Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Biss, Nu stie nimeni unde imi pot lipii/repara lantisorul? :blink:

poti intreba in sora unde se vinde haur, si 100% trebuie sa stie ei pe cineva. daca nu in spate pe straduta ce merge de la sora spre republica, ca sunt ceva haurari pe acolo chiar langa alt magazin de bijuterii. nu strica sa intrebi unde ti se poate repara haurul. sau in piata marasti la etaj parca langa scarile rulante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exista vre-un magazin cu cartuse de imprimanta mai ieftine in Cluj? Sau sunt toate cam la acelasi pret? Adica merita sa iau de la Domo sau Media Galaxy? Sau exista ceva magazin mai micut cu preturi mai bune?

 

 

Multam! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum pot lua melodia asta de pe youtube sa o pun pe smartphone , sa ma sune asta dimineata in loc de melodiile alea tampite ce sunt pe telefon ?

 

 

:cheers:

Nu stiu daca gasesti chiar melodia asta,dar intra(fa-ti si cont)pe link-ul asta: http://www.mobile9.com/my/login/?rd=http://www.mobile9.com/my/activities/ .Vei gasi cam tot ce vrei pt teluri. :cheers:

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum pot lua melodia asta de pe youtube sa o pun pe smartphone , sa ma sune asta dimineata in loc de melodiile alea tampite ce sunt pe telefon ?

 

 

:cheers:

 

 

calitatea audio nu e asa buna ca in clip .. dar momentan nu-mi mai gasesc programu de download de pe youtube.

 

Woody Woodpecker.mp3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna :) nu stiti pe unde imi pot polisa si eu un parbriz din plexi? sau are cineva sa imprumute o masina de polisat? Multumesc anticipat de raspunsuri!

 

dac afli pune posteaza si eu caut asa ceva :cheers:

 

Seara buna :) nu stiti pe unde imi pot polisa si eu un parbriz din plexi? sau are cineva sa imprumute o masina de polisat? Multumesc anticipat de raspunsuri!

 

dac afli posteaza, si eu caut asa ceva!!! :cheers:

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dac afli pune posteaza si eu caut asa ceva :cheers:

 

 

 

dac afli posteaza, si eu caut asa ceva!!! :cheers:

 

daca ai rabdare, e de ajuns o carpa, nuti trebuie masina de polishat. iei de la magazin pastele ce-ti trebuiesc si in aproximativ 2 ore de frecat incontinuu iti iei farurile ca si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai rabdare, e de ajuns o carpa, nuti trebuie masina de polishat. iei de la magazin pastele ce-ti trebuiesc si in aproximativ 2 ore de frecat incontinuu iti iei farurile ca si noi.

 

eu pe parbriz vreau sa aplic tratamentul amavut lipite doau cheste ( beculete) si erau puse cu super glue :angryfire: nu cu dublu adeziv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu pe parbriz vreau sa aplic tratamentul amavut lipite doau cheste ( beculete) si erau puse cu super glue :angryfire: nu cu dublu adeziv

pffff e clar. si cu diluant daca dai, risti sa faca parbrizul beshici cum se topeste... in cazul asta iei cel mai fin glasspapir posibil si freci cu apa, abea apoi aplici polish

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pffff e clar. si cu diluant daca dai, risti sa faca parbrizul beshici cum se topeste... in cazul asta iei cel mai fin glasspapir posibil si freci cu apa, abea apoi aplici polish

 

post-47766-0-23597600-1348253645_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-47766-0-23597600-1348253645_thumb.jpg

clar. sa faci doar cu polish iti trebuie 3 zile sa freci la el. picatura e foarte tare dupa ce se intareste mai ales daca prinde pe o suprafata convenabila cum e plasticul, plexi, etc. smirghel de 2000 sau si mai fin daca se poate, si frecat intr-o singura directie finut cu apa calda pana dispare stratul de lipici. apoi ori pasla, da cu aia dai de-ti vine acru, ori polish cu carpa si nu mai ai probleme.

 

din moment ce ai facut cu smirghel nu mai ai nevoie de polish abraziv, decat de cel de lustru. eventual inainte de ala de lustruit, cel cu un nivel mai mare spre abraziv. eu foloseam 3 tipuri: abraziv, unul de nivelare cu granulatie mai mica si cel de lustruit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clar. sa faci doar cu polish iti trebuie 3 zile sa freci la el. picatura e foarte tare dupa ce se intareste mai ales daca prinde pe o suprafata convenabila cum e plasticul, plexi, etc. smirghel de 2000 sau si mai fin daca se poate, si frecat intr-o singura directie finut cu apa calda pana dispare stratul de lipici. apoi ori pasla, da cu aia dai de-ti vine acru, ori polish cu carpa si nu mai ai probleme.

 

din moment ce ai facut cu smirghel nu mai ai nevoie de polish abraziv, decat de cel de lustru. eventual inainte de ala de lustruit, cel cu un nivel mai mare spre abraziv. eu foloseam 3 tipuri: abraziv, unul de nivelare cu granulatie mai mica si cel de lustruit

 

si astea de unde le procurai? ma refer la pasta polish din supermarket de la raionul auto sau este ceva mai dedikat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un link util celor care vor sa asculte si sa dea jos muzica: http://www.jamendo.com/en/ .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si astea de unde le procurai? ma refer la pasta polish din supermarket de la raionul auto sau este ceva mai dedikat

 

ar trebui sa fie cam la orice magazin de voplsele auto. daca gasesti la supermarket, vei gasi un fel de pasta universala de un singur tip care e pentru polish de zgarieturi minore, si tot nu merge prea bine cu aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aceeasi parere ca si comparatia dintre Dacia 1310 si Logan! :crack: Uita-te pe la GP si vezi ce scrie pe castile alora.Held e bun la altele,nu la casti de performanta(adica rezistente la impact mai serios!).Evident sunt si alte firme mai slabe ca si Held.Dar intre Held si Nolan,e clar care e mai ok! :ok:

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi parere ca si comparatia dintre Dacia 1310 si Logan! :crack: Uita-te pe la GP si vezi ce scrie pe castile alora.Held e bun la altele,nu la casti de performanta(adica rezistente la impact mai serios!).Evident sunt si alte firme mai slabe ca si Held.Dar intre Held si Nolan,e clar care e mai ok! :ok:

 

ma tenteaza sa iau casca asta ca deja nolanul e scapat bine pe jos.......

post-24906-0-85999200-1349673560_thumb.jpg

Editat de Endlessdays
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...