Sari la conținut

ce parere aveti despre Suzuki rmz 250 2008 ?


scheianu
 Share

Postări Recomandate

pan acum am auzit asa , daca vrei sa nu bagi bani ia ti yamaha e foarte fiabila .... honda mananca supape , ktm sunt usoare puternice dar se strica repede si scumpe la piese , despre suzuki nu am auzit nimic si era curios cam ce stie lumea despre motoarele suzuki . motorul ce l am gasit eu este foarte ingrijit , revizii facute la timp , ulei schimbat la timp , motorul arata foarte bine , nu bate , nu scoate fum , nu trancane , nu ii curge furca . e totul ok , dar vroiam sa stiu asa in general ce zice lumea despre suzuki ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut un rm125 mai vechiut si mi-a placut tare mult. totusi, am un amic ce isi vinde rmz-ul de 450 din 2007 dupa ce a bagat o gramada de bani pe piese. la fel un amic cu rmz250 din 2007 luat de nou in 2011, il vinde pentru ca din nou, a bagat bani in piese ... tragi tu concluziile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok , multumesc pentru informatii . totusi singurele oferte bune care le am , sunt suzuki :)) 2006 si 2008 cu diferenta mica de bani intre ele , cel 2006 a fost cumparat de nou in 2007 de cel care il vinde si a fost folosit 20 de iesiri , arata ca nou motorul , iar cel 2008 este si el ingrijit ,mai putin la aspect ,dar la mecanica este impecabil ...o sa mai astept sa vad ce oferte apar ,daca nu apare nimic o sa aleg din cele doua suzuki

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...