Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Buna tuturor. Stiti pe cineva care ar putea sa adapteze niste suporti pentru genti laterale? Ar fi bine sa le poata si vopsi in camp electrostatic. Din pacate nu exista gata facute sa le pot cumpara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna tuturor. Stiti pe cineva care ar putea sa adapteze niste suporti pentru genti laterale? Ar fi bine sa le poata si vopsi in camp electrostatic. Din pacate nu exista gata facute sa le pot cumpara.

. Ia legătura cu Dan Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care aveti prepay vodafone ? Exista o optiune la prepay care nu e trecuta pe site dar este beeeton !

Cu 3 euro la 28 zile aveti 1000 mb , 250 min.sms national si nelimitat in retea + BONUS 31000 mb !

Ca sa o activezi ( data de 15 luna asta e limita ) se trimite sms la 2789 cu textul EO3 .

 

Eu aveam activa o alta extraoptiune si merg in paralel deci nu pierzi nimic .

 

 

P.S. M-am simtit dator sa impartasesc chestia asta dupa ce am testat-o si sunt sigur ca merge ! Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In weekend ul urmator va fi maris fest editia 3 la targu mures,spre deosebire de transilvania bikers unde "ciurigaii" nu sunt bine primiti,la maris fest intrarea este libera,in colaborare cu primaria mures,loc de campare gratis,programul pare a fi interesant.

post-70208-0-69669900-1497197974_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Întrunirea de la Cluj, organizata de Transilvania Bikers, este publica! Nu înțeleg la ce va referiți! Toată lumea este absolut bine venită si facem același lucru pentru toți motocicliștii!

Poate ne vedem la Marisfest sa bem o bere ca sa ne neprietenim sa nu mai facem afirmații gratuite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, consider ca e util ce intreb eu asa ca postez aici... :D

Stiti pe cineva care lucreaza in Cluj cu piele de coburi?

Care e ideea, vreau sa imi fac un sistem in care sa pot detasa coburile rapid de motor, momentan trebuie sa dau jos scaunul pasagerului si nu e cea mai comoda sau rapida metoda...

o sa atasez si o poza ca sa evidentiez zona in discutie, ma gandesc sa fac acolo o taietura si apoi un cuplaj intre pielea care vine din cob si cea care merge sub scaun. Ori fermoar ori ma gandesc la niste gauri si ceva piese metalice care sa le imbine (suruburi nu ca iar e greu de dat jos) si eventual prevazut si un sistem de sigurantare cu lacat...

Oricum, daca aveti ceva idei sau ma puteti indruma catre cineva, v-as fi tare recunoscator.

Multumesc :)

 

p.s. cum naiba pun poze aici? :rusinica:

Editat de dark1tdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, consider ca e util ce intreb eu asa ca postez aici... :D

Stiti pe cineva care lucreaza in Cluj cu piele de coburi?

Care e ideea, vreau sa imi fac un sistem in care sa pot detasa coburile rapid de motor, momentan trebuie sa dau jos scaunul pasagerului si nu e cea mai comoda sau rapida metoda...

o sa atasez si o poza ca sa evidentiez zona in discutie, ma gandesc sa fac acolo o taietura si apoi un cuplaj intre pielea care vine din cob si cea care merge sub scaun. Ori fermoar ori ma gandesc la niste gauri si ceva piese metalice care sa le imbine (suruburi nu ca iar e greu de dat jos) si eventual prevazut si un sistem de sigurantare cu lacat...

Oricum, daca aveti ceva idei sau ma puteti indruma catre cineva, v-as fi tare recunoscator.

Multumesc :)

 

p.s. cum naiba pun poze aici? :rusinica:

post-67998-0-39916400-1497349524_thumb.jpg

Editat de dark1tdr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum intreb si eu..poate imi spune si mie cineva unde pot sa-mi verific instalatia de ac la masina si eventual sa reincarc cu freon. Se pare ca s-a hotarat sa nu mai funcioneze..baga doar aerul de afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, gasesc un motociclist marinimos, posesor de Honda CR-V >2006 , diesel, care ma poate lasa sa ii studiez masina ?
Vreau sa imi schimb acaretzul si m-as urca pt 2 minute intr-o astfel de masina. Cel mai mult, defapt, ma intereseaza parerea posesorului.

Am studiat cateva prin Germania, dar m-am saturat sa tot aud parerea vanzatorului (taliban, de regula ) cum ca e cea mai buna.

Nu doresc test drive si nici sa i-o demontez... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, gasesc un motociclist marinimos, posesor de Honda CR-V >2006 , diesel, care ma poate lasa sa ii studiez masina ?

Vreau sa imi schimb acaretzul si m-as urca pt 2 minute intr-o astfel de masina. Cel mai mult, defapt, ma intereseaza parerea posesorului.

Am studiat cateva prin Germania, dar m-am saturat sa tot aud parerea vanzatorului (taliban, de regula ) cum ca e cea mai buna.

Nu doresc test drive si nici sa i-o demontez... :alcy:

 

Suna-ma! 0746348468

Poate gasim o juma de ora saptamana asta.

Am CR-V III, 2011, idtec 150cp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare!

Caut sa inchiriez o motocicleta touring pe perioada 22-24 septembrie, preferabil f800gs.

Firma din Turda este ocupa pe aceea perioada a anului.

Stiti voi alta firma serioasa care inchireaza motociclete?

 

O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare! Ce vulcanizare imi puteti recomanda pentru moto(sa nu zgarie janta preferabil)? Cel mai probabil o sa dau eu roata jos, si o sa merg cu masina.

Eu la dani am rezolvat treaba pe loc cu mintat demontat,are stander moto pt speed dar si caprite npt chopper,nu te complica mai bine dute la el m-a costat. Sub 50 montat demontat dejantat etc,pe calea baciului vis a vis cu ROMPETROL e cam singura vulcanizare acolo,bafta,si el e motociclist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu la dani am rezolvat treaba pe loc cu mintat demontat,are stander moto pt speed dar si caprite npt chopper,nu te complica mai bine dute la el m-a costat. Sub 50 montat demontat dejantat etc,pe calea baciului vis a vis cu ROMPETROL e cam singura vulcanizare acolo,bafta,si el e motociclist

Merci de info!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Stiu una,unde stau ori de cate ori merg acolo,dar are bucatarie utilata unde-ti faci tu de mancare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al luat de pe Booking pana la urma

Unde am mai fost eu nu.mai aveau camere

» Post actualizat in 04 Aug 2017 16:48

Maine vreau sa plec intr o tura pe Transalpina ,cazare la Ranca si ziua urmatoare pe Transfagarasan.

Daca ma puteti ajuta cu un traseu de la Ranca spre Transfagarasan.

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...