Sari la conținut

Chopper Academy M.C. - Open Season Party 2013


OLD LARRY
 Share

Postări Recomandate

Chopper Academy M.C. va invita la Open Season Party

Uitati de iarna si bucurati-va de sosirea unui nou sezon moto :10:

open2013.jpg



[media=685,115]http://chopperacademy.ro/flash/2013_open_forum.swf[/media]

 

Asa cum v-am obisnuit, va fi distractie maxima! :tempted: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fie partyy!!!! :alcy: sper sa termin si mobra pana atunci. abia astept caldura si sa ciocnesc o bere cu toti..va asteptam, bikeri de pretutindeni si nu numai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ati vazut si la ultima petrecere ,incercam sa oferim din ce in ce mai multa CALITATE si RESPECT prietenilor nostrii,incercam sa selectam muzica perfecta pentru astfel de intanliri si nu in ultimul rand mancarea si bautura(cea draga noua) astfel incat sa nu uitati prea curand petrecerile noastre!!!!

Va asteptam cu drag la Deschiderea sezonului 2013 si va salutam din mers pe drumurile patriei!!!!

Respect Brothers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10: UP si recititi afisul! Se apropie distractia! :peace: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum ati vazut si la ultima petrecere ,incercam sa oferim din ce in ce mai multa CALITATE si RESPECT prietenilor nostrii,incercam sa selectam muzica perfecta pentru astfel de intanliri si nu in ultimul rand mancarea si bautura(cea draga noua) astfel incat sa nu uitati prea curand petrecerile noastre!!!!

Va asteptam cu drag la Deschiderea sezonului 2013 si va salutam din mers pe drumurile patriei!!!!

Respect Brothers!

Da mai bine puneti bani la intrare decat 10 lei pe bere....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La end of season party din regie politia a oprit toti motociclistii pentru etilotest, asa ca aveti grija cu ce veniti si cat (de) beti (plecati) ;)

eu n-am avut nici o problema, dar intradevar stateau bulangii acolo pe straduta . am avut impresia ca ii opresc pe marlanii care veneau din crasmele din regie nu ca ar fi pus ochii pe motociclisti :)

 

acum o sa vin cu motoreta ca eu oricum nu is fan alcool in general

dar daca papica ii buna...ma bag cu draga inima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu se intelegea ca am spus in nume de rau ....din contra, tu sti mai bine ca mine ....cand berea este ieftina si distractia este pe cinste :)

Sa nu mi-o luati in nume de rau ..dar eu zic baieti din Chopper sa nu se ma chinuie cu locatii , formatii ..etc...cand putem sa facem o petrecere in parcare in spatele unuio bloc trantim niste mici pe un gratar...bere romaneasca la PET sa fie multa si iefitina...muzica la DJ MP3...si..sa te ti distractie....acum lasand sarcasmul deoparte...sa fim realisti eu in ultimi 4-5 ani nu am mai vazut petreceri organizate de cluburi din Bucuresti care sa se ridice la inaltimea celor organizate de Chopper si eu zic ca prin locatiile alese in ultumul timp de ei au ridicat o stacheta sus in comunitate moto din Bucuresti si imi doresc sa vad si alte cluburi care sa se ridice la inaltimea Chopper Academy....

so...keep the good work!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''...sa fim realisti eu in ultimi 4-5 ani nu am mai vazut petreceri organizate de cluburi din Bucuresti care sa se ridice la inaltimea celor organizate de Chopper si eu zic ca prin locatiile alese in ultumul timp de ei au ridicat o stacheta sus in comunitate moto din Bucuresti si imi doresc sa vad si alte cluburi care sa se ridice la inaltimea Chopper Academy....

so...keep the good work!!!''

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, pregatiti-va ficatii mai sunt cateva zile!!!!

 

Va asteptam in traditia haiduceasca cu vestitul "Bilet de intrare" (Palinca si slana ) ca incalzire! :hug:

pentru cei care vin fara motoreta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...