Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie careva cum e drumu Belis-Poiana Horea-Albac?

Tre sa ajung in weekend la Arieseni si vroiam sa stiu daca pot sa merg pe varianta asta...cu masina bineinteles

Ingust in anumite portiuni, dar in rest bun si liber :) Intre Belis si aprox coada lacului e cu petece si denivelari, dar nu e grav... Eu am parcurs-o cu masina acum vreo 3 saptamani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ingust in anumite portiuni, dar in rest bun si liber :) Intre Belis si aprox coada lacului e cu petece si denivelari, dar nu e grav... Eu am parcurs-o cu masina acum vreo 3 saptamani...

daca bine tin minte (de anul trecut), daca vii dinspre belis, ii rau drumul doar pana se intersecteaza cu drumul ala forestier ce ajunge in marisel. De acolo mai departe, era f. bun din cate tin minte, proaspat asfaltat, super ok. Mai erau cateva portiuni (de cateva sute de m) fara asfalt anul trecut, dar se putea merge f. bine si pe-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Edte facut asfaltat tot drumul,l am parcurs de mai multe ori cu chopper,nu este nicio portiune fara asfalt,doar ca unele in unele locuri este destul de ingust si cu curbe,daca jrca un camion lansat cum am patit o eu atunci e nasol trebe sa te tragi si nu prea ai unde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Stiti vreun atelier ( Cluj Napoca sau aproape ) unde se poate indoi o teava ( rotunda ) de fier in diferite forme si sa execute si suduri ( urechi de prindere ) ? Multumesc .

 

Incearca la Stelco, pe Campina 62 parca.

Se ocupa cu esapamente si au tot felul de aparate cu care modifica tevi.

 

Mie mi-au lucrat saptamana trecuta ceva la masina. A fost fara programare, a durat cateva minute si a fost destul de ieftin.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde pot recupera niste date de pe un hard defect de laptop? cam ce preturi se practica? eventual un nr de tel daca aveti. Ms !

Savedata.ro. Sunt pe motilor, printre cei mai profi din tara. Nu stiu cate firme din tara pot recupera de pe un hdd spart chiar.. preturi putin pe masura, eu am dat 800 lei pe un hdd micut cateva sute de gb, nu mai stiu cat avea. Dar atentie, daca mergi la altii sau incerci cu softuri luate de tine de pe net ei au zis ca nu mai pot recupera apoi. Am facut asta omdata cu un card, a doua oara cu hdd am mers direct la ei.

» Post actualizat in 22 Oct 2016 18:22

cica instructiuni utile pt mobriste :)

 

 

Nu sunt si motoare cu 3 locuri? Sa pot sta in spate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca s-a discutat de mai multe ori, dar am nevoie de un mecanic auto. Va rog sa-mi recomandati pe cineva.

Am niste chestii de inlocuit la masina, iar eu nu ma bag, ca nu am cunostinte si nici scule.

Am nevoie de cineva care lucreaza eficient si corect, indiferent ca o face la un service autorizat sau la el acasa.

M-am cam saturat de incompetenti si oameni care nu sunt de cuvant in domeniul asta.

Deci, daca stiti pe cineva, dati-mi un contact va rog.

Multumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca s-a discutat de mai multe ori, dar am nevoie de un mecanic auto. Va rog sa-mi recomandati pe cineva.

Am niste chestii de inlocuit la masina, iar eu nu ma bag, ca nu am cunostinte si nici scule.

Am nevoie de cineva care lucreaza eficient si corect, indiferent ca o face la un service autorizat sau la el acasa.

M-am cam saturat de incompetenti si oameni care nu sunt de cuvant in domeniul asta.

Deci, daca stiti pe cineva, dati-mi un contact va rog.

Multumesc,

Colegul forumist Antonio - il recomand, intruneste toate cerintele tale :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Colegul forumist Antonio - il recomand, intruneste toate cerintele tale :peace:

Subscriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se rezolva aproape orice, cu rabdare.....ce nu pot ajut mai departe pentru rezolvarea problemelor auto si unele moto.


» Post actualizat in 28 Oct 2016 09:14

Multumesc de apreciere colegilor.


» Post actualizat in 28 Oct 2016 09:33

Nr meu de tel pentru cei care mai au nevoie 0764865403, daca nu raspund trimiteti sms, de obicei sunt pe sub masina,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .Am nevoie de putin ajutor

In vara mi am schimbat locuinta ,asta noua fiind semifinisata.

Problema o am cu geamul de la baie .Nu avea montate clemele alea de inchidere de pe rama si am tot incercat eu sa le potrivesc ,uitandu ma si dupa celelalte geamuri din casa.Tind sa cred ca e stricat sistemul in geam pt ca functioneaza total anapoda ,fata de celelalte ,atunci cand actionez manerul.

E cineva priceput in termopane sau daca

stiti o firma care ar accepta sa rezolve o

asa problema?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Receptia la casa a fost facuta in 2012 ,doar ca nu au mai avut bani sa faca si restul.

Am intrebat ,ei stiau ca nu a fost montat si atat.

Tind sa cred ca cei care au instalat geamurile si au dat seama ca ii cu probleme si l au lasat asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...