Sari la conținut

MOTO SH la SMAEB?


MVA
 Share

Postări Recomandate

Anul acesta aveti idee daca exista sectiune speciala pentru cine vrea sa isi "etaleze" motoreta la vanzare?

daca da...exista o taxa? cum poti intra acolo? mersi!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dumnezeu

In anii anteriori nu am vazut o astfel de "sectiune speciala". Pur si simplu cel care doreste sa vanda motocicleta lipeste o foaie pe ea in care specifica lucrul asta iar motocicleta sta in parcare, alaturi de toate celelalte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca in parcarea plina de motorete gasesti destul de multe cu anuntu pe ele...nu imi aduc aminte sa fi vazut ceva organizat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In anii anteriori nu am vazut o astfel de "sectiune speciala". Pur si simplu cel care doreste sa vanda motocicleta lipeste o foaie pe ea in care specifica lucrul asta iar motocicleta sta in parcare, alaturi de toate celelalte.

A fost in 2010. Atunci a existat un "stand" mai mare unde erau expuse moto sh cu pretul pe ele.

post-45393-0-84344000-1364625829_thumb.jpgpost-45393-0-03421800-1364625837_thumb.jpgpost-45393-0-34959600-1364625843_thumb.jpgpost-45393-0-30903000-1364625849_thumb.jpg

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebui sa se faca topic.

Sa scrie fiecare cu ce vine, eventual 1-2 poze.

Daca se vine in haita, vanzatorul pleaca pasager, cumparatorul vine pasager si pleaca pe moto proaspat cumparata.



Eventual sa se si stranga intr-un loc anume, tot acolo unde e topicul cu SMAEB. Nu cred ca ar incurca pe cineva.

 

Taxa ca sa-ti vinzi moto? Pentru ce?

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Expunere in standul special amenajat.

 

Cine vine la un salon sa isi cumpere moto ? De parca cumperi bomboane.

daca ai banii si stii ce vrei, de ce sa nu arunci un ochi?

chiar nu-nteleg modul tau de a gandi :)

 

vedeti ca s-a facut topic, pt cei care vor sa vanda (in tree-ul smaeb...sau cum i-o fi zicand)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu te tii dupa tine cu vreo 8000 euro ... cash sau pe card ... cand vii la salon ?

 

Sau ai banii in banca sau la saltea ... vezi ce iti place ... iei carte de vizita si te duci la showroom next day ?

 

De aia multe inventii nu au priza la public ... ca ala care o inventeaza ... nu o "probeaza" pe propria piele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu te tii dupa tine cu vreo 8000 euro ... cash sau pe card ... cand vii la salon ?

 

Sau ai banii in banca sau la saltea ... vezi ce iti place ... iei carte de vizita si te duci la showroom next day ?

 

De aia multe inventii nu au priza la public ... ca ala care o inventeaza ... nu o "probeaza" pe propria piele.

Cine-a zis ceva de 8000e?

Las-o asa.

 

/index.php?/topic/690269-honda-hornet-600-2001/

Editat de frigider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vine la un salon sa isi cumpere moto ? De parca cumperi bomboane.

Aceiasi oameni care vin la un salon moto sa vada femei :rusinica: eu mi-as fi dorit sa vad un stand cu SH-uri,nu-i musai sa cumperi acolo dar ai ocazia sa vezi "pe viu" din mai multe oferte

spor maxim!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...