Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

In cam toate magazinele moto,la sermoto pe corneliu coposu,pe frunzisului(cum cobori varianta din zorilor spre manastur chiar in ultima curba inainte de sens,este un magazin suzuki parca),mymoto pe calea manastur 33,la romi in gheorgheni...cauta-le pe google,da-i la contact si suni sa fi sigur ca au pe stoc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mai exista de mult timp .. faliment ..

 

Cagula gasesti si la Decathlon ..

Da?Nu am stiut,de acolo mi-am luat anul trecut in vara o cagula,de atunci nu am mai intrat,doar ce vad magazinul cand mai trec pe acolo,chiar nu am bagat de seama daca mai e deschis sau nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Urmeaza sa-mi cumpar o motocicleta luna viitoare dupe ce dau examenul practic in data de 19 Mai. Motocicleta intentionez sa tin intr-un garaj privat, subteran, inchis in Andrei Muresanu. Garajul respectiv s-a spart de doua ori in ultimele 2 ani, au disparut 2 seturi de cauciucuri de iarna si 2 biciclete legate cu lanturi. Intrebarea mea este daca se fura si motociclete in Cluj din garaje? Ar trebui sa-mi fac griji si sa montez alarma/camera de supraveghere/grilaj pe geamuri? Ca si valoare, caut o motocicleta pana in 2500 euro.

 

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am inteles de la o cunostinta ca de obicei odata cu venirea primaverii in fiecare sambata in oser vin niste baieti care aduc echipamente moto. Ar putea sa imi confirme cineva acest lucru, sau ii cunoaste cineva pe baietii respectivi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

magazinul suzuki de pe frunzisului nu mai este



Buna, am inteles de la o cunostinta ca de obicei odata cu venirea primaverii in fiecare sambata in oser vin niste baieti care aduc echipamente moto. Ar putea sa imi confirme cineva acest lucru, sau ii cunoaste cineva pe baietii respectivi?

Ciao, in oser ii gasesti in mijloc sa zic asa, dar preturile sunt marisoare la ce calitate are marfa lor, mai bine cauti echipament in second si gasesti la pret okay, mult mai bine,

daca te intereseaza am o geaca de vanzare, eu o vand ca am slabit si nu mai imi e buna,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un film bun :), se gaseste pe torrenti:

vai, de unde ai aparut ??

Am vizionat filmul, e foarte bine facut si-si merita intr-adevar fiecare minut.

Pentru ce mai trecuti de 25 de ani ca sa nu zic mai mult, cu microbul instalat si viu, si care au deja copii, e un sut in c*r. Cel putin pentru mine cam asa a fost .

Cunoscatorii vor stii de ce :D

 

Eu sper sa ma fi aruncat inainte ...

 

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, am nevoie de sfatul vostru, vreau sa cumpar o tableta, vreau sa o folosesc si ca gps la un pret okay, multumesc

Daca ai nevoie de gps ia un gps daca ai nevoie de telefon ia un telefon daca ai nevoie de tableta ia o tableta all in 1 si sa le faca toate bine mai greu . Eu asa gandesc, dar e numai opinia mea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost in iarna la Cavnic pe acolo. Cu loganul nu am avut probleme, e portiunea aia dupa satul Magoaja cum treci varful dealului de nu e asfaltata, doar drum pietruit cam 10-20 de km dupa aia e asfalt bun pana in Cavnic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi puteti recomanda un magazin de suruburi in oras unde am sanse sa gasesc si suruburi pt moto?

 

Caut suruburi (cap torx si cu un mic pas ("step") intre cap si filet) de prindere pt aparatorile laterale pt Hornet PC34.

Am incercat deja la o serie de magazine de feronerie, piese auto, chiar si sanitare, fara succes..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cineva recent pe traseul Cluj-Napoca - Dej - Tg Lapus - Cavnic - Sighet ?

Cum se prezinta drumul?

 

Multumesc,

Salut , Eu am mers la Sighet prin Baia Mare-Baia Sprie ...De la Baia Sprie spre Sighet ...pe portiunea in de munte nu e grozav deloc asfaltul, e marcata f prost (eu am prins si ceata noaptea => am trecut pe acolo cu 30km/h cu masina) . Cu grija si atentie cred ca merge ca si plimbare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi puteti recomanda un magazin de suruburi in oras unde am sanse sa gasesc si suruburi pt moto?

 

Caut suruburi (cap torx si cu un mic pas ("step") intre cap si filet) de prindere pt aparatorile laterale pt Hornet PC34.

Am incercat deja la o serie de magazine de feronerie, piese auto, chiar si sanitare, fara succes..

 

Bendkopp si Mafcom

Editat de calin.m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fabory pe muncii si mai este un magazin pe plopilor, al doilea bloc dupa centrul cultural japonez cum mergi spre centru, nu stiu cum se numeste, are ceva reclama verde, e la parter

 

numa' bine & doamne-agiuta

 

Fabory mi-a recomandat cineva de la un magazin de piese auto. O sa incerc daca am drum pe Muncii. Cel de pe Plopilor 58 parca, e magazinul ce a fost initial pe Fericirii langa Gara. M-am dus pana acolo degeaba :) O sa le fac o vizita la noul sediu

 

 

Merci, I'll give them a shot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...