Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Scut transalp din AlMg3 un semiduraluminiu, 2mm. Inspirat din schita atasata linga poze cu cateva modificari ale dimensiunilor, alungirea pentru a proteja filtrul de ulei, partea stanga gaurita 14mm, pentru aerisire. ATENTIE schita nu este 100% cu dimensiunile scutului original. De aceea se fac unele ajustari, inclusiv urechea care vine sub schimbator trebuie facut de 80mm pentru a ajunge la gaura respectiva. Ajustari mai trebuie si pe partea dreapta dupa indoirea marginilor. E putina bataie de cap dar pina la urma iese ceva bun, usor si rezistent. Daca are nevoie care de ajutor, dati un semn.


» Post actualizat in 02 May 2016 17:20

Daca are careva pe acasa un amortizor gen transalp spate, sau ceva asemanator, idiferent ca e moale, ruginit.......sau rupta o spira din el. Dati un semn tel 0764865403

post-72744-0-01844800-1461708832_thumb.jpg

post-72744-0-17117600-1461708835_thumb.jpg

post-72744-0-82898600-1461708837_thumb.jpg

post-72744-0-87931600-1461708839_thumb.jpg

post-72744-0-96399200-1461708841_thumb.jpg

post-72744-0-22993400-1461708844_thumb.jpg

post-72744-0-95096500-1461708845_thumb.jpg

post-72744-0-57458500-1461708848_thumb.jpg

post-72744-0-32821200-1461708849_thumb.jpg

scut transalp schita 2.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poti folosi cleme de la birotica ( scoti tijele afara ) , gasesti la orice mag de birotica , de regula is negre .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa cumpar o bicicleta pt un copil sarac ,are vreo 12 ani.

Daca aveti una functionala da ti mi un semn.

0757017571

Lucian

Multumesc

daca copilu e pina in 12 ani iti dau eu una moca. tr facut una alta la ea dar e functionala. hai duminica seara dupa ea daca vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-ne neshte detalii.

bombardeaza cu sms-uri la ore tarzii din noapte,vorbeste urat,face misto,ii spui sa nu mai sune iar el continua cu jigniri.suna cu numar ascuns si lasa telefonul deschis si nu zice nimic.....retard

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calea Turzii, dupa pub Apartament 1 (pe aceeasi parte), vopsitoria se numeste AUTOSEL,

 

Cea mai tare vopsitorie din Cluj! Recomand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunoasteti careva (sau sunteti careva dintre voi) vreun arhitect care m-ar putea ajuta cu obtinerea unei autorizatii de constructie in Floresti pentru o scara de acces, un foisor si o magazie construite din lemn, in gradina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomandarea mea este sa faci fara autorizatie , fiind vorba de foisor si alte constructii din lemn . Dar daca vrei sa decartezi bani la stat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ai nevoie de autorizatie daca nu-i faci fundatie ...si-n zona mea si-a construit lumea tot felul de terase ...baraci fara complicatii

» Post actualizat in 19 May 2016 07:48

O scula de sincronizat carburatoare detine careva ...as avea nevoie pt wekend .dau beri !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La primarie la Floresti mi-a zis ca foisorul e "mobilier de gradina", ca se poate achizitiona si din comert, deci nu e considerat constructie :crack:

 

E de bine, am mai multi bani de benzina :transport-040:

 

Merci de sfaturi, oricum ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta cu un numar de telefon al unei organizatii canine,gen ecarisaj,sa ii chem sa duca un caine din zona unde locuiesc,caci este foarte agresiv.Mai avem si alti caini,dar nu creeaza nicio problema de genul,doar acesta fiind asa.

Primarul mi-a spus ca daca nu sunt minim 5 cu probleme,nu face nimic!!!

Cainele sare la masini,biciclete,scutere,motociclete si la oamenii ce vin pe jos seara dupa ora 22 de la servici!

Mersi pentru atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma poate ajuta cu un numar de telefon al unei organizatii canine,gen ecarisaj,sa ii chem sa duca un caine din zona unde locuiesc,caci este foarte agresiv.Mai avem si alti caini,dar nu creeaza nicio problema de genul,doar acesta fiind asa.

Primarul mi-a spus ca daca nu sunt minim 5 cu probleme,nu face nimic!!!

Cainele sare la masini,biciclete,scutere,motociclete si la oamenii ce vin pe jos seara dupa ora 22 de la servici!

Mersi pentru atentie.

 

Trebuia sa mentionezi de voturi ...in slapi venea fugutza si se arunca pe fole dupa derbedeu ! auzi acolo...minim 5 ...asta e standardul european ? ....gunoaie de oameni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O fi zis Dom' Primarele "minim 5" ca o fi ramas cu sechele de cand a fugarit porcii mistreti noaptea la 3 prin Manastur :crack:

 

http://adevarul.ro/locale/cluj-napoca/o-turma-mistreti-intrat-intr-un-parc-cluj-napoca-1_5279e317c7b855ff56c169de/index.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia sa mentionezi de voturi ...in slapi venea fugutza si se arunca pe fole dupa derbedeu ! auzi acolo...minim 5 ...asta e standardul european ? ....gunoaie de oameni

Cu sau fara voturile noastre,e tot aia si el stie.

Nu mai discut de gunoi,aprobari de constructii a noi blocuri fara sa fie spatiu de parcare si loc de joaca pentru copii.Singurul loc de joaca e facut sub un stalp de medie tensiune,la nici 10 m...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...