Sari la conținut

Accident intersectie sincai


iReal
 Share

Postări Recomandate

Accidentul s'a produs in intersectia din fata parcului (tineretului) in jurul orei 21.00.Cand am ajuns motorul era in flacari, iar motociclistul urcat in ambulanta.

Motocicleta parea un yamaha mt 600 sau hornet. numere de arges

post-22683-0-05513100-1363375999_thumb.jpg

Editat de iReal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

io l'am vazut a fi un yamaha MT.dupa tobe si rezervor. lumea vorbea ca e hornet dar nu stiu daca erau cunoscatori. Imi pare rau dar numai retin numarul, daca nu ma insel incepea cu litera M

Editat de iReal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Confirm: nu e vorba de un Hornet. Nu m-am putut apropia mult, iar militienii roiau in jurul motocicletei, se faceau masuratori si poze. Dupa furca, cred ca e un MT03. Numar nu am vazut. Epavele aratau foarte urat, pana si masinii ii lipsea toata partea din fata (faruri, bara, calandru, etc.). Motocicleta... urat rau.

Nu pot decat sa urez sanatate victimei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

interesant...

 

din ce a delarat tipul ala nu pricep ceva. a zis "nu l-am vazut, am pus frana"... de ce a franat daca nu a vazut mobra?

bafta riderului... sa se faca bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..pai e si NORMAL ca sa zica ca el e vinovat.. ce, erau prosti sa spuna: ,, da domne', io sunt vinovat..''??? :-L

care ar spune asa ceva??? INTOTDEAUNA celalalt e de vina!! :tomato: mie mi-a taiat unul calea venind de pe ,,cedeaza'' si avea tupeu la politie sa zica ca am intrat special in el... ca doar il vazusem!!!(desigur, a ramas pe jos 90 zile..)

 

in plus, din partea ,,cealalta'', a motoristului, nu e nimeni sa-l sustina.. el nu e de fatza..

stirea e gata! motociclistul a intrat pe rosu!, :-L

 

si in niciun caz nu se spune - masina nu a acordat prioritate la schimbarea directiei sau, mai rau, a fortzat intrarea pe culoarea rosie..

..stiu c'ar fi camere de supraveghere in intersectie, sa vedem ce zice la ancheta...

Editat de SUZIE-GSX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai si astia la stiri ziceau ca a trecut motociclistul pe rosu, daca e asa cum zici tu i-al pe cel care ti-a zis asta si mergi cu el la politie sa depuna marturie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intersectia e supravegheata video. Oricum, ca conducator autovehicul care tii la viata ta, inainte de intersectii reduci viteza, indiferent ca ai verde pt tine, trebuie sa fie instinctiva reactia, nu sa te gindesti daca are rost sa reduci sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intersectia e supravegheata video. Oricum, ca conducator autovehicul care tii la viata ta, inainte de intersectii reduci viteza, indiferent ca ai verde pt tine, trebuie sa fie instinctiva reactia, nu sa te gindesti daca are rost sa reduci sau nu.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...