Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare. Pentru un drum Cluj-Braila, care e varianta mai buna si rapida pt moto? Nu am fost in partea aceea a tarii si nu stiu starea drumurilor, trafic ...

Salut,

Sf Gheorghe - Lepsa - Focsani e super pt moto, gramada de curbe, drum recent reabilitat, etc.

Dar nici Bv - Siriu - Buzau nu cred ca e de lepadat, poti face dus pe primul, intors pe celalalt.

Pe primul am fost anul trecut, pe celalalt numai din auzite.

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe SF.Gheorghe-Tg.Secuiesc-Lepsa am fost acum o saptamana e asfalt curat foarte bun si virajat cu urcari/coboari scurte,dar faine!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Hello,

stie cineva (preferabil sa fi testat personal) ceva solutie pentru neutralizarea ruginii? (gen kelfos - kelfos.ro)

 

As vrea sa aplic peste zone ruginite din caroseria masinii (partea de jos a usilor), si apoi sa vopsesc peste sa arate cat de cat, sa ma mai care 2-3 ani.

 

Merci,

cristi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

stie cineva (preferabil sa fi testat personal) ceva solutie pentru neutralizarea ruginii? (gen kelfos - kelfos.ro)

 

As vrea sa aplic peste zone ruginite din caroseria masinii (partea de jos a usilor), si apoi sa vopsesc peste sa arate cat de cat, sa ma mai care 2-3 ani.

 

Merci,

cristi

vezi ca este pe undeva un topic pe forum, la sectiunea auto, un coleg ce si-o luat un Suzuki Jimny si exact de asta povestea ce si cum o facut sa scoata rugina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.Nu aveti cumva in locuinta incalzire centrala prin INDUCTIE montata? Trebuie sa cumpar o centrala si as vrea sa ma uit la una care functioneaza deja. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut pe cineva dispus sa repare , eventual sa modifice pe ulei ars un generator de aer cald pe motorina. In acest moment generatorul a fost recurepat de la un "mester mare" partial incomplet si desigur ... nefunctional. A stat la mester 1 an pentru niste mici reglaje, acum l-am recuperat aproape tot. Sa-i dea doamne-doamne la mesterul cu pricina ... numai ce-i doresc eu. Ca atare daca stie cineva sa-l faca sa mearga , parca nu l=as arunca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ii sa-ti faci programare pe bune atat la RAR cat si la Politie pt depunerea dosarului cred ca trebuie sa astepti in jur de 2 luni pentru fiecare. RAR-ul poti incerca sa-l faci in alt judet si poate scazi cateva saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salutare ,

Recomanda ti mi o spalatorie auto in Cluj zona Floresti/Manastur/Zorilor ,care face si interioare,tapiterie ,plafon etc si sa.nu isi bata joc.

Am facut acu ceva ani la Marion in Floresti si au facut o ca si noua ,dar s a inchis spalatoria ,au facut o automatizata

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ia legatura cu user-ii @kidutzy sau @Patrick_M,poate au vreunul loc. :)

Editat de CHRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut, oare stie cineva aici in CJ o firma care prelucreaza pal melaminat ( taie dupa dimensiunile si forma dorita de client si cantuieste)? Vreau sa-mi fac un corp de mobilier si fiind cu dimensiuni mai atipice nu-l pot lua din magazin.

Multam!

Editat de Calin26
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, oare stie cineva aici in CJ o firma care prelucreaza pal melaminat ( taie dupa dimensiunile si forma dorita de client si cantuieste)? Vreau sa-mi fac un corp de mobilier si fiind cu dimensiuni mai atipice nu-l pot lua din magazin.

Multam!

http://www.salice.ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...