Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Stiti vreun atelier de croitorie unde lucreaza cu piele? Am nevoie de o modificare la pantaloni, sunt din piele groasa.

 

Recomad un croitor din Grigorescu, locuieste in zona liceului Onisifor Ghibu, tel, 0751-044.136

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

unde pot gasi in cluj bec H3 cu led gen asta ?

 

http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/tuning-exterior/iluminare-neon-led-exterior/bec-led-smd-h3-25-led-10795399.html

 

nu vreau sa comand de la ei ca mai mult ca sigur v-a fi transportul mai scump ca produsul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde pot gasi in cluj bec H3 cu led gen asta ?

 

http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/tuning-exterior/iluminare-neon-led-exterior/bec-led-smd-h3-25-led-10795399.html

 

nu vreau sa comand de la ei ca mai mult ca sigur v-a fi transportul mai scump ca produsul.

grija mare la H3 .... sunt modele de faruri in care nu intra acest tip de bec (daca gaura unde intra partea de stila ,e patrat --- nu o sa intre grosimea)drive safe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grija mare la H3 .... sunt modele de faruri in care nu intra acest tip de bec (daca gaura unde intra partea de stila ,e patrat --- nu o sa intre grosimea)drive safe.

mersi dar oricum caut ceva pe led la un pret mai decent ca sincer nu-mi permit acum sa dau 90 e pe un set

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos de la COCMOTORS

De la Dragos mi-am scos motocicleta de cateva zile din service,foarte multumit de lucrare(o revizie calumea ca de inceput de sezon).

 

cj44sec daca vrei iti las pm cu numarul lui de tel.

 

Unde gasesc in Manastur sa imi pot face rca-ul,preferabil Carpatica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde gasesc in Manastur sa imi pot face rca-ul,preferabil Carpatica?

 

incearca aplicatia i-asigurare pe android (nu stiu daca este si pe iOS) sau emag.ro, iti vine pe mail in cateva minute si prin curier intr-o zi sau doua

 

numa' bine & doamne-agiuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi zice careva va rog, unde pe Plevnei se indreapta jenti? Am fost o data, dar e de vro' 3 ani, si nu mai stiu exact cum se numeste nici firma si nici locatia exacta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi zice careva va rog, unde pe Plevnei se indreapta jenti? Am fost o data, dar e de vro' 3 ani, si nu mai stiu exact cum se numeste nici firma si nici locatia exacta...

Cel mai bun dezdoitor de Jenti este la un anume PUTYUI care a dezvoltat o intreaga industrie din asa ceva. Se afla la a dou sau a 3a strada la dreapta de pe MAXIM GORKI dupa benzinaria aia peco.

Au prese hidraulice etc sudeaza in argon daca lipsesc bucati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...