Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Se rezolva aproape orice, cu rabdare.....ce nu pot ajut mai departe pentru rezolvarea problemelor auto si unele moto.


» Post actualizat in 28 Oct 2016 09:14

Multumesc de apreciere colegilor.


» Post actualizat in 28 Oct 2016 09:33

Nr meu de tel pentru cei care mai au nevoie 0764865403, daca nu raspund trimiteti sms, de obicei sunt pe sub masina,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare .Am nevoie de putin ajutor

In vara mi am schimbat locuinta ,asta noua fiind semifinisata.

Problema o am cu geamul de la baie .Nu avea montate clemele alea de inchidere de pe rama si am tot incercat eu sa le potrivesc ,uitandu ma si dupa celelalte geamuri din casa.Tind sa cred ca e stricat sistemul in geam pt ca functioneaza total anapoda ,fata de celelalte ,atunci cand actionez manerul.

E cineva priceput in termopane sau daca

stiti o firma care ar accepta sa rezolve o

asa problema?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Receptia la casa a fost facuta in 2012 ,doar ca nu au mai avut bani sa faca si restul.

Am intrebat ,ei stiau ca nu a fost montat si atat.

Tind sa cred ca cei care au instalat geamurile si au dat seama ca ii cu probleme si l au lasat asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am comandat recent de la termovest, au sediu in baci chiar in curte cu sf moto. Pot sa zic ca sunt chiar ok, dar f. Aglomerati. Dar se gata peste cateva saptamani nebuneala si la ei, si pana in primavara is liberi, sigur gasiti o varianta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Va mai deranjez pt un sfat

Am o teracota de montat. E destul de mare ,pe colt .Trebuie taiat parchetul,facut "fundatie" si montat horn exterior din inox/tabla zincata

Cu cine am vorbit eu ma tot amana de ceva vreme.

Daca stiti pe cineva priceput ,da ti mi un semn.

Am gasit pe cineva pe olx dar nestiind nimic despre om .....

Stiu ca e foarte important la o teracota sa fie montata bine ,altfel nu incalzeste si nu se mentine temperatura ,de aceea caut um om priceput si cu experienta

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca gasesti un mester sa-i sugerezi sa-ti faca si un canal de aer din afara , pt soba , ( sa nu-ti consumi oxigenul din camera ) .

Hornul poti sa ti-l faci singur dublu izolat ca nu e mare scofala ( te indrum eu cum sa faci ) .

Editat de cobi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut, este vreun coleg p'aici care lucreaza cu cei de la Elit (piese auto)? Am nevoie de un kit de garnituri Bosch F01M101455 si am vazut ca ei il au dar nu lucreaza cu persoane fizice. Daca stiti..recompensez cu bere . Multam!

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam. Uite la ei n-am incercat. Am cautat doar pe google si doar la Elit am gasit in CJ. Asa am mai gasit in Iasi..dar dureaza vreo 3 zile pana ajunge la mine. Daca-l gasesc in CJ la pret rezonabil cu atat mai bine.

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam. Uite la ei n-am incercat. Am cautat doar pe google si doar la Elit am gasit in CJ. Asa am mai gasit in Iasi..dar dureaza vreo 3 zile pana ajunge la mine. Daca-l gasesc in CJ la pret rezonabil cu atat mai bine.

costa 70 lei si vine pe maine dimineata

imi lasi mesaj pe privat daca il vrei

» Post actualizat in 28 Nov 2016 06:30

costa 70 lei si vine pe maine dimineata

imi lasi mesaj pe privat daca il vrei

 

pardon il gasim si azi, la aceeiasi bani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe careva / pe undeva , care retapiteaza fete de portiere auto ? Cu materialul lui sau al clientului , nu are importanta cat timp e culoarea potrivita . Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe careva / pe undeva , care retapiteaza fete de portiere auto ? Cu materialul lui sau al clientului , nu are importanta cat timp e culoarea potrivita . Merci

Cum treci podul de la ira spre aeroport,dupa primul semafor faci dreapta oe un drum ingust si infundat,mai mergi cam 100 de metri si a doua casa pe dreapta este o familie de tapiteri,tapiteaza volane schimbatoare si iese mai bine ca din fabrica,mie mi a retapitat interiorul la o usa,a iesit chiar foarte bine,practic nici nu se observa ca musamaua de fabrica a fost inlocuita cu piele,de aceeasi culoare si textura.

Face si huse scaun auto indestructibile,din material care nu poti rupe nici macar ata din materialul respectiv.

Eu demt am fost si aveau un orar de la 8-16

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe careva / pe undeva , care retapiteaza fete de portiere auto ? Cu materialul lui sau al clientului , nu are importanta cat timp e culoarea potrivita . Merci

TULTEX- se afla pe strada Maramuresului in cartier Dambul rotund 0723781506

https://www.facebook.com/tultex.huseauto/photos?source_ref=pb_friends_tl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

costa 70 lei si vine pe maine dimineata

imi lasi mesaj pe privat daca il vrei

» Post actualizat in 28 Nov 2016 06:30

 

pardon il gasim si azi, la aceeiasi bani

Rezolvat! Deocamdata e ok..sa vedem cum se comporta pompa in continuare. Multumesc Gabi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...