Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mai, habar nu am ce culoare are spray'ul ( tubul e rosu cu gri ), dar daca vrei sa iti ungi lantul, 0744 97 3 166.

E Motul Offroad.

 

Sau iti dau ulei de drujba, daca nu iti place cel de offroad.

 

Sau daca totusi vrei sa iti cumperi...este atat la Cora cat si la magazinul de piese auto de pe Calea Manastur, cel Non-Stop, dupa pod. :rolleyes: 35 de lei parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, habar nu am ce culoare are spray'ul ( tubul e rosu cu gri ), dar daca vrei sa iti ungi lantul, 0744 97 3 166.

E Motul Offroad.

 

Sau iti dau ulei de drujba, daca nu iti place cel de offroad.

 

Sau daca totusi vrei sa iti cumperi...este atat la Cora cat si la magazinul de piese auto de pe Calea Manastur, cel Non-Stop, dupa pod. :rolleyes: 35 de lei parca.

 

mersi mult ma duc pana acolo imediat...daca nu gasesc te sun :bigstar: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe crististrt nici Arhanghelu' Mihail nu'l intrece... :disappointed:

Cristianstrt,nu crististrt,ca te dau in judecata de "calomnie".Ce ai luat startul la un concurs cu mine?Ca io nu!

 

Ma Yzu, tu concurezi cu Cristi? Ca vad ca ai umplut toate topicele pe seara asta...

Ghiavole,nu fi obraznic,ca ti-as putea fi tata...!Nu e nimic util in posatrile voastre legate da acest subiect.Rusinica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu sa repar un lant de aur..stie cineva unde sa ma indrume? eu stau in marasti...da nu am gasit nimic:( daca stie cineva in marasti sau centru....sau defapt oriunde acuma numa sa fie in cluj si sa fie de incredere... :bigstar:

 

si inca ceva...as avea nevoie pt 2 minute pt prietena meao geaca moto de piele marimea xs daca are cineva , sa o probeze numa sa vada...ca dupa cum stiti e greu cu marimile astea ...si nu isi da seama ce marime ii trebe sa isi cumpere, SAU daca aveti de vanzare e si mai bine... :bigstar: :bigstar:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee unde gasesc o husa pt motor,de marime mare ...si de calitate foarte buna ?

 

Cred ca te pot ajuta cei de ACILEA . Tot ce am luat de la ei a fost de buna calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge poate sa postez link-ul si la accidente, dar acum nu-i momentul. Ar merita zic share-uit si pe alte canale.

 

Mda , p de-o parte este un punct d vdere bun ...insa eu mi-am cumparat motor d viteza k sa merg repede , in limita bunului simtz ... shi nu cred k acei doar 8 km\h in plus ... fac diferentza intre viatza shi moarte . este neadevarat asta .

totul depinde d noroc , d soarta , etc ... is ferm convins k totzi care au speed-uri imi dau dreptate .

:cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biss, Nu stie nimeni unde imi pot lipii/repara lantisorul? :blink:

Incearca in spate la Central.Sant mai multe magazine de bijuterii, si din cate stiu, unele si repara.

Editat de Poly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...