Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

caut pentru a inprumuta o zi o anvelopa spate de 190/50 R17, sa aiba ceva profil, mi-ar trebui pentru ITP

1. La ITP iti verifica franele nu adancimea profilului.

2. Dupa ITP iti pui din nou anvelopa slick...?....nu inteleg faza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

verifica si dimensiunile anvelopei si adancimea profilului (teoretic trebuie sa aiba minim 1.5 mm)

dupa i-mi pun inapoi 190/55

 

Am trecut cu succes de 2 ITP-uri cu o guma de 190 (in talon: 180/55ZR-17), prima inspectie la RAR si a doua la Altoni (unde am avut "norocul" sa fie blocata inspectia de sistem fiind fost nevoie sa astept un reprezentant RAR sa repete verificarea).

 

In ambele cazuri accentul a fost pus pe frane, desi au verificat si alte detalii.

 

In cazul tau nu cred ca merita efortul sa inlocuiesti 190/55 cu 190/50 doar pt ITP.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se uita si la dimensiunii si la adancime , dar se uita rapid si daca e asemanator cu ce e scris in talon/carte nu face nimic ,zice numai ;du-te pe Plevnei ,la RAR te purica (beleste ochi la ce scrie pe anvelope) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut pentru a inprumuta o zi o anvelopa spate de 190/50 R17, sa aiba ceva profil, mi-ar trebui pentru ITP

 

Si eu zic sa incerci pe Plevnei la ITP, aproape sigur treci daca are profil ok si in cel mai rau caz te trimite acasa si revii dupa ce iti gasesti guma de imprumut :) Un demontat/montat x2 costa ceva bani, nu stiu daca merita..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

SUDURA in ARGON (ALUMINIU, INOX, FONTA, FIER) IEFTIN!!!

 

Unchiu Zoran recomanda CU INCREDERE satisfacand cele mai inalte pretentii la PROFESIONALISM cu SCOALA IN MESERIE pe MATUSA JENI la servicii de sudura in ARGON, cu aparatura de ultima generatie, ALUMINIU, INOX, FONTA, FIER. Reparatii carcase cutii de viteza, bai de ulei, JENTI Aliaj sau confectii inox, si metalice...

 

Telefon numai dupa ora 17.00: 0747917970



pt cei ce vor sa mearga in alpi este un site care iti da toate info despre locul in care doresti sa mergi.

adica, altitudine, zona turistica descrierea pasului, si inclusiv daca e deschisa sau daca sant lucrari de amenajare asfaltare pe acea zona. Sau daca e unb pass cu taxa sau e libera sau daca este deschisa din punct de vedere meteorologic sau inca e in hibernarea de iarna. asa ca recomand cu incredrre,,,,

http://www.alpenpaesse.co/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

valabil doar pentru rideri de bmw

Si?Nu tocmai ti-ai luat un F800GS?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie careva unde as putea sa imi refac numarul de la motor dar sa nu fie in pozitia normala ci intors?

Ai incercat chiar la cei ce fac numerele?Auto Mircea parca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...