Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

no, m-ai pus pe ganduri...

inscrierile se fac pana pe 20 august, deci mai este timp..., vreau sa ma mai documentez o leaca....

bineinteles daca gasesti pe altcineva sa te combini, da-i bataie, nu astepta dupa mine

tinem legatura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no, m-ai pus pe ganduri...

inscrierile se fac pana pe 20 august, deci mai este timp..., vreau sa ma mai documentez o leaca....

bineinteles daca gasesti pe altcineva sa te combini, da-i bataie, nu astepta dupa mine

tinem legatura!

Nu-i stres, sunt variante si variante, de nu gasesc combinatii, ma mai gandesc poate iau totusi 100 kile si iau din toate cele 3 sortimentele pe care le au si fac cantitati mai mici, vad ce iese anul asta. Daca mai gasesc doritori, ne organizam si vedem cum iesim mai bine. Vreo 2 saptamani pot astepta fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem pasionati de vin de casa pe aici? au astia de la Jidvei campania asta cu mustul comandat de la ei, gata limpezit, numa bun de pun in balon la facut.. dar din pacate cantitatea minima de comanda e 100 kg, pt mine singur e cam mult, pt ca mai fac in fiecare an inca vreo 2 sortimente si ar fi prea mult sa iau 100.. ma gandeam daca mai sunt amatori, ne putem cupla 2 la o comanda, luam sa zicem 120 kg si impartim 60/60, sa ajunga de un balon de 50L plus un pic peste pentru refill dupa fermentatie. Detalii pe mustdejidvei.ro (nu am nicio legatura cu ei, nu le fac reclama, nici nu am mai luat de la ei, un preten a luat anul trecut si a fost f. multumit, asa ca as incerca si eu anul asta).

Salut, ma bag eu la 60 de litri de Feteasca regala, asa cum scrie la ei pe site. Da un semn cand faci comanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiti pe cineva care sa lucreze in domeniul automatizarilor de usi pt garaj? am un motoras luat de vreo 2 ani care nu e montat, usa e pusa (sectionala), merge pe sine manual de moment, este priza la pozitie, kitul e complet din cate stiu, cu sina ghidaj, etc.. trebuie doar montajul. Motorasul e CAME cred, nu stiu exact ce model, dar ma pot uita pe cutie. Daca stiti pe cineva, lasati un nr de telefon, mersi!

Alfa-Cluj??? Petrica Moldovan - 0744.883.473

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

no, m-ai pus pe ganduri...

inscrierile se fac pana pe 20 august, deci mai este timp..., vreau sa ma mai documentez o leaca....

bineinteles daca gasesti pe altcineva sa te combini, da-i bataie, nu astepta dupa mine

tinem legatura!

mno, colegu, te-ai documentat? te bagi? maine e 20, as face comanda. Nu e stres daca nu vrei.. dar daca ti-e de folos, cu drag.

 

Salut, ma bag eu la 60 de litri de Feteasca regala, asa cum scrie la ei pe site. Da un semn cand faci comanda.

Antonio - ramane cum ai zis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, 60 litri, feteasca regala. Dupa ce ai detalii sa ma anunti.

 

 

da colegu, ma bag

as vrea 60 kg de rose daca se poate

o747 o8 4opt patru8 telefonul meu

multumesc

Buuun.. am trimis comanda, va anunt cand primesc mesaj ca tre sa ridicam marfa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumim! :10:

cupla!

Antonio - tu ai zis 60 L, dar astia socotesc in kg, te-am trecut cu 60kg ceea va insemna usor mai putin in litri, zic ei undeva pe site ca undeva 920 g/l e densitatea, deci vreo 55L vor fi cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, nu-i stres ca oricum imi las si de completare dupa ce va fermenta. Daca trebuie momentan platiti ceva sa ma anunti.

PLata se face la livrare, te anunt cand primesc mesaj (probabil cu 2-3 zile inainte de livrare).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

PS. cu vinul ala vechi ai rezolvat?? nu e comestibil??

sorry, nu am vazut postarea asta. Nu prea era ok.. eu unul nu l-as fi consumat asa, isi pierduse si din culoare si din aroma si facuse si floricele albe deasupra. Am gasit pana la urma pe cineva care il fierbe pt coniac si l-am dat tot..

In curand oricum vine bunaciunea de anu asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...