2000 cand si-au schimbat radical forma. Sa il stapanesti sanatos!

 

Chiar nu ma lasi sa fiu si eu sarcastic? Stiu la ce se referea cumatrul

Multu :)

 

 

Fiecare isi ia ce isi permite.Unii n-au bani sa o arda pe RR-uri din 2008 sau Santanderuri.Asta e.Eu cu

biancocelleste avem o vorba, cautam cazanul cel mai bun.

:10: hahahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa o stapanesti sanatos! Suzuki gsxr srad e poreclita 'dulap' iar gsxf-ul 'ceainic' de catre englezi, datorita formelor.... :crack: Sa ai grija de ea si nu o sa ai probleme!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare , asfalt uscat si sa o stapanesti sanatos :) .Daca nu e secret , la ce scor ai luat-o ? :)

1500 euro + - ? Zic bine ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sub 1300.

Tot nu inteleg faza cu lantz superintretinut. Cam cati km are cu kit lant actual si cu distributia actuala?

Bafta, e un motor ok, are si calm dar poate avea si nerv...Te sfatuiesc sa revizui franele fata nu peste 2000km, ci cat se poate de repede, daca tu consideri ca e cazul...

Multi km fara incidente !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru achizitie!

Si eu am tot un SRAD din '98 de 600. Sunt foarte multumit de el! Singurul minus care trebe sa'l dau la modelul asta: nu trage pe gustu' meu in turele joase :).

L'am luat la 38xxx km i'am schimbat distributia, bujiile si uleiul. Sa se mai incalzeasca si il aduc si eu la bloc.

M-am dat si pe un yamaha r6 din 2000 E PREA USOR!

In concluzie pt inceput eu recomand srad'ul chiar si pentru incepatori :D

Sa te bucuri de el multi km fara incidente si evenimente neplacute!

PS: cand il voi aduce la bloc ii fac si poze... :D e visiniu cu negru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar nu stiu ce va plangeti atata , ca nu trage , ca nush ce :) . Cand o fi sa te dea cu curu de pamant , iti zic ca o sa te temperezi , si o sa zici ca si 600 e prea mult . Parerea mea este ca 600 este ok pentru incepator , atat timp cat ai peste 22-23 de ani , si cu 3-4 ani de condus masina + capul pe umeri (parerea mea , nu dati cu pietre) .

PS: Nush cum trage Srad-ul , dar K1 pana in 6000rpm tragea ca o "pisicuta" si dupa 10.000 ca o vaca , nici nu vreau sa stiu cum trage miarul' :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit ti-ai luat ce-ti doreai. Sa ai grija de ea ca ai asteptat ceva...

 

Da, finally! Vioi avea, te asigur ;)

 

s-o stapanesti sanatos.

 

referitor la comparatiile facute: "doua roti sa aiba" si "sa se invarta roata" sa te plimbe acolo unde doresti ;)

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie intr-un ceas cu cuc ! :))

 

Sa o stapanesti sanatos , fara incidente , si da-i cu lucrul la frane , cat mai repede permite buzunarul! Nu stiu ce mers au altii , dar eu pot sa imi demontez frana spate , ca nu o folosesc mai deloc ! Ai reusit sa iti iei Suzeta , eu ti-am zis ca tre' sa ai rabdare ! Sa ne vedem la o doza cat mai repede ! Haaaai varaa !

 

PS : Vezi ca Suzuki elimina un aer cu ceva vapori de dependenta! Eu , dupa bandit , nu am vrut sa vad altceva decat K1-K3 :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie intr-un ceas cu cuc ! :))

 

Sa o stapanesti sanatos , fara incidente , si da-i cu lucrul la frane , cat mai repede permite buzunarul! Nu stiu ce mers au altii , dar eu pot sa imi demontez frana spate , ca nu o folosesc mai deloc ! Ai reusit sa iti iei Suzeta , eu ti-am zis ca tre' sa ai rabdare ! Sa ne vedem la o doza cat mai repede ! Haaaai varaa !

 

PS : Vezi ca Suzuki elimina un aer cu ceva vapori de dependenta! Eu , dupa bandit , nu am vrut sa vad altceva decat K1-K3 :))

 

Vine vara, vine si doza! Ma, inteleg faza cu dependenta, dau in scris de acum ca urmatoarea capra va fi k4 ( dar ceva mai incolo :D ) Eu sunt de obicei fidel brandurilor si daca stau sa ma gandesc Honda nu imi spune nimic, R6 - bleah, un 636 m-ar tenta, candva Dar Suzy rullz!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vrut broscoi d-asta , de cand eram flacaiandru si am vazut intaia oara Biker Boyz :)) Si eu avand 185 cm si 95 kg , ma avantajeza masivitatea ei. Eu nu ma gandesc la urmatoarea , ca afla asta , si face scandal ! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma :)) Hint: - :)

Ms , dar e cu + sau cu - ? :)

Sau chiar e "hint" ?

Editat de ctrad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...