Sari la conținut

Accident Barcanesti DN1 08.03.2013


cmd
 Share

Postări Recomandate

accident dn1 posibil motocicleta movistar (600) vs logan

baiatul se pare ca este din zona de aici ,sunt mai multe ipoteze cu privire @producerea accidentului

daca stie cineva concret mai multe lucruri sa posteze

sanatate multa

pozele nu-mi apartin

trecusem cu cateva secunde inainte sa se produca accidentul ,mi-am dat seama ca alergau salvarile si politia pe langa mine

 

post-33534-0-38169400-1362759752_thumb.jpgpost-33534-0-60992800-1362759759_thumb.jpg

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu stau in Puchenii Mosneni dar nu stiu cine este baiatul de aceea nu pot da mai multe detalii in leg cu ..

sanatate multa ,multumim flubber

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa pozitia masinii si faptul ca nu sunt drumuri laterale, s-ar putea ca motociclistul sa fi pierdut controlul ori... vad acel magazin de motociclete, poate voia sa intre acolo, zic asta pentru ca se vede o urma pe carosabil care probabil taie axul drumului, si s.a gandit sa fenteze prin fata loganului dar la un moment dat si.a dat seama ca nu are cum si s.a inclinat sa vireze dreapta dar a atins aripa si roata masinii cu partea din fata, ceea ce a aruncat motocicleta acolo unde e, ... pe scurt venea de pe contrasens si a intrat in logan, inclin sa cred ca a fost vina motociclistului. nu ma injurati, am incercat sa fac o reconstituire :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce conteaza este sa scape cu bine si mare atentie pe viitor, viteza mica si atentia sporita ne salveaza de multe ori din incurcaturi nefericite ca aceasta!

 

Asfalt uscat si numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu face nimeni un contor ? Ar fi interesant cel putin ca statistica sa vedem cati au belit ariciu la sfarsit de an

cu siguranta, sau sper ca nu vor mai fi atat de multi. cel putin va scadea rata alora gen: incepator pe +100cai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica motociclistului....cel putin are sanse .

Pe 07.03.13(inainte de meci),a fost un accident pe Prelungirea Ghencea,din cate am intales...1 mort si 2 raniti....O moto carenata neagra, urat accident.Nimeni nu a zis nimic de el......RIP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate, si poate ne explica si noua cineva cum s-a petrecut cutremurul?

 

Atentie mare iubitilor.. proverbul " cine nu beleste ochii beleste .... " este foarte foarte adevarat, ochii mari cat cepele, pregatit de orice dobitoc care ne poate testa instinctele peste limita noastra.. Oricum este un curaj nebun sa te plimbi cu motocicleta prin Romania unde nu avem SPITALE .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DN 1 a ajuns cel mai periculos drum, nu se mai respecta regulile de circulatie , nici cele de bun simt , traversari cu vaca ale localnicilor , carute pe contrasens , intoarceri si viraje la stanga nepermise,azi era sa lovesc cu conserva o toanta ce traversa pe sub pasarela la Barcanesti si tot ea era ofensata ...multa sanatate motociclistului !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este ,numai eu stiu de cate ori tai liniile continue sa intru pe strada mea + ceilalti locuitori din zona... daca mergi unde sunt dungile discontinue te loveste unu din spate ca nu stiu ca exista asa ceva in localitati ,ii surprinzi stationand pe banda de langa ax cat timp le acorzi prioritate celorlalti ,nu exista benzi de preselectie sau ceva,daca mai e si intre 17:00-19:00 cand se insereaza e nebunie curata ,in zona Barcanesti orice claxon de orice natura aduce dupa sine o injuratura ,mint... mai multe

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...