Sari la conținut

eloxare/anodizare


Postări Recomandate

de mult timp am cautat si eu asemenea firme dar cam greu de gasit pe la noi ...gasisem pe net o firma in sua care vindea echipament si pulbere(vopsea) pt vopsire prin anodirzare dar nu exporta in europa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza o firma care sa se ocupe cu asa ceva, de preferat in bucuresti dar nu obligatoriu. stie cineva? multzam! :)

Culmea ca eu cautam eloxare prin Ardeal si am gasit tocmai in Bucuresti. Incearca sa cauti la noi in Cluj, si sigur gasesti in Bucuresti ! Din pacate aveau o politica de cantitate-pret cam ciudata,asa ca am renuntat. Din pacate nu mai gasesc numele firmei respective, dar pe net trebuie sa gasesti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Aerostar da... doar daca ai intrare printr-o usa din spate. Eu am facut dar numai pt mine. Ca sa zic asa, s-a rezolvat in familie. Orice piesa din aluminiu fac o las asa.

 

 

la asta ma gandeam si eu cu aerostarul! :laugh: si daca in cateva zile nu gasesc o sa imi fac o instalatie ca oricum am nevoie. la fel cum mi-am facut si baia de ultrasunete de-mi incape un motor intreg in ea! :))

 

Culmea ca eu cautam eloxare prin Ardeal si am gasit tocmai in Bucuresti. Incearca sa cauti la noi in Cluj, si sigur gasesti in Bucuresti ! Din pacate aveau o politica de cantitate-pret cam ciudata,asa ca am renuntat. Din pacate nu mai gasesc numele firmei respective, dar pe net trebuie sa gasesti !

 

sa stii ca s-ar putea sa ai dreptte cu cautatul! ceva gen legile lui murphy...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei eu am o inima de copil...

 

n-am vazut eloxare acolo! :))

 

si de ce sa nu ma ajuti? :))

 

Fac si exalonare ... ce e sa mai dai un strat de "crom colorat" .

 

Ma dai in gat la admini si vrei sa te ajut ... salamule. :crack:

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Culmea ca eu cautam eloxare prin Ardeal si am gasit tocmai in Bucuresti. Incearca sa cauti la noi in Cluj, si sigur gasesti in Bucuresti ! Din pacate aveau o politica de cantitate-pret cam ciudata,asa ca am renuntat. Din pacate nu mai gasesc numele firmei respective, dar pe net trebuie sa gasesti !

la sibiu este sigur, cand ma duc sa imi ridic extensile oglinzilor de la strungar, intreb unde fac ei eloxare, pe ale mele le coloreaza odata cu ale lor

» Post actualizat in 11 Feb 2015 20:01

Deci a gasit cineva ,ceva,undeva pt eloxare?ma intereseaza si pe mine pt furca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.anorom.ro/Servicii-Anodizare.aspx

Am gat cautare gogule si gogu a gasit.o sa sun maine sa intreb ce si cum costa

» Post actualizat in 11 Feb 2015 20:11

Si m ar interesa sa stiu care procedeu e mai ok.vopsire in camp.electrostatic sau eloxare/anodizare.e vb de cadru,jante,furca..si eventual scarite,suporti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...